Jump to content
Dogomania

marra

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marra

  1. [SIZE=2][quote name='Ingrid44']Oj Lisku , nie jedz jakis swinstw na dworze bo to sie zle skonczy. Co sie dziwic ale jak siedzial w tej budzie to pewnie caly czas glodny byl :([/SIZE] [SIZE=2]Tereaz nadrabia zaleglosci. [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2]Ogolnie slabo ida ostatnio adopcje . Trzeba ciagle dawac ogloszenia, wyroznione allegro (jesli jest kaska), gumtree na swoj rejon . Moze jest jakas lokalna gazeta , gdzie za darmo mozna dac ogloszenie . No juz nie wiem:shake: Taki sliczny , maly i wesoly piesek a domku nie ma :shake:.[/QUOTE][/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2]Oj tak, bardzo lubi sobie podjeść coś na spacerze,w ogóle cały czas tupta po kuchni i zjada nawet nie wiadomo co, jakieś mikroskopijne okruszki. Czasami trzeba go wyrzucić z kuchni bo ciągle plącze się pod nogami, ale zawsze wraca drugą stroną chytrus jeden:evil_lol:[/SIZE] [SIZE=2]Myślałam nad tą gazetą ale nie wiem jak się za to zabrać, bo ot tak to chyba nikt się nie zgodzi prawda ? [/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2][quote name='phase']Pewnie dostawał "resztki" z obiadu (jak to się mówi) ... eh.[/SIZE] [SIZE=2]Haha, marra na każdym kroku i za każdym razem możesz to wspominać. :)[/QUOTE][/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2]Gdyby Chester jadł resztki z obiadu to miałby rarytas, ale niestety chował się na chlebie moczonym w wodzie...[/SIZE] [SIZE=2]z dziś :) tylko data mi się chyba przestawiła w aparacie:roll: na tych zdjęciach Ches wygąda starzej nie uważacie ?[/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [IMG]http://i55.tinypic.com/106mvsp.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/1z1zodf.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/nv3aty.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/t5jeat.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2ibj9fd.jpg[/IMG]
  2. Podpisałam :) Lisek dziś rano zwymiotował ;/ na wieczornym spacerze wczoraj pożarł coś przy śmietniku więc może to było przyczyną. Normalnie zjadł śniadanie w mniejszej ilości i narazie jest ok :) straszny z niego żarłok, a pamiętacie jak z początku se wstydził ?:) Wczoraj nawet zjadł mandarynkę, lubi banany :D pączki i chrupki orzechowe :D oczywiście wszystko dostaje w mikroskopijnych ilościach tylko do skosztowania ;) ogólnie lubi jeść. Wspominałam już że jest kochany ? :D Jednak ciągle tego domku brak Jakoś wszystko idzie na opak Nie wiem jak to dalej będzie Trzeba szukać domku wszędze!! :)
  3. [quote name='phase']O Bosz !!!! Jaki wstyd !!! :oops: Ostatnio na innym forum jedna dziewczyna też pomyliła pieska z suczką, więc nie jestem jedna. :evil_lol:[/QUOTE] Nie martw się, ostatnio zareklamowałam na PB naszego kocura Griszę jako kotkę :D:D
  4. [quote name='Betta']to ja zapraszam na bazarek dla SzP ....trwa do 30.I ..podnosic prosze[/QUOTE] A gdzie ten bazarek ?? [quote name='phase']Prześliczna... [URL]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TOWcMqZbBzI/AAAAAAAACao/LfqRTlrtHhY/s512/PB180016.JPG[/URL] :kciuki: Zaciskam, oby więcej i jak najwięcej dobrych wieści....[/QUOTE] Misza to kocur :D Duduś trzymaj się w nowym domku, a za resztę trzymam kciuki ;)
  5. [quote name='jogolcia@pdx']Marra - to zaprawdę nieważne czy miki czy kiki byle we wszystkich odwiedzających obudzić radości chochliki A skoro zadałaś nam temat radosny I ja swoje dołożę - bo też czekam wiosny... Chwile same szczęśliwe ma rudy nasz psiaczek Wszak w takim kochającym domku nie może być inaczej A uszko ku górze trzyma jak antenkę Bo wciąż biedak ma nadzieję namierzyć jakąś psią panienkę Wiosna zaraz nadejdzie Lisek ją na wskroś czuje z klejnotami czy bez nich życiem się raduje...[/QUOTE] Genialny wierszyk !! ;) brawo !! :) Mnie dziś głowa pęka ;/ [quote name='phase']:klacz: Brawo, fajne to wierszyki. :) [B]marra[/B] - Dobrze czytać jak Lisek się otwiera. :) A godzina, hmm. Poodbno jak taka godzina, to ktoś Cię kocha. :evil_lol:[/QUOTE] Doprawdy ? nieeeee to niemożliwe ;)
  6. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]O rzeczywiście godzina magiczna:) może coś znaczy ? ;>[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jagolcia przy Tobie moje wierszyki to mały miki :D:D:D ;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Lisek z kudłatym brzuszkiem[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]I stojącym ładnie uszkiem[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Miał dziś chwile radosne[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czyżby czuł już wiosnę ?[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zapomniał już o budzie[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Łańcuchu i brudzie[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Już nigdy tam nie powędruje[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Cioteczka z dogo tego przypilnuje :D[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A co do chwil radosnych to właśnie wróciliśmy ze spacerku, koleżanka ze swoim starszym psiakiem była z nami. Lisek na początku szczekliwy, potem wycofany a później szalał i biegał przez godzinę z Puszkiem ;) ...otwiera sie małe serduszko na świat :)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Padam, dobranoc :)[/SIZE][/FONT]
  7. [quote name='Gosiara']O maTKo jaki kochaniutki i jak tutaj takiego nie całować?:)Jak się cieszył że jedzonko dostanie:)A powiedz kochana co lisek jada?[/QUOTE] Dlatego nalezy go całować :) ja bardzo lubię u psów miejsce między oczkami na całuski :D Na tym filmiku to jedynie namiastka jego radości bo jak się do niego gada to on podójnie szaleje !! :D ale nic nie mówiłam bo mam okropny głos jak jest nagrywany ;) A lisek jak i reszta psów jadają gotowane. Przeważnie ryż z kurczakiem albo szyją indyczą, bardzo też lubią płuca(fuj!). Trochę mamz tym cyrku bo ON nie może jeść makaronu tylko ryż, suka znowu ma zatwardzenie po ryżu to gotuje jej makaron z warzywami (ON warzyw nie przystaja) a chytrus zje wszystko pod każda postacią ;) [quote name='phase']Ciotki jesteście niezłe. :eviltong: U mnie znowu -10 , ale właśnie jem śniadanko i do psiaków jadę. :) Chociaż troszkę na spacerek trzeba wziąć. Mizianko dla Chesterkowicza. :loveu:[/QUOTE] Ale Ci dobrze, a ja musze tu siedzieć :( Nie mam weny twórczej, jeszcze za wcześnie :D
  8. [quote name='iwonawita']Do adopcji w Legnicy Kotka do adopcji, w obecnej chwili przebywa w domku tymczasowym, nauczona czystości , zabawna, wesoła pieszczocha. Maść czaro biała,wiek 5 miesięcy,przebywa z innymi kotkami, zaszczepiona, odrobaczona, ma książeczkę zdrowia. Czeka na Ciebie !!! Pokochaj ją a ona z pewnością to odwzajemni [URL]http://legnica.olx.pl/item_page.php?Id=159833140&g=6[/URL][/QUOTE] A może Ty pokochasz któregoś z wyżej pokazanych kotów ? ;)
  9. A ten domek gdzie sa dwie dziewczyny i chłopak to te które tak na akcji szalały :) dzwoniły do rodziców, wysyłały MMsy ?
  10. Hmm jestem troszkę mało przekonana do tego żeby zabierać go do domu. Niby fajna sprawa, bo wkońcu nie będzie sam, będzie kochany ale z drugiej strony można spojrzeć z perspektywy psa. Wkońcu za te 3 lata będzie już poważnym staruszkiem jak na takiego dużego psa. Nie wiem czy warto mu fundować takie zmiany. Musielibyście "roboczo" sprawdzić jak sie Iwanek zachowuje w domu. Mój ON np. bardzo bał się schodów, na górę wszedł owszem ale spowrotem był wielki problem. Iwan też może mieć jakieś lęki, oczywiście można je przełamywać ale czy na starość warto go tak stresować? oczywiście mogę się tez mylić. Fajnie że poświęcacie mu teraz tyle czasu, spacerki itd. to napewno dla niego bardzo cenne.:)
  11. [quote name='phase']Nie zaśnieżyło Was tam? :razz: No właśnie nie ma co robić i kąpie się. :evil_lol:[/QUOTE] [FONT=Arial]Mamy troszkę śniegu ale to takie mokre wszystko, chociaż są plusy, można rzucać kulki psom;) a tata ? no cóż…mors :P[/FONT] [quote name='jogolcia@pdx']Chesterek rudzielek mikrusek i kundelek uratowany z łańcucha a z domkiem ciągle posucha[/QUOTE] [FONT=Arial]Hehe super !!![/FONT] To teraz ja:D : [FONT=Arial]Lisek Chesterek słodki jak cukierek[/FONT] [FONT=Arial]Piękną kitę ma, śliczne oczka dwa[/FONT] [FONT=Arial]Trochę się boi, trochę łobuzuje-to fakt[/FONT] [FONT=Arial]Ale przecież to nie z diabłem żaden pakt ![/FONT] [FONT=Arial]Ogromne serducho za to ma[/FONT] [FONT=Arial]Miłości bez liku Tobie da,[/FONT] [FONT=Arial]No już ! raz dwa Trzy…[/FONT] [FONT=Arial]do domu bierzesz go właśnie TY !![/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]Może przywołamy wierszykami Liskowi domek :D[/FONT] [FONT=Arial]Lisek chytrusek dziś znowu mnie rano obudził, wskoczył na łóżko, „pogadał”, chwilę ze mną poleżał, pobawił się moją ręką :D potuptał po łóżku i był z tego faktu bardzo zadowolony. Ogonkiem merda już od rana :D kochane zwierzątko, bardzo pocieszne.[/FONT] [FONT=Arial]Dziś psiaczki były dosyć długi czas same w domu ale Lisek jest bardzo grzeczny, nie było żadnych niespodzianek [/FONT] [FONT=Arial]Za to wczoraj miałam dzień na mizianie, wyprzytulałam psy za wszystkie czasy, Liskowi bardzo się podobały przytulasy i buziaczki, chyba w całym swoim życiu tyle pieszczochów nie zaznał co wczoraj.[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial]Jedzonko :)[/FONT] [FONT=Arial][URL]http://www.youtube.com/watch?v=YxUYhfLiKfA[/URL][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]dobranoc cioteczki :)[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][/FONT]
  12. Szybko, szybko hop...później reszta.
  13. a co tata mors robi ? "letnią" kąpiel ? U mnie nuuuudy, czekam na 15 30 i do domu wkońcu;)
  14. [quote name='phase']Chesterek pokaż się....[/QUOTE] No właśnie ! ;) Phase zmieniłaś avatar, widzę Twoją twarz :P (tak myslę że to Twoja;))
  15. [quote name='sachma']Nasz ON mieszka w kojcu, kiedy jeszcze mieszkał tam gdzie ja, bo teraz się przeprowadziłam, kiedy zostawałam w domu sama na tydzień (a zdarzało się to często, bo rodzina lubi wyjezdzać czy to narty czy góry czy morze, a ja wolałam sama zostać w domu i imprezować z kolegami :P ), kąpałam go i pies siedział ze mną w domu - nie lubię być sama, teraz jest Lenny, ale wtedy Lennego nie było - dla psa nie było różnicy gdzie siedzi - w domu nie broił, jak wychodziłam to on wracał do siebie, jak wracałam równie chętnie wracał ze mną do domu, nigdy do domu się nie pchał, czekał na zaproszenie i dopiero wchodził, nie podobały mu się kanapy o.O' wolał leżeć na podłodze, w nocy spał przy moim łóżku - w ogóle nie przeszkadzało mu siedzenie w domu, nie przeszkadzało mu też zostawanie na dworze - po pewnym czasie normom dla niego było to że jak wszyscy znikają i jestem tylko ja to jest kąpiel, czesanie i może siedzieć w domu ;) jedynym miejscem w którym się rozkochał była kuchnia, bo zawsze coś dostawał jak gotowałam :D[/QUOTE] O żeby mój tłuścioch tak chciał :D
  16. Zapraszam na wątek zbiorczy Fundacji "Szara Przystań" gdzie mamy przecudne koty do adopcji :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200718-Wątek-zbiorczy-Fundacji-Pomocy-Zwierzętom-Bezdomnym-quot-Szara-Przystań-quot-!!!?p=16189746#post16189746[/URL] oraz na stronę internetową : [URL="http://www.szara-przystan.pl"]www.szara-przystan.pl[/URL]
  17. Musiałam tu "wyskoczyć" z moim BOBKIEM :D albowiem Bobek to suka o prawdziwym imieniu Diana, która na początku była Czarusiem, cholera nie dośc że Diana to jeszcze Bobek :D:D Diana widnieje tylko w książeczce zdrowia a wszyscy nazywają ją Bobkiem przez mojego brata który tak ją przezwał bo była strasznie malutka jak do nas trafiła i tak zostało. Drugi pies ON ma na imię Dżok z sentymentu do poprzedniego ONka Dżoka.
  18. [quote name='Atomowka']Tak Lisek ma jeszcze aktualne ogłoszenia, myślę,że na początku lutego można dopiero ponownie ogłosić[/QUOTE] To super :) Lisek gdzie Twój przytulny domek ?
  19. Na górę maluchy !
  20. [quote name='Koreksonowa']Biedny kot. W sumie akurat w hospicjum to nietrudno o umierającego pacjenta.[/QUOTE] Ale o przepowiadającego śmierć kota tak :D
  21. [quote name='phase']Czymamy kciuki. ;)[/QUOTE] Tak i podnosimy :)
  22. [quote name='magdyska25']Omry- podsumowując nie masz co się martwić na zapas. .[/QUOTE] Na ogromny zapas, bo przeprowadzka za 3 lata ;)
  23. Gosiara to kuruj się !!!
  24. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ale te Twoje ogłoszenia Atomowka jeszcze są aktualne dobrze mówię ?[/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...