Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. piekny pies :-) mam nadzieje, że wkrótce znajdzie nowy dom.
  2. wow! ale by się Maksiowi fartnęło! mam nadzieje, że jest taka możliwość :-) trzymam kciuki!
  3. ok, jak nie dziś to innym razem :-)
  4. chyba najlepiej będzie jak skontaktujesz się z toz-em, one napewno będą wiedziały, ew. z luizkamor z dogo, może ona coś więcej wie o tym psie.
  5. Klementynkaa - mam pytanie o innego dobka, rudego Oskara, który od nas trafił do waszej fundacji, jestem ciekawa co u niego, miał wątek na dogo ...
  6. ok, możemy tam się spotkać!
  7. W piątek moge jak najbardziej! praktycznie cały dzień mam wolny :-)
  8. mam nadzieje, że c-s odpowie za to! jak można psa, który tyle przeszedł jeszcze tak maltertować! Jak pomyśle, że Dona miała tam pojechać....
  9. [quote name='faith35']a psie ranczo to taki super hotelik, bokserka by tam się czuła nieziemsko, bądźcie proszę w kontakcie z tym hotelikiem, jak będzie miejsce to wciśnijcie ją tam, będziemy szukać deklaracji stałych.[/QUOTE] Psie Ranczo to nie HOTEL. Karlos jest tam grzecznościowo, na moją wyraźna prośbę, oni nie prowadza żadnego hoteliku i nie moga przyjmowac kolejnych psów, bo po prostu nie maja gdzie, nie maja boksów, kojców itp. Może poprostu umieścic tą sunie na razie w schronisku??? I stamtąd jej szukać dt/ds??? Jeżeli jest groźba uspienia.
  10. niestety w środę ma 2 zmianę, to od 14 będę w pracy :-(
  11. rodzinka już powiadomiona, będą zwracać uwagę. Co prawda ich całymi dniami raczej nie ma w wiosce, ale jak tylko coś usłyszą to dadzą znać! I kuzynka mówiła, że ogłoszenia widać, i raczej ludzie wiedzą, że Lucynka jest poszukiwana.
  12. ja pod koniec tygodnia jadę na różne wiochy w kierunku Kostrzyna, to mogę zajechać i do Dębna, bo to "po drodze" :-) Napiszcie dane domku i ew. jakieś pytania i troche o psie, żebym wiedziała co nieco, na co zwracać uwagę. Aha, a czy tam już jest jakis pies? bo chyba będę jeździć z dwoma psami, to ew. sprawdzę jak ludzi reagują na psy w domu :-) jak ztrochę zaślinią itp. (jak jest pies to psy zostana w aucie...)
  13. dziewczyny to on jest w schronie? czy u właściciela do środy? może Buuterlfy wpisz w tytule, że szuka dt? może akurat zdaży się cud i ktos się zgłosi ...
  14. mam rodzinę w Chłopinach i moja mama pytała się, czy nikt takiego psa nie przygarnął, ale niestety - moja kuzynka nie słyszała, aby ktoś znalazł Lucynkę :-(
  15. [quote name='maxiowa']Więc sprawa wygląda tak: Kama ma DS u mnie ;D wczoraj ją wziełam ;) gdybyście widzieli jak ona się cieszyła ![/QUOTE] ale dobra wiadomość!!! Kama nareszcie ma swój wymarzony dom! Masz fajną mamę :-) Jakbyś miala jakieś problemu to daj znać, jak będę potrafiła to ci pomogę (niestety z Wegą i Dingiem dużo przerobiłam, ale juz jest ok!)
  16. Ela napisz do dzodzo i innych dziewczyn z wątku Oskara, innego dobermana, ja weszłam tylko na chwile na dogo, a zaraz wychodze z domu i juz dzis będe bez kompa, zaraz ci wkleje link do watku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197424-rudy-doberman-wychudzony-i-zaniedbany-MA-SW%C3%93J-NOWY-DOM-DO-KO%C5%83CA-%C5%BBYCIA[/url]!!! i zmień w tytule - że to doberman, ściągnie to miłosników rasy.
  17. [quote name='czikusiowa']i jak? udała się wizyta u weta ;)[/QUOTE] czekam na adres itp. od dziewczyn :-)
  18. ja mam z allegro, sprzedawca to "dostawa24h" albo cos podobnego, jak znajdę to wkleję link. Z przesyłką wyszło 30zł :-) ps. co do karmy - wg mnie nie ma co sie sugerowac opiniami, tylko popróbować co psu służy - w domu mam dwa psy, i każde coś innego je, bo jak jednemu karma służy to drugi smrodzi niemiłosiernie a kupy wali jak słoń, a po tym co jemu służy - suka zadrapie sie na śmierć :-( także .... próbować do skutku :-)
  19. jak macie możliwość to pożyczcie of kogoś furminator, to jest taka szczotka, jest bardzo pomocna przy wyczesywaniu podszerstka. Jak czesze moją to jestem w szoku, że tyle futra ona ma :-)
  20. to może kupcie im coś na wzmocnienie np. omegan (dla psów) albo olej z wiesiołka lub ogórecznika (z apteki), to pomaga, bo moja psica też tak miała, a jest coraz lepiej, a podstawa to dobra szczotka, uwierzcie :-)
  21. a lubiła np. piszczące zabawki? jak tak to weźcie ze sobą, może to akurat usłyszy, to taki charakterystyczny dzwięk. Pozaglądajcie po obejściach, może akurat gdzieś będzie. Trzymam kciuki, żeby udało się ją znaleść!
  22. to jest centrum integracji społecznej w Lubiszynie, że tak powiem "w centrum", możesz tam pogadać z ludzmi, oni są z różnych wsi, może ktoś coś wie/widział. Warto spróbować.
  23. a rozwiesiłaś plakaty? zaoferuj nagrodę, i nie wspominaj, że pies jest rasowy, bo może ktoś będzie chciał na niej zarobić niestety? Podej do CIS w Lubiszynie, poproś ludzi żeby się rozglądali za psem, oni często pracują oczyszczając drogi i robią prace porządkowe, może ktoś będzie widział sunie. Ważne jest, że ktoś ją widział, czyli błąka się a nie została zabrana przez kogoś.
  24. Czia - niestety ludzie boja się chyba ogólnie amstaffów, na moje ogłoszenia od początku roku był jeden telefon, w sprawie Karlosa, ale niestety był nie dla Karlosa :-( a tak to nic ....
×
×
  • Create New...