[quote name='wawer']Ten Reksio to jest po prostu prawdziwy Reksio :evil_lol:, taki "z cicha pękł" :diabloti:. Na owczarka się rzuca, non, no, awanturnik jeden :lol:.
Reksio ma jakiś banerek, chyba nie?[/QUOTE]
Nie ma banerka niestety bo przyznam że nie umię go zrobić :( To rzucenie na owczarka bylo spowodowane chęcią odebrania patyka, tutaj to była zabawa dopiero później było nieciekawie :roll:
[quote name='beataczl']z Reksia duzy psiak bedzie, tak do owczarka przymierzajac
slodziak z niego :smile:[/QUOTE]
Mam nadzieję że już zatrzymał swój wzrost ;)
[quote name='halbina']a czemu ja nie wiem, źe ma wątek?[/QUOTE]
Widzisz Halbina, to znak że słabo śledzisz Dogo hihi :D:eviltong::eviltong: