Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. dobrze, że chociaż w domunie jest nudno :diabloti: [IMG]http://images50.fotosik.pl/853/1cfb060a3d7ae3eamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/832/12fa5f34ec839eacmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/854/5910f31ede1becd1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/851/e378420592e6d004med.jpg[/IMG] ale o co chodzi... co złego to nie my ... [IMG]http://images45.fotosik.pl/854/259ecf9bd429d506med.jpg[/IMG]
  2. bardzo zniesnaczona, że innym nieraz uda się ja przechwycić ... tym farciarzem jest pies Urwiniu - Gusto :-) [IMG]http://images40.fotosik.pl/834/2be0d8eab6a775bamed.jpg[/IMG] jak juz piłkę zabiorą, wtedy już tylko nuda ... patrzy w lewo, patrzy w prawo ... i nic się nie dzieje [IMG]http://images45.fotosik.pl/854/b0a8dc776a4fd6e5med.jpg[/IMG] może Tito coś znalazł? [IMG]http://images50.fotosik.pl/853/6aad31fa9b0e5676med.jpg[/IMG] ehhhh, chyba pobiegam ... [IMG]http://images41.fotosik.pl/846/2e89c04842dbd41bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/850/bcfe6f046f2e6302med.jpg[/IMG]
  3. i jak w tytule - Wegeta z towarzystwem :-) z Karlosem, amstaffem ze schroniska: [IMG]http://images38.fotosik.pl/832/4dd2ce04c420c4ebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/846/666e0c0930efcaa2med.jpg[/IMG] i nasze osiedlowe psie spotkania sezon zima-wiosna piłeczka - jedyna zabawka, którą Wega uznaje za wartą uwagi [IMG]http://images41.fotosik.pl/846/db8d24bc2b8cc2e8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/854/05c28db8e5eccf65med.jpg[/IMG] jak już ją zdobędzie, to broni jak lwica [IMG]http://images46.fotosik.pl/800/7a8b944d82800c7amed.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Maalwi']trudno trafić,prawda? ;] A od której strony szłaś? i oczywiscie zapraszam do spotkania :)[/QUOTE] jechałam autem i zaparkowałam zaraz koło tabliczki "Murawy" i w sumie weszłam lasem, dopiero potem okazało się, że koło domów lest cywilizowane wejście hahah. Co do spotkania to bardzo chętnie ... ale boję się reakcji mojej Wegi, generalnie lubi psy ale nie każdego, a Twoja Bibi jaka jest do suk innnych?
  5. wiadąc, że dobrze się bawiliście - a fotki synka z tatusiem - bomba, ledwo, ledwo .... ale się zmieścił na kolankach :-)
  6. dokładnie ... tylko domu mu brakuje :-(
  7. przyszłam sie pochwalić, że trafiłam na Murawy :-) przepiękne miejsce, zazdroszcze, że masz je pod domem!
  8. ta wredność trochę jej została hahah, stąd ten kaganiec :-) .... mi sie wydaje, że juz wtedy miała chorą wątrobe i dlatego tak nie jadła :-( .... a Dinuś - jak już odwazył sie popłynąć to teraz z wody nie wychodzi! Mam nadzieje, że Wega też się odważy i popłynie :-)
  9. ooo, jest i pierwszy gość :-) dziekuję za odwiedziny! Wega napewno ma domieszkę jakiś myśliwskich psów, a jak była chudsza to wyglądała jak miks charta, na ogara to troche za mała jest :-) ale nos i oczy pewnie ma po nich :-) Co do adopcji psa - zawsze w domu były znajdy itp. psy, po smierci Kaji (była ze mną 16 lat), myslałam o rodowodowym bulterierze (moje marzenie od dzieciństwa), ale .... wyszło jak wyszło, Wegeta mnie urzekła i cóż, na bulka poczekamy jeszcze kilka lat :-). Wega ma duże problemy emocjonalne, i pewnie kilka dobrych lat minie zanim pomyslę o jakims towarzystwie dla niej ... ale napewno wtedy będzie to bulek tricolorek :-)
  10. i goldenek Tito w szelkach by Taks :-) Super wykonanie i dobrze leżą :-) Dziekuje w imieniu wł. Tito [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_x3YrY8rgf24/Tb2gek4k-1I/AAAAAAAAHz8/xpE-y3rJAnY/s720/DSC_1027.JPG[/IMG]
  11. Amber - dziekuje za pomoc z hostingiem zdjęć! Dzieki tobie powstała galeria mojej Wegi :-) Do której zapraszam :-) Od początku czytam twoją galerię, ale sie nie ujawniałam, Jari to bardzo piękny pies, dobermany bardzo mi się podobają (nie jestem w tym oryginalna hahahha). Miałam szczęście znać 3 dobki, w tym jednego rudaska. Niestety te psy były przykładem, że doberman to pies dla ludzi dojrzałych, a nie dowartościujących się tym silnym i postawnym psem. Właśnie ten rudas miał najwięcej szczęścia - po tragicznym życiu trafił do mojego ówczesnego znajomego, trudny typ ale z psem tworzyli idealny duet :-) Pies był bardzo szczęśliwy u niego ... trochę sie rozpisałam, ale zawsze żali mi psów, które moją być tylko ozdobą :-( Fajnie, że Jari może wykorzystać swój potencjał w wielu dziedzinach - nie nudzi się chlopak!
  12. Zaliczyłyśmy też pierwszą wyprawę .... odwiedziłyśmy Karkonosze, obawiałam się jak Wega zareaguje na to, ale okazała się super kompanem górskich wycieczek ... pomimo swoich lęków... i chyba jej się spodobały wycieczki! Trochę wiało... [IMG]http://images40.fotosik.pl/830/481c86d84f6df362med.jpg[/IMG] było biało [IMG]http://images50.fotosik.pl/849/373ad3a9ae8c218bmed.jpg[/IMG] ale wyścigi nas rozgrzały :-) [IMG]http://images49.fotosik.pl/847/dc3b1c11576728e3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/830/6dd64f1a03efe672med.jpg[/IMG] i trochę wspinaczki było :-) [IMG]http://images47.fotosik.pl/849/f79b93dded1b52a9med.jpg[/IMG] jednym słowem ... wycieczka udała się! uffff, rozpędziłam się, na dziś koniec :-)
  13. [IMG]http://images43.fotosik.pl/848/d96cbaa2564de14bmed.jpg[/IMG]
  14. Wega nie umie pływać (narazie :-) ) ale Dingo nadrabia za nich oboje :-) [IMG]http://images38.fotosik.pl/828/174f678b5f6140f5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/802/d1f61988aed0793bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/847/a115e6dc4facea0emed.jpg[/IMG] dinuś pływa a Wega biega :-) [IMG]http://images37.fotosik.pl/802/4c2392c2b6c90e74med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/849/5bfe4c30b6b15db4med.jpg[/IMG]
  15. Postanowiłam pochwalić się moją hieną :-) zwaną Wega. Wega ma ok. 2 lat, dokładnienie wiem ile, bo to schroniskowy pies. Została znaleziona jak miała ok. roku, i w schronisku spędziła 9 długich miesięcy. Niewiem jak przeżyła zimę, bo to tak ciepłolubny stwór :-), w schroniskuu była bardzo wystraszona, niejadła i była takim "wypłoszem". Ale miała to coś, czego inne psy nie miały.... Najbardziej lubi biegać.... potem spać i takich zdjęć chyba będzie najwięcej :-) [IMG]http://images50.fotosik.pl/849/b76981250a1b569cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/842/710b16dd1e7a2c96med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/830/7dc6f75fa638cd4amed.jpg[/IMG] nooo i bym zapomniała .... bardzo lubi też Dinga, czyli psa mojej siostry :-) Początki tej miłości były trudne ale teraz .... [IMG]http://images49.fotosik.pl/847/9c776c47ae7a1391med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/850/1c76adbee5fe07c3med.jpg[/IMG] miłość kwitnie :-)
  16. z tego co wiem, to ludzie mieli psy (ale niewiem czy juz jako rodzina, czy w domach rodzinnych)
  17. mam nadzieje, że ten sadysta poniesie odpowiednie konsekwecję a grzywnę dostanie taką, że długo sie nie wypłaci!
  18. no to fajne wiadomości, tylko szkoda, że domu nadal nie ma :-( A czy wiadomo jakie konsekwecjie poniósł/poniesie jej b.właściciel? Jest sprawa karna założona, ew. na jakim etapie?
  19. Brunek i rodzina mpga w niedziele przyjechać na konsultację do Psiego Rancza :-) Sundeyrose wytłumaczy rodzince jak dojechać :-)
  20. [quote name='li1']Do kogo wplacic na Done?[/QUOTE] na konto Koelki, powiem jej żeby ci wysłała numer dzisiaj, i dziekuję za pomoc Donce!
  21. Świebodzin to chyba bardziej okolice Zielonej Góry niż Gorzowa, może napisz do kogoś z Zielonej?
  22. i nie sugeruj sie, że np. będzie ci się wydawał się w polikach jest za wąski, bo te metalowe boki mozna rozgiąć, ważne żeby ta "puszka" była dobra :-)
  23. Diora - wg mnie jeżeli ten metalowy który masz jest dobry (w sensie szerokość - nigdzie kufy nie obciera, i długość - wystaje trochę poza nos) to takie wymiary weź i jak największą wysokość. Ja tak zrobiłam, bo pies nie daje się dokładnie wymierzyć i jest ok, bo w sumie różnica między fizjologiem a zwykłym metalowy to tylko wysokość, bo zwykłe sa ścięte, a fizjolog wysoki :-)
  24. postaram się załatwić jedno spotkanie z behawiorystą darmowe, ale musieliby z psem do niego podjechać ale to rzut beretem od nich :-) wieczorem napiszę, czy będzie wizyta czy nie.
  25. ja nie widzę znaczącej różnicy między metalowym a chopo - może fizjolog jest trochę lżejszy, dziś Wega biegała w nim 2h i ani razu nie chciała go ściągnąć, wogóle jej nie przeszkadzał, normalnie ziajała itp.
×
×
  • Create New...