-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
[quote name='wilczy zew']oczywiście Taks nie zmieniaj bo moim skromnym zdaniem są idealne [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best2_(www.e-gify.pl).gif[/IMG][/QUOTE] moim też :-) Choć właśnie jedną "taksówkę" miałam źle wyregulowaną i Wega ją zgubiła :-(
-
rozmawiałam z wetką - wyniki będą do 5 dni roboczych ...
-
jutro pomęczę kierownika z rańca o wyniki... powinny już być ;-)
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
rozliczenie na dzień 15 lipca: [quote name='Kajusza'][FONT=verdana][B][SIZE=2][COLOR=#40e0d0]lipiec [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=#222222]50zł sundayrose, deklaracja stała (lipiec) wpłyneło 02.07.2012 107,50zł bazarek xsupergrrrlx wpłyneło 07.07.2012 100zł Joanna Elżbieta M-H z Gdyni, wpłynęło 10.07.2012 20zł gryzipiórka, deklaracja stała (lipiec) wpłyneło 06.07.2012 [/COLOR] - 510zł [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]hotelowanie w okresie 28.06.2012-29.07.2012 (zapłacono 03.07.2012) [/COLOR] = na koncie 579,64zł [/SIZE][/FONT][/QUOTE] -
[quote name='Czekunia']Bynajmniej... Dostaje takiego szału, że wije się na smyczy i szczeka, ale wg mnie nie jest to szczekanie zachęcające do zabawy, a podchodzić do psów i próbować nie będę póki co, bo nie wiem, co jej w głowie siedzi.[/QUOTE] kurcze ... w schronie tak się nie zachowywała :-( raz tylko tak podleciała energicznie do tej stafficzki ale bez szczekania itp. :-( Czekunia, czy masz jakiegoś zaprzyjaźnionego behawioryste/szkoleniowca? Gdzie mogłabyś skonsultować Bajke, jak z nią procować itp.
-
jutro Lunka będzie miała robione badania ... trzymajcie kciuki, żeby nic poważnego nie wyszło ...
-
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
Kajusza replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
ale bieda :-( Co ona musiała przejśc, że aż tak się boi :-( Będę zaglądala do maleństwa, tylko tyle mogę zrobić ... -
potrójna 4cm jest sztywna .... rozłożona nie leży płasko tylko jak półkole ;-) Podwójna 2,5cm jest fajna i taka akurat, nie szmatka i nie sztywna.... wg mnie oczywiście ;-)
-
lece na bazarek .... dziewczyny opisalam pw na fb, ale i tu napisze ... czy macie kogoś w Legionowie do wizyty przedadopcyjnej? tak bardzo wstepnie się pytam ;-)
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='domis2603']Witajcie :) Widzę że nie doszły do Was nowe informacje :) Otóż Donka nie wyjedzie do Grecji bo wracamy na stałe do Polski więc będzie mieszkać z nami w Gliwicach :))[/QUOTE] wow!!!!!!!!!!!! super :-) ale się ciesze :-) -
[quote name='BestBibi'] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9812/sloniedwor.jpg[/IMG] [/QUOTE] ale rewelacyjnie ten pies wygląda w tej obroży :-) dawno tak się nie zachwyciłam psem w obroży ;-) Aż zapragnęłam takiej obróżki :-)
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']moze jeszcze zadzwonia!!!!!:)[/QUOTE] myśle, że już nie .... [quote name='kreseczka']Jeszcze ja :grins: przelew zrobiłam dopiero dzisiaj, więc pewnie w poniedziałek będzie zaksięgowany. Wielkie buziaki od Pixelki :)[/QUOTE] ok :-) na bieżąco będę uzupełniała wpłaty :-) i dziękuję za pomoc Doneczce :-) -
z spraw finansowych to jeszcze Koelka zapłaciła za chipa 45zł i opłatę adopcyjną 25zł - spłacono z tego bazarku , na dniach zrobię bazarek na uregulowanie tego długu. Na resztę na choc cześciową spłate długu transportowego. Ati - chcesz prowadzić jej wątek? Bo napiszę do moda aby któraś z nas prowadziła wątek i rozliczenia ...
-
super :-) Będę trzymała kciuki za taki obrót sprawy :-) ..... i lece na fb :-) [quote name='Czekunia']Kajusza, w optymistycznej wersji zakładam, że nasza Czekolada bardzo szybko znajdzie dom (tak jak dwie jej poprzedniczki) ;), więc gdyby do tej pory dobka nadal tkwiła w schronie, to pogadamy o jej przyjeździe do nas.[/QUOTE]
-
siedzą ... ale to takie mini wyżełki :-) Są max do kolan ... na zdjęciu wyglądają na dużooooo większe :-) Teraz na kwarantannie są 3 wyżły złapane razem, pewnie komóś uciekły ... jeżeli nikt się po nie nie zgłosi to podeśle ci je. Nieznam płci bo nie miałam czasu wejść do nich a przez kraty nie było widać, jeden chyba samiec, taki duży i dwa mniejsze - albo suki albo podrostki.