Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. Kilka dni temu dowiedziałam się, że moja suczka cierpi na niewydolność wątroby. Chciałabym się dowiedzieć jak inni właściciele psów z tym schorzeniem sobie radzą, czym karmią psy (czy jestem "skazana" tylko na hepatica??) itp. Będe wdzięczna za każde informacje :-)
  2. uzupełniłam pierwszą stronę, chcę się z Elą wybrać sprawdzić jak tam Kamel sie odnalazł w domu po schronisku. Jak cos będe wiedziała dam znać :-)
  3. [quote name='Lena2009']cieszę się że w końcu udało sie znaleść hotelik dla Donki,proszę podajcie na pw dane do przelewu bo nie wiem gdzie wpłacić moją deklarowaną kwotę[/QUOTE] pieniądze będzie zbierać Koelka, do wieczora wszystkim rozesle pw z danymi do przelewu. Dziekuje raz jeszcze za pomoc dla Dony :-)
  4. [quote name='gops']dla mnie to zaleta :) zawsze wiem w ktorych krzakach akurat jest moj pies jak poleci za czyms:lol:[/QUOTE] dokładnie :-) ze stali nierdzewnej chyba sa najlepsze, moje mają już ze 4 miesiące i jak na razie nic z nimi się nie dzieje, żaden piach, buszownie po krzakach, pływanie ich nie uszkodziły czy starły dane. A wczesniej mialam beczułki .... poprostu szkoda nerwów, bo nie wiadomo kiedy sie odkręcą :-( A za stalowe płacę 6,5zł czyli pieniądze niewielki :-)
  5. ale wyluzowana!
  6. zgadza się, to jest najważniejsze!
  7. fajnie! jak niewiele i aż tak wiele - takie posiedzenie przy Emi, cierpliwość, ...... i paróweczki, i jak pies się zmienił i ma juz swój dom!
  8. [quote name='Kajusza']ja dołoże się 20zł na chipa, to juz jest połowa :-) Ja też jestem za chipowanie, przykre to ale lepiej się asekuraować ...[/QUOTE] niestety ale musze sie wycofać z tej deklaracji :-( dziś okazało sie, że mój pies jest powaznie chory i jak na razie kasa idzie na jej leczenie. Bardzo mi przykro...
  9. jestem i ja ...
  10. aha, to dobrze :-) jeden wydatek mniej.
  11. szkoda, ale lepiej że teraz to zweryfikowano, a nie za jakis czas ludzi by oddali Łezkę :-(
  12. ale się Maksiowi udało! życzę szybkiego powrotu do zdrowia! troska nowego domku i pełna miska napewno mu w tym pomogą!
  13. [quote name='phase']Teraz musi być co raz lepiej Donka !![/QUOTE] zgadza się :-) tak sobie pomyślałam, że warto zachipować done przed wyjazdem, i może ktoś ma niepotrzebną smycz i obroże? bo chyba trzeba w nią wyposażyc Donę.
  14. [quote name='koelka']Zbieramy dalej deklaracje dla Donki. Kajusza, uzupełnij może rozliczenia na pierwszej stronie: wpłynęła deklaracja stała 20 zł od Gryzipiórki i 52 zł od Dony z bazarku na forum amstaff-pittbul. Dziękujemy!!! Ja przenoszę całą swoją deklarację stałą (30 zł) z Bruna na Donke, jeśli Brunek pojedzie do DS.[/QUOTE] Ela to ile będzie wynosiła twoja deklatacja, na dzień dzisiejszy to było 20zł, a po wydaniu Brunka, to będzie 30zł czy 50zł??bo nie zrozumiałam :-( [quote name='li1']Jak Bruno pojedzie do domu a Dona na jego miejsce do Gabi to przenosze moja deklaracje na sunie.[/QUOTE] dziękuje bardzo :-) to juz nie wiele nam brakuje!!! zaraz podliczę wszystko!
  15. i kolejny filmik z Karlosem i jego psia grupą :-) [url]http://www.youtube.com/watch?v=ITcqEN9RIoU[/url] Trzeba zacząć szukac domu dla chłopaka :-)
  16. zgadza się, u nas sie płaci - ja płaciłam zawsze 45zł.
  17. [quote name='czia']Za leczenie Łezki mamy do zapłaty jeszcze 127 zł. i zastanawiam się czy jej nie zaczipować, tak na wszelki wypadek z danymi na nas? Nie wiem, ale mam poczucie, że w razie czego te psiaki wrócą do nas .[/QUOTE] ja dołoże się 20zł na chipa, to juz jest połowa :-) Ja też jestem za chipowanie, przykre to ale lepiej się asekuraować ...
  18. sundeyrose - teraz dopiero patrzę na rozliczenie ...... cały czas jesteśmy na minusie????? niewiedziałam że aż tyle :-( pomysle jak skombinowac choć troche brakującej kasy ....
  19. przeklejam z niebieskiego: mam miejsce dla Dony za 340zł [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_smile.gif[/IMG] w hoteliku koło Żar, i kolejną deklarację Sundeyrose z dogo 30zł, Dona pojedzie w miejsce Bruna (podopiecznego Sundeyrose) który do nowego domu jedzie ok. 10 kwietnia, i wtedy Dona pojedzie do hoteliku. A ja swoją deklarację zwieksze o kasę Bruna, czyli łącznie 40zł! Mam nadzieje, że to wypali [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_smile.gif[/IMG] I ZBIERZEMY JESZCZE BRAKUJĄCE PIENIĄDZE.... ROZLICZENIE NA DZIEŃ 30 MARCA: deklaracje miesięczne (stałe): 20zł Koelka 20zł koleżanka Koelki 20zł Kajusza (+ 20zł jak Bruno pojedzie do ds) 30zł gryf80 (wpłynęło: styczeń) 50zł zuza (z niebieskiego) (wpłynęło: styczeń) 20zł mama Kajuszy (od marca) 20zł Gryzipiórka 30zł Sundeyrose (jak Bruno pojedzie do ds) łącznie: 230zł CZYLI BRAKUJE 110ZŁ STAŁYCH DEKLARACJI deklaracje jednorazowe i bazarki: 50zł Gryzipiórki (wpłynęło) 46zł bazarek Dony 50zł bazarek Butterfly z Dogomanii łącznie 146zł ŁĄCZNIE: 326zł !!!!!!!!!!!!! czyli na 1szy miesiąc mamy, tylko czekać aż się miejsce zwolni! Bardzo prosze nawet o deklarację 5zł, ja sama nie dam rady dokładać 110zł miesięcznie, a tak blisko jest do zmiany życia Dony!!! I jeszcze jedno - szukam fundacji która mogłaby wziąść Donę pod swoje skrzydła, obawiam sie brać Donę na siebie, w razie ew. problemów z adopcją itp. Deklaracje już prawie mam, także nie licze na pomoc finansową :-( Ps. zapraszam do Karlosa, na filmik z nim w roli głównej :-)
  20. [quote name='czia']Łezka ma szansę na domek. Dziś przyjechała rodzina zobaczyć Bezę, a zakochali się w Łezce. Chcieli ją od razu zabrać, ale postanowiłyśmy najpierw w piątek zobaczyć domek i wtedy zostawić Łezkę. Zobaczyć jak zareaguje w nowym domu, jak się poczuje, po takich przejściach jesteśmy ostrożne. Domek z Gorzowa, bez zwierząt, z dzieckiem 5 letnim, świadomi rasy, mają kontakt z tą rasą i są Łezką zachwyceni. Byli na spacerze i długo rozmawiali z Bożenką- opiekunką Łezki.[/QUOTE] ale fajnie! z tego co pamiętam, to Łezka w poprzednim domu tez mieszkała z dzieckiem?? to nie powinno to być problemem :-) super wiadomość! trzymam kciuki, żeby wizyta przebiegła pomyslnie :-)
  21. on to jest szalony :-) niedlugo będzie szalał ze "swoimi" dzieciaczkami :-)
  22. [quote name='koelka']Ale fajny widok - Wega bawiąca się z Karlosem - super:)[/QUOTE] a tu jeszcze lepsze widoki .... bo ruchome :-) czyli [URL="http://www.youtube.com/watch?v=I2r15-phKzw&feature=player_embedded#at=17"]filmik z Karlosem [/URL]w roli głównej! Ps. serce się raduje jak widac taką zmianę, a Biała, Dona i reszta nadal w schronie :-(
  23. [quote name='Alicja']Co z Pysią ???[/QUOTE] własnie :-) można liczyć na jakieś fotki, zaaklimatyzowała się już w nowym domu? jak relacje z nowym psim towarzyszem?
  24. [quote name='czikusiowa']czy ktoś tu jeszcze zagląda do Donki :>[/QUOTE] zaglądamy ... na niebieskim jakis czas temu napisałam do mariamc w sprawie hoteliku, ale mi nie odpisała ... nadal szukamy jakiegos niedrogiego miejsca dla Dony :-(
  25. ale wieści! kolejny psiak bedzie miał dom! super :-)
×
×
  • Create New...