Jump to content
Dogomania

marra

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marra

  1. [quote name='motylek1007']nim u nas zjawil sie psiak, mąż uparcie twierdził, ze pies w żadnym razie spać z nami nie bedzie. Ok uszanowalam to. Pies faktycznie pierwszy miesiąc spal przy naszym łózku w swoim legowisku. Kiedy podrósł troszke i nauczyl sie wskakiwać na łozko, pojawil sie "problem". Pierwszą noc mąż go znosil co chwile na ziemie ;) pozniej odpuscil sam, bo on nie jest problemowy w łozku, ot zwija sie i spi. Dzis nie ma już zadnego problemu z psem, ale publicznie sie nie przyznajemy ze z nim spimy ;)[/QUOTE] Tak, najlepiej się nie przyznawać :D
  2. Piękne wieści :) Birka jesteśmy z Tobą:D
  3. Tak w hoteliku jest królik :) Napisałam do Asi maila, jak odpisze dam znać :)
  4. Wiecie co ? Wchodzę na wątek, czytam historię maluchów z lezka w oku, po czym przeglądam kolejne strony i coraz bardziej serce się śmieje :D ludzie mają na****e w glowach to fakt, ale te maluchy są tak słodziuchne że w mgnieniu oka znajdą dom :) ja w to wierzę, i cieszę się że zostały znalezione :)
  5. Kolejne biedy :( Reksio do góry !
  6. no właśnie nie wkleiłam bo dogo coś mi nie pozwalało, ale już się poprawiłam :)
  7. To fakt Halbina, ale będę ją ładnie prosić ;) Blacky dziękujemy baaaaaardzo za banerek :)
  8. Hmm ogólnie się zgadza ale potrafi ząbki pokazać, nie rzuca się oczywiście jak szalona tylko nie daje sobie wejść na głowę...Lara jesteś zainteresowana Klarą ? jeśli tak to dowiem się więcej szczegółów :)
  9. Poproszę Formicę żeby napisała co nowego u Maksi ale podejrzewam że nadal biega za piłeczką i jest niezmordowana :D
  10. Banerek super :multi::multi::multi:Nie ma czego się wstydzić:) bardzo dziękujemy, teraz już wiem do których drzwi pukać o banerek ;) może i Maksi się załapie ?:eviltong: Pobieram oczywiście od razu :D
  11. Już ide dogadać szczegóły, bardzo dziękuję :*
  12. Tak, jest w Zabrzu :) i jest przekochanym słodziakiem, miziastym nakolankowcem :D
  13. Duże oki :D [IMG]http://i51.tinypic.com/2eojz9g.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2vsrdd0.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2mnp4xf.jpg[/IMG] Pozostałe zdjęcia Klary tu [URL]http://picasaweb.google.com/fundacja.szara.przystan/Klara[/URL]# :)
  14. bez dwóch zdań :( oby wkońcu coś ruszyło ...
  15. Birka witaj z rana :)
  16. Trzymam kciuki za Alpusia i za powodzenie całej akcji z nowym domkiem :)
  17. Hmmm ja nie mam jej fotek ale pokombinuję coś dla Ciebie Lara :D
  18. Uuu Ginn rozumię Cię, ale w tej sytuacji i tak i tak jest dobrze bo jak domek nie wypali to wspaniała Ginn zostaje:D ;)a Zafirek napewno sobie poradzi w nowym domku, wkońcu nie zawsze będzie chodził w gipsie, przyjdzie czas że będzię ściągnięty a wtedy będzie śmigał jak zdowy psiur ;)
  19. [quote name='wawer']Ten Reksio to jest po prostu prawdziwy Reksio :evil_lol:, taki "z cicha pękł" :diabloti:. Na owczarka się rzuca, non, no, awanturnik jeden :lol:. Reksio ma jakiś banerek, chyba nie?[/QUOTE] Nie ma banerka niestety bo przyznam że nie umię go zrobić :( To rzucenie na owczarka bylo spowodowane chęcią odebrania patyka, tutaj to była zabawa dopiero później było nieciekawie :roll: [quote name='beataczl']z Reksia duzy psiak bedzie, tak do owczarka przymierzajac slodziak z niego :smile:[/QUOTE] Mam nadzieję że już zatrzymał swój wzrost ;) [quote name='halbina']a czemu ja nie wiem, źe ma wątek?[/QUOTE] Widzisz Halbina, to znak że słabo śledzisz Dogo hihi :D:eviltong::eviltong:
×
×
  • Create New...