Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. u Cookie bez zmian w sumie, teraz jest ogłaszana, no i potrzeba poza domem stałem ... tylko kasy - na karmę i szczepienie na wirusówki, że już o długu nie wspomnę ;-) edit: wykupiłam dla małej[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234424-Szybki-bazarek-90-ogłoszeń-Dochód-przeznaczony-na-koty-)/page5"] pakiet ogłoszeń na tym bazarku [/URL]
  2. [quote name='koelka']Reklamuj proszę, Kuki rekomenduje;)[/QUOTE] :-) :-) :-) :-)
  3. w sensie, że tatankas wystawiła nowy bazarek ... i tak jakoś zakodowałam, że to nadziejowe a to na toz police chyba jest ;-) Ok, to jak nie uda się w niedziele i nie wylicytuje to będę Daniela szukać :-)
  4. a chętnie :-) co prawda licytuję na waszym bazarku ale niewiem czy wylicytuję ;-)7 a będziesz też na szkoleniu?
  5. [quote name='Kajusza'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-co%C5%9B-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-coś-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?[/URL] [IMG]http://i.imgur.com/c9Rx4.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/e5KjY.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/2cE2Y.jpg[/IMG][/QUOTE] bazarek dla Cooki, astko/staficzki w bdt
  6. :-) Ela poreklamuję bazarek dla Cooki, ok? [quote name='Kajusza'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-co%C5%9B-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-coś-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?[/URL] [IMG]http://i.imgur.com/c9Rx4.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/e5KjY.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/2cE2Y.jpg[/IMG][/QUOTE]
  7. [quote name='Kajusza'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-co%C5%9B-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-coś-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?[/URL] [IMG]http://i.imgur.com/c9Rx4.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/e5KjY.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/2cE2Y.jpg[/IMG][/QUOTE] bazarek dla Depresji
  8. bazarek dla Depresji [quote name='Kajusza'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-co%C5%9B-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-coś-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?[/URL] [IMG]http://i.imgur.com/c9Rx4.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/e5KjY.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/2cE2Y.jpg[/IMG][/QUOTE]
  9. dzisiaj rozmawiałam z p. Magdą, u Lunki ok, pomału robi postepy, jeździ na socjalizację z elementami szkolenia, bo wychodzą różne problemy emocjonalne i zaniedbania. Ale opiekunowie nie poddają się i starają się to wszystko ogarnąć :-) A przy okazji zaproszę na bazarek dla innej suczki z naszego schronu: [quote name='Kajusza'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-co%C5%9B-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-coś-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?[/URL] [IMG]http://i.imgur.com/c9Rx4.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/e5KjY.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/2cE2Y.jpg[/IMG][/QUOTE]
  10. Asia i udało ci się podjechać do Gandzi? Jak ona się miewa? Chyba trzeba zacząć ją ogłaszać ... i przy okazji zapraszam na bazarek dla innej potrzebującej suczki [quote name='Kajusza'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-co%C5%9B-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-coś-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?[/URL] [IMG]http://i.imgur.com/c9Rx4.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/e5KjY.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/2cE2Y.jpg[/IMG][/QUOTE]
  11. i kolejny bazarek [quote name='Kajusza'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-co%C5%9B-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-coś-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?[/URL] [IMG]http://i.imgur.com/c9Rx4.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/e5KjY.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/2cE2Y.jpg[/IMG][/QUOTE]
  12. zapraszam na bazarek dla Cooki [quote name='Kajusza'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-co%C5%9B-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-coś-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?[/URL] [IMG]http://i.imgur.com/c9Rx4.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/e5KjY.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/2cE2Y.jpg[/IMG][/QUOTE]
  13. [quote name='Kajusza'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-co%C5%9B-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234902-Na-Cookie-w-BDT-coś-dla-psa-Pana-i-Pani-do-9-listopada-ZAPRASZAM!?[/URL] [IMG]http://i.imgur.com/c9Rx4.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/e5KjY.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/2cE2Y.jpg[/IMG][/QUOTE] zapraszam na drugi bazarek dla Cooki :-)
  14. fajnie, a piesek już jest wykastowany i zachipowany? .... może lepiej to zrobić przed wydaniem go do adopcji?
  15. [quote name='Kajusza']Dziewczyny zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobkę-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę, czyli gorzowskie bezdomne czarnulki :-)[/QUOTE] w niedziele 11.11 będę w Szczecinie to jakby co to odbiór może być na miejscu (ew. przez Asie Misztele)
  16. hahaha żarłok to wpatrzona ;-) Mam prośbę ... podrzucajcie w wolnej chwili bazarek ... na razie kasy jest na spłatę weta Luny i na połowę worka karmy dla Cookie ...
  17. Kajusza

    Barf

    w sumie mogłabym ale Wega nie je wogóle gotowanego i boje się, że dostanie rozwolnienia :-( Może jej to mocno ugotuje i w małych kawałkach jako smaczki będę dawała ... ew. oddam komuś kto gotuje psom ...
  18. Kajusza

    Barf

    ale tam chyba nie ma mózgu ... tak przynajmniej wyglądało ... tylko mięso i kości. Kurcze, teraz to już nie wiem czy jej dawać :-(
  19. Kajusza

    Barf

    ja dzisiaj dostałam świńską głowę ... jutro zapodam Wedze, ciekawe czy będzie jadła :-)
  20. dziekuję :-) ps. namiary są na Natalię z niebieskiego forum ;-) fotki Cookie :-) [IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/2po5ogg.jpg[/IMG][/IMG] [IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/2vt8o0j.jpg[/IMG][/IMG] [IMG][IMG]http://i45.tinypic.com/142why.jpg[/IMG][/IMG]
  21. tylko Leonek się nie załapał ... bo siedział z przodu ;-)
  22. wpadł mi w oko bazarek z akcesoriami Rogza [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234081-Nowe-smycze-i-obro%C5%BCe-firmy-ROGZ-zapraszamy-do-10-11-2012?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234081-Nowe-smycze-i-obro%C5%BCe-firmy-ROGZ-zapraszamy-do-10-11-2012?[/URL] może ktoś coś dla siebie wypatrzy ;-)
  23. a taki Leon jest bezczelny ... nic z Weguszki sobie nie robi :crazyeye: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/20121005163.jpg[/IMG] ważka [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/20121016179.jpg[/IMG] a tak wygląda psiobus w drodze na spacer hahahha [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/20121006167.jpg[/IMG]
  24. a że dziś dorwałam się do telefonu i pozrzucałam fotki ... to trochę staroci wklejam ;-) najpierw Wegunia obczaja norkę ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/20120320035.jpg[/IMG] a potem ... hop i już jest w środku (oczywiście ze środka nie mam fotek ;-) ) ... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/20120320036.jpg[/IMG] zaciesza na poligonie :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/20120322044.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...