-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
Tekla ... idziesz z nami? [URL]http://www.dogtrekking.org.pl/p/1011-miedzyrzecz.html[/URL]
-
wszystko załatwione ... idziemy z Wegetką :-) A ty Natalia na którą trasę się zapisujesz?
-
[quote name='Milka__']O proszę jaka dama :) Ania, zapisy na dogtrekking już ruszyły. Im wcześniej tym taniej. Masz w planie jechać?[/QUOTE] musze zerknąc jak będę pracowała i czy ew. mogę się zamienić ale postaram się :-)
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/DSCF7313_zpsa2574f9b.jpg[/IMG]
-
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ja tez mam taką nadzieję :-) za jakies 2 tygodnie ruszamy z ogłaszaniem małej, niech szuka domu :-) Mysle, że takie cudeńko nie będzie długo czekała na ds -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ja myśle, że tak 2-3 tygodnie jeszcze małej damy i trzeba będzie ją już ogłaszać ... -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
z tego co mi Justyna na fb pisała, to cookie ciągle się drapie, mniej ale ciągle, z jej psem Fajterem zgadzają się, i nawet na psim wybiegu pobiegała trochę :crazyeye: Fotek nowych nie ma ... zaraz zmienie tytuł, że potrzebuje kasy czy coś w tym stylu. -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ok, dziękuje Kasia :-) -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]rozliczenie: [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]październik[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]+ 50zł Koelka, deklaracja jednorazowa, wpłynęło 15.10.2012[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]+ 25zł Jok z niebieskiego forum, deklaracja 3miesięczna, wpłynęło 15.10.2012[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]+ 35zł Aleksandra Cz. z fb, dekl. jednorazowa, wpłynęło 15.10.2012 - 197zł wizyta u weta, zapłacono 15.10.2012 + 50zł kreseczka, dekl. jednorazowa, wpłynęło 17.10.2012 - 25zł opłata adopcyjna w schronisku, zapłacono 17.10.2012 - 100zł paliwo na trasie Gorzów -Człuchów (łącznie ok. 380km), resztę dołożyła Blanka Sz. z fb, zapłacono 18.10.2012 - 100zł paliwo na trasie Gdańsk-Człuchów (łącznie ok. 280km), resztę dołożyła Natalia_aa z f. niebieskiego, zapłacono 19.10.2012 - 63zł wizyta u weta + 24zł urwiniu, deklaracja jednorazowa, wpłynęło 20.10.2012 = - 301 zł[/FONT][/COLOR][/LEFT] -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
i dalej ..... [quote name='"tija"'] [IMG]http://i.imgur.com/3D2Yu.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/fthvH.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/R422o.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/BJJBu.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/u8ECq.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/Ajjj4.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/DZHxQ.jpg[/IMG][/quote] -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
cd fotek ..... [quote name='"tija"'][IMG]http://i.imgur.com/eiarV.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/PxM8f.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/oYWgc.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/v8ehV.jpg[/IMG] [/quote] -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']rozliczenie: październik + 50zł Koelka, deklaracja jednorazowa, wpłynęło 15.10.2012 + 25zł Jok z niebieskiego forum, deklaracja 3miesięczna, wpłynęło 15.10.2012 + 35zł Aleksandra Cz. z fb, dekl. jednorazowa, wpłynęło 15.10.2012 - 197zł wizyta u weta, zapłacono 15.10.2012 + 50zł kreseczka, dekl. jednorazowa, wpłynęło 17.10.2012 - 25zł opłata adopcyjna w schronisku, zapłacono 17.10.2012 - 100zł paliwo na trasie Gorzów -Człuchów (łącznie ok. 380km), resztę dołożyła Blanka Sz. z fb, zapłacono 18.10.2012 - 100zł paliwo na trasie Stegna-Człuchów (łącznie ok. 280km), resztę dołożyła Natalia_aa z f. niebieskiego, zapłacono 19.10.2012 = [B][COLOR=#FF0000]- 262 [/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][B]zł [/B][/COLOR][/QUOTE] aktualne rozliczenie W dt malizna dostała imię Cookie :-) kopiuję z niebieskiego forum: [quote name='"tija"']Wróciliśmy ze spaceru. Faktycznie cały czas się trzyma człowieka, na wybiegu latała wszędzie za Fajterem, ale jak chciał się z nią pobawić to się odsuwała. Może ona też nie potrafi się bawić? Przy płocie Fajter wdał się w awanturę z psem i Cookie podleciała galopem sprawdzić co się dzieje, na jedno krzyknięcie na niego przyleciała zadowolona z siebie do mnie ;) dość często sika, pierwsze to takie normalne, potem po kropelce. Kupę zrobiła jedną i nie najgorszą w konsystencji ;p Gdy szliśmy na samym początku przez takie większe skrzyżowanie szła z podkulonym ogonem, jak wracaliśmy już z normalnym. Po powrocie dostała 100g karmy z tabletkami i olejem lnianym a potem pół ucha wędzonego. Zajadała się z rozkoszą ;) teraz oczywiście śpi, a to zdjęcia ze spaceru: [IMG]http://i.imgur.com/GNFjo.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/StgSk.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/TvCYC.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/WJF9Z.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/eiarV.jpg[/IMG] [/quote] -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
wróciłam, odebrałam zmasakrowaną Wegetkę od mamy i zaraz idę spać ;-) Blanka która wiozła mnie i małą do Człuchowa za drogę wzięła 100zł i nie chce więcej kasy :loveu: Deklarowała jednorazowo 50zł więc po prostu resztę kosztów bierze na siebie ... a wyszło ok. 380km więc sporo kasy zaoszczędziłyśmy :-) -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
hahahah nie przypominajcie mi podróży z tym szatanem wcielonym ;-) Depresja to cud, miód, malina ... sprzątniecie 3 pawików z piany to czysta przyjemność :evil_lol: Mała spokojnie jedzie, nie szaleje, nie kręci się. Już jest w dt zaraz wstawię zdjęcia bo Justyna na fb wstawiła :-) fotki z nocki u buuterfly: [IMG]http://i49.tinypic.com/nyxkau.jpg[/IMG] a to u Justyny :-) [IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/r86vlc.jpg[/IMG][/IMG] -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']rozliczenie: październik + 50zł Koelka, deklaracja jednorazowa, wpłynęło 15.10.2012 + 25zł Jok z niebieskiego forum, deklaracja 3miesięczna, wpłynęło 15.10.2012 + 35zł Aleksandra Cz. z fb, dekl. jednorazowa, wpłynęło 15.10.2012 - 197zł wizyta u weta, zapłacono 15.10.2012 + 50zł kreseczka, dekl. jednorazowa, wpłynęło 17.10.2012 - 25zł opłata adopcyjna w schronisku, zapłacono 17.10.2012 = [B][COLOR=#ff0000]- 62 [/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][B]zł [/B][/COLOR][/QUOTE] aktualne rozliczenie Buuterfly dzwoniła i Depresja nie sprawia żadnych problemów :-) Z jej suczką labradorką też nie ma żadnych problemów, przy kąpaniu też nie protestowała za bardzo ;-) .... jedyny problem to 6 kup na jednym spacerze ... bo wczoraj pies został nakarmiony tak,. że zaraz pęknie :-( ps. nie umiem wstawić tutaj skanu rachunków ... -
też mysle, że jakby coś się działo to zadzwonią :-)
-
nie byłam u niej od ostatniej wizyty, a nowi właściciele nie dzwonili. Jak będę coś wiedziała to napewno napiszę.
-
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
spoko ... fajnie że jakaś inna suczka też ma szanse na domowy tymczas :-) -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
rozumiem :-) Będę miała w pamięci jakby jakaś taka malizna się trafiła ... Wczoraj wpłynęły pieniądze od: Jok (25zł), Oli (35zł) i Koelki (50zł) = 110zł :-)) -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
soema - a to ma być suczka? u nas jest miks z bulterierem, do psów ok, bo siedzi w boksie z innym ale jest lękowa wobec ludzi i trzeba by popracować z nią trochę. Jest też fajny chłopak, ale musiałabym spróbować na spacerach jak on z psami bo niewiem. dagmara - dziekuję za bazarek :-) i mam kolejną deklarację jednorazową: 50zł od Blanki, która ze mną będzie wiozła Depresję do dt :-) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
w końcu same pozytywy! super :-) To jeszcze moment i Gad będzie mogła szukać nowego domu :-) -
Czarna DEPRESJA w typie ast ...już w domu stałym :-)))))
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Wizyta u weta zaliczona, mała jest poprostu rewelacyjna, zero stresu, zastrzyki nie robią na niej wrażenia. Miała robioną morfologię i biochemię, kupiłam preparat na kleszcze i pchły (ectopar) i na robale (panacur), zachipowałam ją i wet ją osłuchał bo mi się nie podobało jej charczenie ale płuca osłuchowo ok i chrumka bo lubi ;-) Mała gerelanie jest wymęczona, chyba za dużo dla niej takie wycieczki bo od razu kładzie się i śpi ... W lecznicy zaprzyjaźniła się z małym kociakiem wieć ew. dom może być z kotami psiolubnymi wg mnie. Rozliczenie wygląda następująco: zapłaciłam 197zł z czego: 45zł chip, 18zł ectopar, 32zł panacur (2zł x 16tabl), 20zł morfologia, 82zł biochemia (6 parametrów), kasę wzięłam z pieniędzy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/215761-GANDZIA-już-w-hoteliku-uczy-się-dobrych-manier-)-SZUKA-DOMU-STAŁEGO"]Gandzi[/URL]. Fotki z wizyty u weta :-) niewiem czemu takie wielki to wstawiam linki, bo już nie mam czasu kombinować: [URL]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/20121015169_zpsc85aa859.jpg[/URL] [URL]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/20121015172_zps7fe3e5dd.jpg[/URL] [URL]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/20121015173_zps3283d213.jpg[/URL] [URL]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/20121015174_zpsee25ecc7.jpg[/URL] [URL]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/20121015175_zpsd99b2103.jpg[/URL]