Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. brak słów, oszukiwać i wykorzystywać bezdomne psy .....
  2. [quote name='sundayrose']No to się musi Gabi wypowiedzieć... Fajnie, Kajusza, ze zauważyłaś taki wątek... :)[/QUOTE] trzeba być czujnym :-D hahahah
  3. tez chciałabym się dowiedzieć o u łezki, szkoda, że nie jest w Gorzowie, jakoś ta Skwierzyna zawsze mi nie po drodze
  4. to daj potem znac co u Kory, i koniecznie jakies fotki z nowego domu :-)
  5. [quote name='gryf80']jeny a co z kasą na donkę?to c-s zbierała?czy to inna osoba udostępniła konto[/QUOTE] na szczęście kasę zbierała Koelka, także te pieniądze są bezpieczne, gorzej z kasą z bazarku ... pewnie przepadła :-(
  6. dziewczyny wiadomo co u Oskarka? Jak wyniki badań? coś już wiadomo?
  7. [quote name='Rodzice Maciusia :)']no ja nie przeproszę, bo za takie traktowanie klienta bądź co niebądź, do którego się ma nr telefonu, maila, adres i wszystko, samo w sobie świadczy o osobie.[/QUOTE] niestety masz rację, nawet jeżeli cos jej wypadło, nalezy to chociażby sms-m wyjaśnić i poinformowac kiedy można do końca wyjaśnic tą sprawę :-(
  8. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203280-Duży-spokojny-zrównoważony-pies-z-DT-lub-znający-warunki-domowe!!?p=16410000#post16410000[/URL] dziewczyny zobacznie ten wątek, może Bruno by się nadawał do tej rodziny?? Gabi zobacz plissss :-)
  9. [quote name='sundayrose']Żartujecie!?!?!?!?! SUPER! :) Z wielką radością zlikwiduję ogłoszenie Kory na szerloku!!! :)[/QUOTE] a może nie likwiduj? w schronie była taka podobna sunia do Kory, wtedy ją możnaby podpowiedzieć ludziom :-D
  10. cały czas się łudze, że okaże się to nieporozumieniem .... choć wiem, że to mało prawdopodobne :-(
  11. trzymam kciuki! mam nadzieje, że mama się zgodzi, tyle pracy zrobiłaś, psy się zgadzają, szkoda to teraz zmarnować!
  12. ale super wiadomość!!!!!!!! Kora nareszcie bezpieczna w swoim domu :-) w Gorzowie mieszka (na jakim osiedlu)? to będę ją wypatrywać na spacerach :-D
  13. [quote name='Kana']Przecież robiła podobno kilka bazarków na Donę... i zapadla się pod ziemie.[/QUOTE] też widziałam na niebieskim, że pisała że zrobi ciasteczkowy bazarek m. in. dla Dony. Ze mna się nie kontaktowała w sprawie potencjalnych pieniędzy dla Donki. Tez jestem ciekawa co jest z tym, jeżeli ma pieniądze, które miały być dla suni, to prosze o wyjaśnienie na wątku.
  14. myslałam, że może jakiś jest a ja go przeoczyłam :-D dzięki!
  15. [quote name='blacky764']napisałam do taks, jestem ciekawa czy da rade zrobić moje zamówienie, taka zielona ozdobna taśma ;) nie będę zdradzać szczegółów bo widziałam u niej tylko jedną zieloną ozdobną taśme i chciałabym zobaczyć więcej o co poprosiłam na PW :)[/QUOTE] a to takie jednorazowe zamówienie, czy jest jakiś bazarek z wyrobami taks??
  16. [quote name='phase']Jestem u Donki to i u Karlosa będę. śliczny czarnuch, szkoda tego jego łebka. Widzę, ze chyba już pogoda lepsza u Was?.[/QUOTE] serdecznie witam u Karloska :-) u nas już lepiej, dziś było na plusie w ciągu dnia :-) Mam nadzieje, że te strupki szybko zejdą i nie będzie śladu :-)
  17. ja nic nie wiem, canaveral-staf "poznałam" (bo nie wiem jak to określić) dopiero na tym wątku, gdy złożyła propozycję dt dla Donki, z tego co wiem, z tego wątku żadne pieniądze nie były wpłacane na jej konto. Wszelki ewentualne wpłaty dla Dony były na konto Koelki i nikogo innego.
  18. [quote name='furciaczek']Zapsiona po dach jestem, do domku juz jej niestety nie wcisne:shake: Jedynie kojec ale to tez jak sie wyjasni sprawa z Elutkiem, kolejna chetna osoba jest ale nie wiadomo czy znowu nie zapadnie glucha cisza.[/QUOTE] rozumem, szkoda :-( Czy jak bym umieściła Done u Ciebie w kojcu, a w domu by się zwolniło miejsce to jest mozliwość ją dac do domu? Chciałabym sprawdzic jak ona w domu funkcjonuje, bo wydaje mi sie, że ona raczej kojcowa była. Jeżeli tak, to daj znać czy miejsce w kojcu jest wolne. Wtedy zacznę kombinować transport :-)
  19. chita - wszystko co przyszło na maila - aktywowałam! Dzięki raz jeszcze!
  20. prawda?? zaraz wstawię więcej fotek, ale trochę powoli mi to idzie :-) sierśc ma taką miękką, i taki wielki się zrobił :-) nie taki szkielecik jak wtedy gdy go przywiozłam :-) fajny pies poprostu się zrobił, mam nadzieje, że w końcu zadzwoni ktoś w jego sprawie!
  21. i ostatnie: [IMG]http://i55.tinypic.com/eu3ehu.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/v2zj43.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/97lbgy.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://i55.tinypic.com/97lbgy.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2z9ekqd.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2he953b.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/x5uvd0.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/bjbotk.jpg[/IMG] i zaraz ostatnie kilka...
  23. [IMG]http://i54.tinypic.com/1235wrq.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/15g55p2.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/10dfki0.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/15xwuid.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/v2zj43.jpg[/IMG] cdn
  24. do ludzi Karlos nie wykazuje agresji, ze mną była Sundeyrose, której Karlos nie zna, ale nie miał problemów z tym - dawał się głaskać,wykonywał jej polecenie :-) Ogona już wogóle nie gryzie, i ładnie sie zagoił, jednak chyba nigdy mu już końcówka nie zarośnie sierścią :-( [IMG]http://i53.tinypic.com/21mso5c.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/30c3rck.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/dh73pe.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/29zvhit.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/jip8gx.jpg[/IMG] cdn
  25. dziś było spotkanie pierwsze stopnia - Karlos zapoznał się z moją Wegą!! Miałam stresa, bo ona różnie reaguje na psy ..... ale między nimi zaiskrzyło :-) Normalnie z Jackiem byliśmy w szoku! Super było, bawiły się, oboje bardzo delikatni, Karlos memłał jej uszko, lizali się po pyskach! Będąc w Gralewie będe mogła go brać na spacery z Wegą bez obaw, że się pogryzą :-) ........ ale żeby nie było tak różowo - Karlos miał spięcie z psem, przez kraty, ale i tak pysk ma poraniony, w sumie już w strupach, ale nie wygląda to ładnie :-( także raczej z samcami nie może miec żadnego kontaktu! [IMG]http://i56.tinypic.com/2j10bus.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/j935kx.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/14347is.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2rrscj9.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/juwtms.jpg[/IMG] cdn
×
×
  • Create New...