-
Posts
5037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marra
-
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='phase']Wow !!. Jakie wieści, no, no .!! Trzeba byłoby zaprosić tą Cioteczkę na dogo jak coś i wtedy byśmy miały ciągle wieści co u niego. :) No i co , i co marra myślisz o tym?. :)[/QUOTE] Ja jeszcze nic nie myślę :) Jeżeli adopcja dojdzie do skutku to będę się cieszyć ale i smucić bo to bardzo daleko, no ale jeżeli to jest TEN dom, to nie mam żadnych praw żeby odbierać Lisowi szczęście :) póki co nadal cisza. Zaprosiłam na wątek Chesterkowy i poprosiłam o napisanie pare słów ;) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='jogolcia@pdx'][url=http://www.picturesanimations.com/fox][img]http://www.picturesanimations.com/f/fox/vos6.gif[/img][/url] do [url=http://www.picturesanimations.com/house][img]http://www.picturesanimations.com/h/house/1.gif[/img][/url] ???[/QUOTE] Padam :D:D:D:D:D hehehe Jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi od chętnych. -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
O ile cioteczek Liskowych przyszło hihihi ;) Widzę same optymistki ale wiecie że ja jeszcze nie robię sobie nadzieji po liskowych przejściach z potencjalnymi adoptującymi. Wiga ciągu dalszego jeszcze nie ma a te kropeczki oznaczały co Wy o tym myślicie :) Ja oczywiście odpisałam i zobaczymy jak się dalej sprawy potoczą. Gosiara bardzo się cieszę ;) w razie czego piszę sie na Twojego przwodnika ;) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
Witajcie kochane Cioteczki ;) Wczoraj miałam zrobić zdjęcia chytruskowi ale zabrakło mi czasu :( postaram się dziś poprawić. Jagolcia padam ze śmiechu jak widzę Twoje emotki :D:D:D:D Lisek dostaje na odporność rutinoscorbin i cały czas ładnie go z jedzieniem zjadał (w całości) a tu dziś znajduję na dnie miseczki idealnie wylizaną na środeczku tableteczke ;) chytrusek jeden już wyczuł co je :P o czym to świadczy ? że już nie je tak łapczywie :) Dobra a teraz Wam napiszę że dostałam taką wiadomośc na PW :) "Witam. Pytam w imieniu znajomej, której niezwykle podoba się Chester. Jest wielką fanką lisów i kiedy pokazałam jej Pańskiego "liska".. wpadła. Jest dokumentnie zakochana. Ale... mieszka w Warszawie. Omijając fakt, że jej rodzina nie jest świadoma jej miłości do Chestera i jakiejkolwiek chęci adopcji psa, chciałaby się dowiedzieć czy istnieje w ogóle możliwość wyadoprowania psa tak daleko. Czy ma po co robić sobię nadzieję, czy wolałaby pani domek mieć "pod ręką"? Z góry dziękuję za odpowiedź, " ... -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']oj Lisku to co szukamy domku[/QUOTE] Oj szukamy szukamy i coś szcześcia nie mamy :( nie zostawiajcie nas samych :( -
Biała Podlaska,Lusia już we wspaniałym ds:)
marra replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale chciałam zaprosić Was na wątek Chesterka-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji, nikt go nie chce bo...jest lękliwy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-lękliwy-przez-to-niechciany-!!/page33"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1958...iany-!!/page33[/COLOR][/URL] [/INDENT] -
[INDENT]Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale chciałam zaprosić Was na wątek Chesterka-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji, nikt go nie chce bo...jest lękliwy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-lękliwy-przez-to-niechciany-!!/page33"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1958...iany-!!/page33[/COLOR][/URL] [/INDENT]
-
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
Zrobię mu dziś trochę fotek ;) Jak nas malutko na tym wątku :( coraz mniej :( Danielka zaglądasz czasem ? bo chciałam zapytac o ogłoszenia :( -
[INDENT]Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale chciałam zaprosić Was na wątek Chesterka-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji, nikt go nie chce bo...jest lękliwy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-lękliwy-przez-to-niechciany-!!/page33"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1958...iany-!!/page33[/COLOR][/URL] [/INDENT]
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
marra replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale chciałam zaprosić Was na wątek Chesterka-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji, nikt go nie chce bo...jest lękliwy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-lękliwy-przez-to-niechciany-!!/page33"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1958...iany-!!/page33[/COLOR][/URL] [/INDENT] -
[INDENT]Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale chciałam zaprosić Was na wątek Chesterka-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji, nikt go nie chce bo...jest lękliwy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-lękliwy-przez-to-niechciany-!!/page33"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1958...iany-!!/page33[/COLOR][/URL] [/INDENT]
-
Fioletowy pies- czyli Gufi- ZOSTAJE NA STAŁE U ULI !!!!
marra replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale chciałam zaprosić Was na wątek Chesterka-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji, nikt go nie chce bo...jest lękliwy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-lękliwy-przez-to-niechciany-!!/page33"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1958...iany-!!/page33[/COLOR][/URL] [/INDENT] -
[INDENT]Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale chciałam zaprosić Was na wątek Chesterka-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji, nikt go nie chce bo...jest lękliwy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-lękliwy-przez-to-niechciany-!!/page33"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1958...iany-!!/page33[/COLOR][/URL] [/INDENT]
-
Mam problem sporej wielkosci i prosze o pomoc!
marra replied to Sonia225's topic in Wszystko o psach
[INDENT]Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale chciałam zaprosić Was na wątek Chesterka-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji, nikt go nie chce bo...jest lękliwy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-lękliwy-przez-to-niechciany-!!/page33"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1958...iany-!!/page33[/COLOR][/URL] [/INDENT] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
marra replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale chciałam zaprosić Was na wątek Chesterka-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji, nikt go nie chce bo...jest lękliwy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-lękliwy-przez-to-niechciany-!!/page33"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1958...iany-!!/page33[/COLOR][/URL] [/INDENT] -
[INDENT]Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale chciałam zaprosić Was na wątek Chesterka-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji, nikt go nie chce bo...jest lękliwy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-lękliwy-przez-to-niechciany-!!/page33"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1958...iany-!!/page33[/COLOR][/URL] [/INDENT]
-
[INDENT]przepraszam za zaśmiecanie ale chciałam Was zaprosić na wątek Chestera-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji który szuka domku. Nikt go nie chce...bo jest lękliwy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/175968-BUDYŃ-w-domu-)/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-lękliwy-przez-to-niechciany-!!/page33"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1958...iany-!!/page33[/COLOR][/URL] [/INDENT]
-
[INDENT]przepraszam za zaśmiecanie ale chciałam Was zaprosić na wątek Chestera-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji który szuka domku. Nikt go nie chce...bo jest lękliwy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/175968-BUDYŃ-w-domu-)/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-lękliwy-przez-to-niechciany-!!/page33"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1958...iany-!!/page33[/COLOR][/URL] [/INDENT]
-
przepraszam za zaśmiecanie ale chciałam Was zaprosić na wątek Chestera-liska wyrwanego z łańcuchowej wegetacji który szuka domku. Nikt go nie chce...bo jest lękliwy :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-lękliwy-przez-to-niechciany-!!/page33[/URL]
-
Witaj Chesterku :) życzę Ci powodzenia :) a to mój Chesterek :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-wyrwany-z-łańcucha-szuka-DS[/URL]!!!!!!!!
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
marra replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Koreksonowa']Ja wyrosłam. Czasem mi się zdarza bełkotać przez sen, ale już naprawdę rzadko. Za to na początku studiów miałam denerwujące sny pt "mój atlas anatomiczny" śniły mi się po kolei strony z atlasu, jedna za drugą. Ostatnio zdarzyło mi sie obudzić koło 4 nad ranem w totalnej panice bo nie znam jakiegoś koenzymu, który sama sobie wymyśliłam. No cóż, nie potwory są najstraszniejsze dla studenta:D[/QUOTE] hahahha to jest dobre ;) -
Hooooop po domki ;)
-
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Wieści o Miszy: Witam! Misza sobie bardzo dobrze radzi i myslę że powolutku zaczyna się oswajać z nowym otoczeniem. daje sie pare razy pogłaskać po głowie,pozwoli na krótkie wyczesanie futerka - zaczyna bawić się zabawkami. Z Erwinem toczy potyczki ale tez coraz częściej zastaje ich w dwójkę wylegujących się na dywanie. To bardzo dobrze wychowany kot, umie poczekać na jedzonko, korzystać z kuwety - naprawdę miałam dużo szczęścia, ze mogłam go adoptować. Jest ulubieńcem mojej młodszej córki i odwrotnie wydaje mi się że wpadła mu w oko [IMG]http://1.s-nk.pl/storage/smileys/img/icons/1[/IMG]- nawet juz razem zaczynają sypiać w jej łózku. Pozdrawiam Emilia Niestety nic nie trwa wiecznie i bessa adopcyjna się skończyła... Mam dwie koteczki: Suri i Pikselkę no i dwa szczeniaki: Cmoka i Florka... Na pewno dobrze by było, gdyby przynajmniej szczeniai miały już swoje domki... mają po dwa miesiące już... są przekochane! A o banerek zawsze warto poprosić![/QUOTE] No to idę kogoś poprosić ;) Misza bądź szczęśliwy !! ;) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
Wieczorkiem przeleję parę groszy :) Lis wesolutki i jak zawsze głodny ;) wczoraj nawet chwilę pobiegał za Dżokiem, poobgryzał mu jak zawsze nogi, pograł ze mną w łapki :) więc narazie wygląda całkiem dobrze :) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiara']Jak będziesz potrzebowała pomocy pisz:)[/QUOTE] Dziękuję :) [quote name='Gosiara']Marta łapiąc Go uratowała mu życie,a ten kto uratuje komuś życie jest mu pisany:)[/QUOTE] Gdyby nie kury...;/ dlatego musi mieć najwspanialszy domek na świecie !! :) Lisek czuje się dobrzen nie widzę nic niepokojącego w jego zachowaniu. Mój szczerbaty lisek chytrusek ;) A ja się rozchorowałm :( chyba wszystko z tego stresu :( Gosiara możesz mi wysłać dane na PW żebym mogła przelać pieniążki dla tych ludzi ?