-
Posts
5037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marra
-
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/FONT][B][U][SIZE=2]zaznaczam.......[/SIZE][/U][/B] [FONT=Comic Sans MS] [FONT=Comic Sans MS] [/FONT][/FONT] -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[U][B]MANGO: [/B][/U][FONT=verdana][COLOR=#000000]Imię: Mango [/COLOR][COLOR=#000000]Płeć: samiec [/COLOR][COLOR=#000000]Data urodzenia: 2011 [/COLOR][COLOR=#000000]Kastracja: jeszcze nie [/COLOR][COLOR=#000000]Szczepienia: tak [/COLOR][COLOR=#000000]Stosunek do kotów: bezproblemowo [/COLOR][COLOR=#000000]Stosunek do psów: bezproblemowo [/COLOR][COLOR=#000000]Kontakt do opiekuna: 535587979 lub [email][email protected][/email] [/COLOR][COLOR=#000000]Opis, uwagi: [/COLOR][CENTER]Młodziutki, wesolutki psiak trafił do naszej fundacji z punktu przetrzymań w Pszczynie. Grzecznie zniósł kąpiel, bawi się z dziećmi i suczką rezydentką. Łagodny i ruchliwy, bardzo sympatyczny piesek :) przebywa w DT w Gliwicach-Sośnicy. [IMG]http://szara-przystan.pl/images/phocagallery/Mango/thumbs/phoca_thumb_l_DSC07979.JPG[/IMG][/CENTER][/FONT] [B][U]SZCZENIAKI AZY: [/U][/B][COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande]Maluchy urodziły się około 28 października 2012r. Czterech chłopców i trzy dziewczynki. Zostały już raz odrobaczone,zaszczepione i zachipowane,są gotowe do adopcji ![/FONT][/COLOR] [IMG]http://szara-przystan.pl/images/phocagallery/szcz_azy/thumbs/phoca_thumb_l_DSCF0730.jpg[/IMG] [IMG]http://szara-przystan.pl/images/phocagallery/szcz_azy/thumbs/phoca_thumb_l_DSCF0729.jpg[/IMG] [SIZE=4][B][U]KOTY[/U][/B][/SIZE]: [URL="http://szara-przystan.pl/koty.html"][SIZE=4]http://szara-przystan.pl/koty.html[/SIZE][/URL] -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][FONT=verdana] [U][B]FOKUS[/B][/U]: Fokus - 2-letni pies w typie rasy posokowiec. Jaki jest: bardzo łagodny , przez cały czas nie zdarzyło się żadne dziwne zachowanie wobec domowników czy osób obcych. Nauczył się od psów na wsi ,ze należy szczekać na kogoś kto idzie lub jedzie droga i to wszystko. Na terenie posesji nie szczeka na nikogo, łasi się do każdego i chce bawić. Pies w stosunku do ludzi i dzieci jest bardzo przyjaźnie nastawiony, dotyczy to również osób obcych. Na swoim terenie nie akceptuje innych zwierząt (np.kotów). U siebie akceptuje suczki, psów nie. Poza swoim terenem akceptuje również psy. Pies zostaje oddany do adopcji ze względu na brak czasu. Państwo wyjaśnili dokładnie jak posokowiec znalazł się pod ich dachem. Niestety kupili psa od myśliwego jako "stróża" domu, nie wiedzieli co to za rasa i jakiej ilości ruchu wymaga. Mają świadomość, że pies może długo szukać nowego opiekuna, jednak sami widzą, że pies się męczy, że warunki jakie mu są w stanie stworzyć nie dają psu możliwości rozwoju i nie spełniają jego potrzeb. Pies był przyzwyczajony do przebywania na zewnątrz domu, jedynie w okresie zimowym był wpuszczany do domu. Więcej o Fokusie: [URL]http://forum.posokowce.org/viewtopic.php?f=16&t=482[/URL] [IMG]http://szara-przystan.pl/images/phocagallery/posok_fokus/thumbs/phoca_thumb_l_DSC00032.JPG[/IMG] [/FONT][/SIZE] [U][B]KENIA: [/B][/U][B]Imię:[/B] Kenia [B]Rasa:[/B] mieszaniec w typie owczarka / dobermana [B]Płeć:[/B] suka wysterylizowana [B]Data urodzenia:[/B] 2007 [B]Zabiegi wet:[/B] zaszczepiona, zachipowana, odrobaczona, wysterylizowana. [B]Stosunek do kotów:[/B] Spokojny [B]Stosunek do psów:[/B] Bezproblemowo [B]Stosunek do dzieci:[/B]Uwielbia dzieci i jest wobec nich niesamowicie wyrozumiała. [B]Opis:[/B] Kenia to średniej wielkości suczka, o przeuroczym, dobrym charakterze. Jest rzeczna zupełnie bezproblemowa i niekonfliktowa. Wychowana w mieszkaniu z małymi dziećmi. Zgadza się z psami. Jest towarzyska i łagodna, po prostu pies idealny. [IMG]http://szara-przystan.pl/images/phocagallery/Kenia_pies/thumbs/phoca_thumb_l_DSC_7410.JPG[/IMG] [U][B]URUK: [/B][/U][FONT=verdana]Uruk jest pieskiem, 5-6 letnim, na pierwszy rzut okaz zdrowym, oprócz brudu i niedożywienia. Znaleziony został na terenie Katowic, bez chipa. Piesek średniej wielkości, łagodny, charakterny, raczej niewychowany, oprócz zachowania czystości w domu. Nie zna poleceń (lub świetnie udaje ;) ). Właściciel do tej pory się nie odnalazł więc szukamy nowego domu. Uruk choć uparciuch, to bardzo pojętny :) [email][email protected][/email] [IMG]http://szara-przystan.pl/images/phocagallery/Uruk/thumbs/phoca_thumb_l_1.jpg[/IMG] [/FONT] [SIZE=4] [SIZE=2][U][B]DEXTER: [/B][/U][/SIZE][FONT=verdana][SIZE=3]Płeć: samiec Data urodzenia: 2011 Kastracja: jeszcze nie Szczepienia: tak Stosunek do kotów: bezproblemowo Stosunek do psów: bezproblemowo Kontakt do opiekuna: 502311695 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Opis, uwagi: Dexter jest młodym wesołym pieskiem. Żywiołowy i przyjazny, poszukuje rodziny, która zapewni mu miłość i duuuużą dawkę rozrywki :) [IMG]http://e-fotek.pl/images/06484126081566585351.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][SIZE=2][B][U] DRACO,RONIA i SYRIUSZ: [/U][/B]Urodzone we wrześniu 2012r [IMG]http://szara-przystan.pl/images/phocagallery/Draco/thumbs/phoca_thumb_l_DSC_0163.JPG[/IMG][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR] [/SIZE] [/SIZE] -
[CENTER][B]Jestem głosem tych, które nie mówią.[/B] [B]Dzięki mnie będą mogły przemówić.[/B] [B]Aż uszy głuchego świata usłyszą.[/B] [B]O krzywdzie, jaka się dzieje słabym, którzy nie znają słów.[/B] [B]To ja jestem obrońcą mych braci.[/B] [B]I będę za nich walczyć.[/B] [B]I wymawiać słowa w imieniu zwierząt i ptaków.[/B] [B]Aż świat naprawi ten stan rzeczy.[/B][/CENTER] [COLOR=#544e3f][COLOR=#544e3f](Ella Wheeler Wilcox)[/COLOR][/COLOR] [CENTER][COLOR=#544e3f][COLOR=#544e3f][IMG]http://i55.tinypic.com/ohtmk7.jpg[/IMG][/COLOR][/COLOR][/CENTER] [COLOR=#544e3f][COLOR=#544e3f][COLOR=#000000][SIZE=4]Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym „[B]Szara Przystań[/B]”([/SIZE][URL="http://www.szara-przystan.pl"][SIZE=4]www.szara-przystan.pl[/SIZE][/URL][SIZE=4]).[/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000]Aktualnie pod opieką Fundacji są koty i psy, które przebywają w domach tymczasowych. Szukamy dla nich najlepszych opiekunów,niestety niektóre koty czekają już bardzo długo na swojego prawdziwego właściciela.[/COLOR] [COLOR=#000000]Przy takiej ilości zwierząt każda pomoc się przyda, dlatego jeżeli ktoś z Was zechciałby podarować nam chociaż złotówkę będziemy bardzo wdzięczni. Można też nas wspomóc karmą dla psów, kotów, różnymi akcesoriami dla zwierząt lub podkładami dla szczeniaków. Można także zgłosić się do nas jako dom tymczasowy, takich zawsze mało ! lub oddać jakaś rzecz bądź gadżet który wystawimy na aukcjach z których ewentualny dochód zostanie przeznaczony na pomoc zwierzakom :lol:[/COLOR] [COLOR=#000000]Dane Fundacji i kontakt:[/COLOR] [COLOR=#000000][B]Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"[/B][/COLOR] [COLOR=#000000]KRS : 0000288303[/COLOR] [COLOR=#000000]NIP: 648-264-54-76[/COLOR] [COLOR=#000000]IV od. PKO BP SA w Zabrzu 27 1020 2401 0000 0202 0240 5868[/COLOR] [COLOR=#000000][B]Adres korespondencyjny:[/B][/COLOR] [COLOR=#000000]Zabrze , 41-800[/COLOR] [COLOR=#000000]Ul. E. Czogały 9[/COLOR] [COLOR=#000000][B]Telefon kontaktowy: 502311695[/B][/COLOR] [B][COLOR=#000000]GG: 6540278[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000]E-mail:[/COLOR][/B][COLOR=#000000][EMAIL="[email protected]"][COLOR=windowtext][SIZE=2][B][email protected][/B][/SIZE][/COLOR][/EMAIL][/COLOR] [COLOR=#000000]Zwierzęta do adopcji są wolne od wszelkich chorób zakaźnych, zaszczepione oraz posiadają książeczkę zdrowia. Wszelkie bliższe informacje o Fundacji na naszej stronie internetowej [URL="http://www.szara-przystan.pl"]www.szara-przystan.pl[/URL][/COLOR][INDENT][COLOR=#000000]Przedstawiam Wam głównych bohaterów tego wątku:[/COLOR] [/INDENT] [SIZE=5][COLOR=#000000][U][B]PSY:[/B][/U][/COLOR][/SIZE] [B][U][COLOR=black]MINI (OK. 2 LATA):[/COLOR][/U][/B] [COLOR=black]Mini to około 2-letnia sunia w typie siberian husky. Błąkała się po wsi niedaleko Częstochowy. Była bez obroży, bardzo wychudzona i ciągle przeganiana przez ludzi.[/COLOR] [COLOR=black]Mini jest bardzo nieufna. Jest już w domu tymczasowym prawie 2 miesiące i nadal unika kontaktu tzn. nie lubi być głaskana i nie pozwala zapiąć sobie smyczy (ucieka). [/COLOR] [COLOR=black]Sunia nie akceptuje kotów i kur.[/COLOR] [COLOR=black]Mała jest już po sterylizacji, która przebiegła bezproblemowo. [/COLOR] [COLOR=black]Mini jest typowym aktywnym husky. Z braku ruchu po operacji przekopała gruntownie ogródek.[/COLOR] [COLOR=black]Mini poszukuje cierpliwych i doświadczonych w pracy z tą rasą ludzi. Będzie wspaniałym psem rodzinnym, jeśli tylko ktoś znajdzie dla niej czas. Polecamy ją do domu w którym są dzieci powyżej 15 lat.[/COLOR] [IMG]http://e-fotek.pl/images/29655874513833809126.jpg[/IMG] [COLOR=black][B][U]MIKA: [/U][/B]Starsza suczka, oddana do Fundacji przez starszą osobę która nie potrafiła się już nią dłużej opiekować. Potrzebuje trochę czasu i cierpliwości aby się zaaklimatyzować w nowym miejscu lecz później okazuje swój ciepły charakter. Dogaduje się z psami,suczkami a dzieci akceptuje bez problemu. [B][U] [IMG]http://szara-przystan.pl/images/phocagallery/Mika/thumbs/phoca_thumb_l_159.jpg[/IMG] [/U][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#544e3f][COLOR=#544e3f] [/COLOR][/COLOR] [U][B]ODI[/B]: [/U]Mam na imię Odi. Jestem 9-miesięcznym mieszańcem posokowca. W swoim krótkim życiu przydarzył mi się nieszczęśliwy wypadek, a raczej 2in1 – miałem wypadek samochodowy i straciłem jednocześnie dom. Moja sytuacja nie była wesoła. Trafiłem do Schroniska, gdzie zajęto się mną w miarę możliwości. Później dotarła do mnie wiadomość, że jest nadzieja. W Schronisku pojawiła się młoda kobieta, zabrała mnie do siebie, zadbała, nauczyła zasad i reguł – chyba jestem teraz mądrzejszy, a i nadała mi imię Odi. Jest to moja tymczasowa opiekunka. Jeśli chcesz tworzyć ze mną dalszy ciąg tej historii skontaktuj się z: Pogotowie Adopcyjne Posokowców [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 509 370 241 po godz. 15 Więcej o Odim: [URL]http://forum.posokowce.org/viewtopic.php?f=16&t=480[/URL] [IMG]http://szara-przystan.pl/images/phocagallery/posok_odi/thumbs/phoca_thumb_l_odi6.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][U][B] BETA: [/B][/U] Beta jest około 6-letnia sunią w typie posokowca bawarskiego, ma fajny stosunek do ludzi, bardzo przyjazna. Jazda autem nie jest Jej obca, nie sprawia wówczas żadnych problemów. Beta jest wysterylizowana, przebywa w tej chwili w domu tymczasowych, gdzie nabywa i szlifuje swoje umiejętności , w zachowaniu i dobrych manier. Szukamy fajnego domku, dla tej drobnej, kontaktowej i przyjaznej człowiekowi suczki. Warunkiem jest podpisanie umowy adopcyjnej. Obecnie przebywa w domu tymczasowym. KONTAKT: [EMAIL="[email protected]"] [email][email protected][/email][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"] [email][email protected][/email][/EMAIL] Więcej o Becie: [URL]http://forum.posokowce.org/viewtopic.php?f=16&t=481[/URL] [IMG]http://szara-przystan.pl/psy/282-beta-adopcje-posokowcow/detail/3186-1.html#[/IMG] [U][B] SONIA: [/B][/U] [COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande][B]Imię: [/B]Sonia[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande][B]Płeć:[/B] suka[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande][B]Data urodzenia:[/B] styczeń○ 2006[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande][B]Kastracja:[/B] wkrótce[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande][B]Szczepienia:[/B] tak[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande][B]Stosunek do kotów: [/B]bezproblemowo[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande][B]Stosunek do psów: [/B]różnie, ale bez większej agresji [B]Stosunek do dzieci: [/B]bardzo dobry[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande][B]Kontakt do opiekuna:[/B] 535 58 79 79 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR] [B][COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande]Opis:[/FONT][/COLOR][/B][06.06.2012] Suczka większego rozmiaru w typie owczarka niemieckiego. Bardzo łagodna, delikatna, nieśmiała. W stosunku do obcych psów trochę zazdrosna, nie wszystkie psy lubi. Stadna, pilnuje żeby wszyscy byli w komplecie, na spacerze trzyma się blisko. Dosyć gadatliwa, potrafi popiskiwaniem upomnieć się o swoje :) ale nie jest szczekliwa. Niekłopotliwa w mieszkaniu, grzeczna i karna. Bardzo kochane, poczciwe psisko. Nie ma żadnych problemów zdrowotnych, w domu spokojna, na spacerze lubi pobiegać za kamieniami. [IMG]http://e-fotek.pl/images/29992969208798349608.jpg[/IMG]
-
Kochane maluchy ;) już jutro Was zobaczę i poprzytulam :D
-
[quote name='halbina']Jeszcze jest u Kasi, ale jutro ma go odwieźć...[/QUOTE] dokładnie:) dziś pojechał do domu :)
-
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Ja mam swojego pieska od szczeniaka ale w wieku chyba 3 lub 4 tygodni mial wyciagane te dodatkowe pazury przez weta mezczyzne. To bylo jeszcze kiedy by ze swoja psia rodzinka. Jak juz go mialam w domu to widzialam ze do facetow boi sie podejsc a lapek nie da do tykac do tej pory (ma 4 lata) .To bylo dla niego straszne przezycie i ciagle pamietal. Teraz boi sie panicznie Swietego Mikolaja a z reszta facetow jest OK, ale zabralo mi rok czasu zeby nie stresowal sie przy mezczyznach. Wszedzie go zabieralam ze soba zeby poznal jak najwiecej ludzi i widzial ze nikt nie chce mu krzywdy zrobic. "Zatrudnialam" znajomych mezczyzn zeby sie z nim bawili,dawali smakolyki , glaskali itd.[/QUOTE] Może i Liskowi się się uda, tylko ja nie mam kogo "zatrudnić" żeby się z nim bawił bo u mnie wszyscy anty, choć widziałam wczoraj że koło mojego brata juz w miarę normalnie przechodzi. Ciekawe co to będzie jutro na akcji...wystresuje się chłopak no ale musi się przemęczyć chociaż te 3 godziny dla dobra sprawy ;) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
Wskakuj rudzielcu na górę !! ;) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiara']Mój też nienawidzi facetów...Toleruje tylko mojego męża...i męża wiga 138 jak przyjadą to nastawia łeb do głaskania,ale nie dziwne pamięta że życie mu uratowali...:)Na ulicy musze go trzymac krótko nie daj boże jakiś facet wyciaga reke pomimo że mówię że pies gryzie,mam problem małe to a siłę muszę krótko trzymać na smyczy,bo się wyrywa szczeka warczy...Ludzie myślą że mały to kochane i nie gryzie....;/[/QUOTE] a miał jakieś złe doświdczenia ? -
GUTEK ma już dom :):):):):):):)
-
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Lisek wcale nie jest taki najgorszy. To jest ostrozny do obcych jest calkiem normalne u niektorych psow. Pozatym on troche czasu siedzial w tej budzie i nic dobrego tam go nie spotkalo od ludzi. Trzeba jeszcze czasu zeby zrozumial ze teraz jest innaczej.[/QUOTE] Dokładnie, jeszcze napewno sporo czasu minie zanim przestanie się stresować. On bardzo boi się mężczyzn, u mnie sie do nich nie przekona bo wszyscy faceci w domu są anty i nawet się nie kwapią żeby czasem choć pogłaskać Chesta. A on to i potrafi powarczeć na nich, ale to żadna agresja tylko ten strach go tak paraliżuje że podświadomie się broni przed facetem. Kiedy tata kręci się np. po kuchni to potrafi się schować za drzwiami, wychylić jedno oko(dosłownie!) i powarkuje żeby tylko sobie poszedł. Nasila się to jak jest grubo ubrany. Kiedy np. coś uderzy albo spadnie to przy mnie i przy mamie znosi to normalnie, spadło to spadło a jak w pomieszczeniu są faceci to spiernicza aż się kurzy. Oj coś czuję że Lisek chytrusek dostał nieźle po dupie od kogoś :( Czasami też szczweka na moją babcię, tą sama która mu na piętrze podtykała smakołyki :D teraz czuje się na tyle bezpiecznie w domu że broni swojego a co ! :) a swoją drogą jest bardzo czujnym psem :) -
[quote name='Gosiara']Trzeba i Gucia na akcje![/QUOTE] No właśnie ? co z Gutkiem ?
-
Ja jestem w trackcie przygotowywania wątku zbiorczego Fundacji :) Kaskę chciałam przelać na konto ale stwierdziłam że juz pcozekam i wrzucę juz do puszki na akcji :P bo zanim się zbiorę do przelewu to minie kolejny tydzień ;)
-
Witajcie maluszki :) zobaczę Was w weekend ? :)
-
Dziecko zabija kota pod okiem braciszka. Koty i psy wracaja do oprawców!!!!
marra replied to brazowa1's topic in Okrucieństwo
[quote name='zołzowata'][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt.[/I][/SIZE][/FONT] [I][SIZE=3][FONT=Times New Roman](Dz. U. z dnia 23 września 1997 r.)[/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Art. 4[/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ilekroć w ustawie jest mowa o:[/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=3][FONT=Times New Roman]12) [U]szczególnym okrucieństwie zabijającego zwierzę[/U] - rozumie się przez to przedsiębranie przez sprawcę działań charakteryzujących się drastycznością form i metod zadawania śmierci, a zwłaszcza zadawanie śmierci w sposób wyszukany lub powolny, obliczony z premedytacją na zwiększenie rozmiaru cierpień i czasu ich trwania,[/FONT][/SIZE][/I] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Rozdział 11[/I][/SIZE][/FONT] [I][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Przepisy karne[/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Art. 35 35.1 (11) Kto zabija zwierzę z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1-4 albo znęca się nad nim w sposób określony w art. 6 ust. 2, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.[/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=3][FONT=Times New Roman]35.2 (12) Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa ze szczególnych okrucieństwem, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.[/FONT][/SIZE][/I] [FONT=Times New Roman][I][SIZE=3]35.5 W razie skazania za przestępstwo określone w ust. 1 lub 2, sąd może orzec nawiązkę w wysokości od 25 zł do 2.500 zł na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce albo na inny cel związany z ochroną zwierząt, wskazany przez sąd.[/SIZE][/I][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Comic Sans MS]Nie ma nic o tym, że by zastosować najwyższy wymiar kary trzeba "zadbać" jeszcze o odpowiednio wysoką liczbę ofiar:shake:[/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Comic Sans MS]Wśród morza negatywów, cieszą mnie dwie rzeczy: 1) wyrok bez zawieszenia; 2) w świetle przepisów finansowa kara zbliżyła się do maximum (po 2 tys. od łebka + wiadomo koszty sądowe).:fadein:[/FONT] [/FONT][/QUOTE] Czyli generalnie to co zrobiły te gnoje nie kwalifikuje się do czynu ze szczególnym okucieństwem, ani !nawet! tylko okrucieństwem...bo nie dostali nawet roku (to co się kwalifikuje?) Z własnego doświadczenia wiem że sędziowie robią dokładnie według własnego widzi mi się, jak to poprzedniczka określiła, jednego dnia ma dobry dzień i zasądzi tak, a innego w tej samej sytuacji zasądzi innaczej bo tak mu się chce...takie mamy prawo jakich mamy sędziów. -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witajcie wieczorkiem Cioteczki.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Chester miał dziś gości… ale od początku. Zadzwoniła dziś do mnie Formica że starsza Pani poszukuje małego pieska, podała Pni nr i zadzwoniła. Powiedziała że mieszka z córką która przyjdzie małego zobaczyć. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przyszła ze starszym ojcem, bardzo mili ludzie ale ogólnie chcieli psa mniejszego…więc znów Chesterkowi się nie udało, on oczywiście bardzo wycofany ale nie ma co się dziwić. Trochę się boję że nie znajdzie ludzi którzy będą dla niego tak cierpliwi:(. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jednak ogólnie potencjalny domek wydał mi się bardzo fajny, z chęcią zgodzili się żeby im pomóc w poszukiwaniu kudłatego mikrusa, dlatego idę zaraz przeszukać dogo:). [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Oby na akcji znalazł TEN dom [/SIZE][/FONT] -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
Hooooooop ;) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44'][B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][B]Kochani podpiszcie petycje , chodzi o tego pieska co zginal na torach[/B] :-( [URL="http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6370"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6370[/COLOR][/URL] [/INDENT][/QUOTE] Niektórzy twierdzą że wypadek był nieumyślny bo facet chciał popełnić samobójstwo...w ostatnim momencie odskoczył a pies został, filmiku nie oglądałm więc się nie wypowiadam :( Lisek już po wieczornym spacerku leży grzecznie obok mnie :) Domku domku gdzieś się zapodział ? Przeciż Lisek już wszystkie rzeczy spakował Wkońcu chce na zawsze ztobą być i już zawsze szczęśliwie żyć ! :) -
Kurcze trzeba ruszyć ten wątek ;/
-
Dziecko zabija kota pod okiem braciszka. Koty i psy wracaja do oprawców!!!!
marra replied to brazowa1's topic in Okrucieństwo
[quote name='marta9494']:)No to trzeba zacząć działać:)Dręczenie zaczynamy od 15 roku życia:)W przypadku młodszych delikwentów,dręczymy rodziców:)Żeby się nauczyli jak wychowywać młodzież,żeby nie wyrastała na sadystów.Ale tak na poważnie,to naprawdę mnie szlag trafia jak czytam o takich bezmyslnych idiotach.[/QUOTE] To ile przelać i na jakie konto ?:eviltong: Zwyrodnialcy od Husky dostali ...10 misięcy więzienia:shake: przeciez to jakaś kpina jest. Ja się pytam co trzeba zrobić żeby zasłużyć na te przepisowe 2 lata więzienia ? Jakie większe okrucieństwo można jeszcze wymyśleć ?:placz: To jest poprostu skandal. I jeszcze sami policjanci się boją tych zwyrodnialców w ludzkiej skórze, to jak my mamy czuć się bezpieczni w tym zepsutym kraju ??? -
Halbino posprzątałaś ? :D
-
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
Hopciaj Lisek na pierwszą ;) Raz mam Liskowy banerek a raz nie ;/;/ -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiara']Tak przywiązany był pod tesco w kagańcu:)[/QUOTE] [SIZE=2]W kagańcu ?? Lisopodobny ?? to na pewno nie był Lisek Chytrusek:D choć przechodziliśmy tam dziś idąc do Formicy…Lisek przez to ze jeszcze te ataki dostał dzisiaj szczepionkę na kaszel…jakiś tam, miejmy nadzieję że teraz już będzie dobrze.[/SIZE] [SIZE=2]Pyzatym widzieliśmy psa z „dyndającą nogą” czyli złamaną całkowicie przy nadgarstku i latająca na wszystkie strony…zgroza :placz:[/SIZE] [SIZE=2]Dziś w Faktach słyszałam jakże wspaniałą wieść…zwyrodnialcy od Husky dostali AŻ…10 miesięcy więzienia, po prostu skandal. To ja się pytam co gorszego trzeba zrobić żeby zasłużyć na te 2 lata ??? I wszyscy dookoła milczą, nawet policja się palantów boi, to jak mamy się czuć bezpieczni w tym kraju ?:roll:[/SIZE] -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
Cioteczki pięknie dbają żeby nasz Lisek nie spadł :) ja tylko podniosę i uciekam bo trzeba pracować ;/ wieczorem zajrze i napiszę więcej :) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
hmmm 3-latka i tak nie ukarzą no bo jak ? ale mam nadzieje że jego braciszka będą sądzić jak dorosłego i pójdzie do pierdla...;/ Chesterek już zwinął się w kłębuszek, ogonem nakrył się po same uszy :D i śpi w koszyczku :) jutro do Formicy na kontrolę :(