-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
Kajusza replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
jak czytam o problemach Kukiego, i pomysle sobie o tym jak Wega się zachowuje, to zastanawiam się co te psy musiały przejść, że teraz maja takie traumy :-( Jak wiele psów jest branych ze schroniska, jako psy bezproblemowe (czyli jak Wega i Kuki, tak naprawdę były oceniane) a potem kończą gdzieś porzucone albo na łańcuchach, bo okazuje się, że ... a to kłapnął zębami, a to obszczekał kogoś :-( i pewnie niewiele trafia do ludzi,którzy podejmują się wyprostowac takie psiaki. Co do spacerku - na fotkach trudno ująć jak psy były szczęśliwe biegając nieskrępowanie! -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
buda już jest! Karlos goopek niechce do niej wejść, i teraz jest "Pan na salonach" - ma dwie budu w dwóch kojcach i może wybierać gdzie łaskawie będzie spał :-) -
rodzice nie zgodzą się, żeby jeszcze trochę została?? ja dziś wieczorem porobię jej ogłoszenia, może akurat ktoś zadzwoni!
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
hooop, hooop, Brunek na góre! a ja zaraz zajrze na bazarek :-) -
oby to nie była ciążą :-( trzymam kciuki! planuje zabrać się lupus wolf w środe do was w odwiedziny, to wezme aparat to może jakieś fotki porobię Łezce :-)
-
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
Kajusza replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
a to kilka fotek z wczorajszego psiego spotkania :-) (Ela reszte zdjęć ci wyśle potem na maila) z Maksiem [IMG]http://i54.tinypic.com/14mz68g.jpg[/IMG] czy ten border mysli, że ja owca jestem???? [IMG]http://i56.tinypic.com/9idypx.jpg[/IMG] z moją Wegą, czyli spotkanie schroniskowych burków :-) [IMG]http://i55.tinypic.com/f080gm.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/1z56i37.jpg[/IMG] -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
fotki kiepskie, bo na szybko robione, ale i tak widać, że kości już nie widać, ogon powoli goi się, Karlos nieraz na spotkania z innymi psami - ostatnio bawił się z mołodą amstaffką :-) ps. budy nadal niema :-( -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dokładnie, dziewczyny bardzioej doświadczone z zbieraniu deklaracji - co można jeszcze zrobić?? może ktoś wie, gdzie są jakieś tańsze dt? -
jestem u Kamy, ale ona ma fajne uszole :-) [IMG]http://i56.tinypic.com/2rqeqs5.jpg[/IMG] w wolnej chwili porobię jej ogłoszenia
-
ok, to zadzwonie ok. 16, czia mieszka w Skwierzynie, do jest jak się jedzie na Poznań i Zieloną Górę.
-
lupus_wolf a mogłabym się jutro z tobą zabrać, o której będziesz jechać? będzie mi trochę wygodniej, niż potem jechac z moim psem, który by musiał czekać w aucie.
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lena2009']ciężko idzie zbieranie pieniążków dla Dony, dodajcie moją stałą deklarację 40,-zł m-cznie[/QUOTE] wielkie dzięki!!! To mamy już ponad połowę sumy!! niewiem jak skopiować moje posty z niebieskiego, to napisze jeszcze raz, moja odpowiedź na pytanie dotyczące wpłat na Done: pieniądze będą zbierane na konto Koelki (a jak jakaś Fundacja podejmie sie opieki nad Doną - to na konto tejże Fundacji). Z Koelką uznałyśmy, że wpłat należy dokonać dopiero, jak sunia pojedzie do dt (jak ktoś chce wcześniej coś wpłacić dla Donki, to oczywiście nie ma przeciwwskazań :-) ). -
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
dobrze by było, może Kora zauroczy ich na tyle, że nie oddadzą :-) -
[quote name='iwcia93'][B]prawdopodobnie[/B], ale to prawdopodobnie Hugo i Coma zostaną razem w swoim DT na stałe :)[/QUOTE] naprawde jest taka szansa? ale było by super! trzymam kciuki :-)
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Gryzipiórka na niebieskim zadeklarowała 20zł miesięcznie stałej deklaracji!! -
niema sprawy :-)
-
[quote name='fizia']Witam serdecznie Szukamy kogoś do przeprowadzenia wizyty dla Figi, która przebywa w DT w Krakowie. Pani z Gorzowa Wielkopolskiego zakochała się w Niej i bardzo na Nią czeka. Czy ktoś mógłby pomóc w sprawdzeniu tego domu? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199724-Młodziutka-jamnikowata-sunia-z-DT-w-Krakowie-cichutko-prosi-o-ogłoszenia[/URL][/QUOTE] ja mogę dziś lub jutro zrobić wizytę (potem to dopiero po niedzieli będę miała wolne), poproszę na pw adres i nr telefonu tej Pani , i o co konkretnie się zapytać - czy są jakieś konkretne sprawy które chcecie wiedzeć, poza takimi standardowymi.
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']Mam pytanie, kto w końcu bierze Donę i jej finansę na siebie? Czy znaleźliście już osobę która będzie zajmowała się zbiórką pieniędzy i przelewaniem za hotelik ?[/QUOTE] Kana - Donie dt zaoferowałacanaweral-staff i jak dotąd jest to aktualne, zbiórką kasy zajmuje się Koelka (przez co także będzie przelewała kase dla dt), co do finansowania- dopóki nie będzie deklaracji stałych to Dona nigdzie nie pojedzie, jak na razie mamy ok. połowy deklaracji stałych. Dziś napiszę ponownie do Rudej, może ona zgodzi się wziąśc Donę pod opiekę swojej fundacji. Ja nie mam doświadczenia w tego typu rzeczach (zbiórka kasy, opłacanie dt, cała strona formalna) także proszę śmiało pisac uwagi, co robić inaczej albo o czym zapomniałam/niewiem. -
ja mam kundelka, z amstaffami poznałam sie w schronisku, pierwszym był Zeus, w którym się zakochałam:-) rewelacyjny pies, mądry i skupiony na człowieku. Teraz szczęśliwy ślązak :-) (został adoptowany przez ludzi z Katowic). Niestety większość ludzi ma błędnę wyobrażenie o tych psach, a to właśnie takie bardzo rodzinne psy, które lubią być jedynakami :-)
-
super tekst!!! jeszcze tylkopytanie -Ozzi jest wykastrowany?? środa/czwartek porobie ogłoszenia :-)
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='faith35']rozgłosiłam trochę wątek między osobami od amstaffów... mam nadzieję, że tu zajrzą ;)[/QUOTE] dzieki! nie doczytalam Twojego wczesniejszego postu - ja wczesniej też rozsyłałam info o Donie, trochę osób zajrzało, ale o deklaracje trudno, przy tej ilości potrzebujących psów :-( -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
jaki zakochany Brunek :-D -
Witam kolejną miłośniczkę ttb:-) . Niestety w gorzowie malo ludzi ma zdrowe podejście do tych psów. W schronisku jest ich kilka a zainteresowanie wzbudzają w niewłaściwych osobach :-( co do odwiedzin - czia czy ja tez mogła bym odwiedzić Łezkę? w czwartek albo w przyszłym tyg. będę jechała do Międzyrzecza to po odrodze bym was odwiedział. Ps. Ja też mieszkam w centrum :-)
-
[quote name='maxiowa']Może wiecie kto by chciał zaadoptować średnią suczkę,po sterylce ma 6 lat. Jest aktualnie u mnie w DT ale już niedługo znowu wróci do schroniska bo nie mogę jej dłużej mieć. Niedługo ją wstawię na Dogo.[/QUOTE] wklej trochę fotek, napisz krótki opisi poogłaszamy sunie, może przez ogłoszenia znajdzie dom?
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
niestety po spięciu z tym swoim kompanem, tamten pies jest bardzo duży (wielkości ow. kaukaskiego), a juz wcześniej miała blizny :-(