Jump to content
Dogomania

marra

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marra

  1. [quote name='halbina']ja tylko znajdę :P gdzieś się na razie melinuje... mam emaile dot. adopcji Florka do Świętochłowic i być może Pikselki do Katowic... zaciskamy kciuki i prosimy o więcej!!! i to najlepszych domków!!![/QUOTE] Tak :( i dla Liska też jeden :( trzyma kciuki !!
  2. [quote name='sunshine']Jak to się mówi...kto ma pilota ten ma władzę...:lol:[/QUOTE] To prawda :D dlatego ja zawsze mam pilota :P
  3. Jak z adopcjami ?
  4. [quote name='phase']Super Chesterek!. Zuch chłopak!! :) A co z tamtym domkiem?.[/QUOTE] Domek się nie odzywa, innych brak, nikt nie kocha liska chytruska :(
  5. Lisek nauczył się dziś aportować !!!! :D:D:D:D robi to tylko na dworze i tylko z jedną ulubioną piłką która jest chyba cieższa od jego głowy ;) Robi to tak przesłodko że jutro Wam nagram filmik, tymi krótkimi łapkami podąża za piłeczką jak kotek :D
  6. Musisz mu wybaczyć, to był dla nigo chyba najgorszy w życiu spacer :( ale jeszcze nic straconego. Umówimy się na spacerek bez dodatkowych atrakcji ;)
  7. A ja ich nie rozróżniam :P dobrze że Lusia się wybijała kolorkiem ;)
  8. [quote name='Gosiara']Buziakuje Liska mocno mocno![/QUOTE] Lisek chytrusek lubi buziaczki ;)
  9. [quote name='phase']Zawitałam na chwilkę , by przywitać Chesterka i Cioteczki. ;)[/QUOTE] Witaj Phase :) Lisek i reszta bandy właśnie zjedli kolacyjkę i udali się na spoczynek ;);) Lisek pozdrawia walentynkowo:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i53.tinypic.com/1z6grjp.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Mani2000']ahhh Kolejny przypadek u mnietv sie zalączyło i pilot zleciał dziwne ja robiłam lekcje a psiak spał a nikogo innego nie było w pokoju(chyba) Mieszkam w domu po babci która zmarła(*)[/QUOTE] Boziu !! [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Teraz mi się przypomniała historia którą koleżanka mi opowiadała. Jakiś czas po śmierci jej taty, ona i jej mama włączyły sobie TV. Wcisnęły konkretny kanał a tu ciach TV sam się przełączył na MTV, to one spowrotem a tu znowu na MTV się przełączyło. I tak ze 3 razy, dopiero później zdały sobie sprawę że to był ulubiony kanał zmarłego taty.[/SIZE][/FONT]
  11. Trzymam kciuki ;) mi troszkę bardziej przypada do gustu Cmokuś ;)
  12. [quote name='halbina']a nie było go na Miau?... Mam kopię Pampuszki... ale to nie ona...[/QUOTE] Tu na dogo miałam taki fajny wątek zawsze prosiłam tam o banerki, no nic może jeszcze znajdę. Pokż Pampuszkę :)
  13. [quote name='Szarotka']Czy to braciszek Cesterka :):)[/QUOTE] Nie, to sam Chesterek :D Pozdrawia cioteczki i podaje swoją krótką łapkę ;)
  14. Ciepełko się przyda tym bardziej że w pokoju trzeba ograniczać bo lisiastemu jest za gorąco a ja jestem ciepłolubna ;) W normalnych okolicznociach za tą czekoladę bym Cię cioteczko solidnie zbeształa:mad: ale z racji chorby nie mam na nic ochoty i absolutnie nie narobiłaś mi smaka:eviltong: Jutro do lekarza, liczę na jakieś solidne L4:evil_lol: dobranoc ;)
  15. Bloom wygląda jakby miał przyszywane łapy :P
  16. Za to ja się nie potrafię wyleczyć, chyba będę musiała jutro nawiedzić lekarza, a co do ogłoszeń to wykupiłam Liskowi pakiecik 52 ogłoszeń, tzn. jeszcze nie wykupiłam, wieczorkiem zrobię przelew :)
  17. [IMG]http://i55.tinypic.com/mjsis7.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2rdb137.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/rwqkw1.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/u1w5j.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/ddhr85.jpg[/IMG] No...to idę dalej spać ;) Warszawa wciąż milczy...
  18. [IMG]http://i56.tinypic.com/20uwjnt.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/1fjwy9.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/5f3wb8.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/eiuv0i.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/9uci6e.jpg[/IMG]
  19. Dziękuje kochani :) wkońcu zwlekłam sie z łóżka żeby choć trochę pobawić się z psiakami bo takie smutki chodziły trzy :( wspaniale jest mieć ogród ;) [IMG]http://i56.tinypic.com/2emcu80.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/10h26v7.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2u4o6k4.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/53761x.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/j5z1h4.jpg[/IMG]
  20. Dziewczyny wybaczcie że nie ma zdjęć ale rozlożyło mnie przeziębienie i właściwie cały czas leżę w łóżku :( jutro się poprawię ;)
  21. [quote name='wiga138']Jeżli ta Pani jest z Warszawy...... będę miała na Liska OKO :):):)[/QUOTE] Rewelacja !!! ;)
  22. Nie mogę znaleźć tego wątku z banerkami ;/
  23. [quote name='olivetshka']Halbino, podczytuję wątek od samego poczatku - chciałam pomóc swego czasu z ogłoszeniami, ale dziewczyny deklarowały, że porobią. Wiem, że byliście na akcji w Renomie, że było spore zainteresowanie - myslałam, że nie będzie żadnego problemu z domkami. Powiedz ile maluchów szuka domku, to coś porobię wieczorkiem może. Florek, Cmok to na pewno - a dziewczynki? Ta brązowa (moja ulubiona) i te czarne?[/QUOTE] Do adopcji został Cmok i Florek, reszta znalazła już domki :)
  24. Moja babcia czasem słyszy jak dziadek chodzi (nie żyje) po pokoju ale na szczescie do nas jeszcze nie zawitał(mieszkamy piętro niżej) oprócz tego jednego razu w dzień wszystkich Świętych co Wam pisałam i bardzo dobrze niech sobie siedzi w swoim mieszkanku ;)
×
×
  • Create New...