Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. [quote name='phase']Ona naprawdę jest taka szczęśliwa jak jest u boku człowieka... eh.[/QUOTE] dokładnie, ona do życia potrzebuje bliskości człowieka :-(
  2. super wiadomość - i z tego co wiem, to u fajnych ludzi, i już wywala się kołami do góry :-) Oby tak dalej!
  3. [quote name='olivetshka']Cioteczki, bardzo przepraszam za offa, ale szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty p/adopcyjnej [B]w Gorzowie[/B] dla jamnisi z Wrocławia z tego watku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/194157-Potrzebny-nowy-bdt-dla-jamnisi-a-najlepiej-ds[/url]. Bardzo proszę o pomoc, bo na mapie dogo nie znalazłam nikogo :([/QUOTE] wysłałam pw :-)
  4. cytuję Sundeyrose z wątku Bruna "Hej, nadal nie wiem jak z Brunem. Najblizszy termin to nadchodzący wknd. Zobaczymy, mam nadzieję, ze tym razem sie już uda..." także czekamy nadal :-) pieniądze wpłacone za kwiecień od razu idą na poczet majowej deklaracji (a jedna majowa wpłacona na czerwiec) :-) Ostatnio dostałam fotki Dony - zrobione przez Adate Dymer, postaram się jutro/ew. za chwile (jak się wyrobie) je wkleić :-) no to dodaje fotki: [IMG]http://i56.tinypic.com/2e54g9h.png[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/29qm61k.png[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/25jgwpi.png[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/soqnlt.png[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/qoesg8.png[/IMG] widac, że Donka pomimo tak długie pobytu w schronie jest nadal radosna, cieszy się z kontaktu z ludźmi i tylko całowałaby się hahah :-) I tak się przypomnę - [B]do pełnej kwoty za hotelik brakuje 20zł[/B] tylko!
  5. Natalia wyślij mi nr konta, to od razu przeleje zaległe 20zł, bo zanim my się spotkamy ..... :-)
  6. chciałabym się pochwalić, że kontrolne wyniki Wegi wyszły super! w biochemii jedynie albumina wyszła poniżej normy :-) reszta jest w normie! Dziś łapałam mocz do badania - w związku z tą obniżoną albuminą. Mam nadzieje, że po tym badaniu okaże się czemu jak za niska. Nadal Wega bierze Hepatiale Forte i je RC Hepatic, za miesiąc kolejne badania kontrolne. Mam nadzieje, że nadal takie dobre wyniki będą się utrzymywać :-) i za kilka miesięcy Wega bedzie zdrowa jak ryba :-)
  7. rewelacja!!!! Oskarek teraz to ma "życie jak w Madrycie" - pełny luksus :-) nawet łódką śmiga po jeziorze :-) Ale chłopakowi sie udało! A jak z jego zdrowiem? wszystko w porządku? Ciałka nabrał, pieknie wygląda, i taki szczęśliwy ..... szczerze mówiąc, jak był w schronie, taki szkielet z zaropiałymi oczami i wyliniały, to nie sądziłam że dojdzie to siebie - a tu prosze taka metamorfoza :-) I jak sie dogaduje fajnie z reszta psiarni :-)
  8. [quote name='Marta_Ares'][B]Kajusza[/B], kaganiec, jak kaganiec:diabloti:, ale suke masz przepiękną!! :) :loveu: macie galerie??[/QUOTE] dziękuje w imieniu Wegi :-) galerii nie mamy, ..... ale powoli dojrzewam do jej założenia, troche zdjęć się uzbierało odkąd ją wziełam ze schroniska :-)
  9. [quote name='Agnes']Na glupote nie ma rady niestety...[/QUOTE] dokładnie, ale tak sie cieszyłam, że cały spacer m. in. po bulwarze z ogródkami piwnymi był spokojny, a na sam koniec musiał znaleść się jakis "miłośnik" psów co to nie rozumie, żeby nie wyciagac łap do obcych psów (ja nawet nie zdążyłam zareagować, a pies był przy nodze), przez co cała droga powrotna polegała na ujadaniu Wegi na co któregos faceta :-(
  10. tak wiem, że psia wygoda najważniejsza, dlatego ma fizjologa ale .... nawet taka klatka nie powstrzymała jakiegos pijaczka przed chęcią pogłaskania Wegi .. i teraz zapewnie na tej rączce ma porządnego siniaka od kagańca :-( ehhh, co za ludzie.
  11. w rzeczywistości wygląda to troche lepiej :-) ale niestety, Wega ma agresje lękową, i jest nieprzewidywalna wobec mężczyzn i innych psów, dlatego musi chodzić w kagańcu. W zwykłym metalowym nie mogła otworzyć pyska na pełną szerokość, może troche lepiej wyglądała ale co tam, ważne, że teraz może śmiało w nim chodzić i żadna temperatura czy bieganie jej nie przeszkadza w wentylacji :-)
  12. [IMG]http://i52.tinypic.com/118itfa.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/347xq37.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2lbdkl5.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2usd6w0.jpg[/IMG] jedyny minus to, to, że ludzie reaguja na zasadzie - im wiekszy kaganiec tym gorszy pies :-( no cóż, cos za coś. Ważne, że Wega może biegać i dyszeć pełna piersią :-)
  13. chciałabym wszystkim podziekowac za pomoc - kaganiec już mam :-) Przesyłka błyskawiczna, w czwartek wieczorem zamówiłam a dziś rano już miałam przesyłkę w domu! Udało mi sie dobrze dobrać rozmiar, leży idealnie, suka zadowolona - dziś był testowany, piła wodę, biagała, chodziła po mieście, bawiła sie z innym psem - jednym słowem jestem zachwycona! Chopo to najlepsze rozwiązanie dla psa, który musi dużo czasu spędzać w kagańcu :-) Mam nawet fotki, ale to potem wstawię :-)
  14. może napisz do taks, ona robi super półzaciski :-) i nie drogie.
  15. [quote name='gops']ja mam podobnie , mialam flexi do 35kg na tasmie dla suki 17kg ale jak na niej szlam mialam wrazenie ze zaraz cos peknie, rozwali sie , wyrwie i ja sprzedalam na jej meijsce kupilam flexi do 50kg i jestem bardzo zadowolona! jestem jej pewna , wiem ze wytrzyma, nie mam wrazenia ze cos sie zepsuje , a sucz rowniez bardzo silna[/QUOTE] ja podobnie, teraz mam do 25kg i boje sie na niej wychodzic - suka (20kg) potrafi wyskoczyc do psa, albo facetów i boje sie, że ta blokada puści i problemy gotowe :-(
  16. ta pręguska to Coma :-) noooo, ona słodziak jest do ludzi, ale z psami to nie koniecznie, super sie dogadywała z Hugo (odebrał go właściciel)
  17. tak? a do kogo?? i bardzoooo prosze o fotki :-)
  18. Agata - ja będziecie go ogłaszać to daj mi znać, to też zrobie swój standardowy zestaw ogłoszeń :-)
  19. [quote name='gops']na ipo 10 albo 11 zl :)[/QUOTE] dzieki :-) to raczej taniej wyjdzie w ipo
  20. tego sie obawiałam, bo jednak to kawał filcu na pysku leży, a Wega nosic go będzie też codziennie, i nieraz w nim będzie biegała luzem, to musi byc wygodny, nie obcierac i nie parzyć w mordkę :-) . Teraz mam metalowy z Dingo, i ogólnie jest dobry, ale na krótkie wyjści, bo nie otworzy pyska na całą szerokość. Musze teraz tylko wymiar wybrać. A ile kosztuje przesyłka w sklepie I P O bo nigdzie nie doszukałam sie, i nie wem gdzie taniej wyjdzie - u nich czy w pełnej misce?
  21. aha, to w sumie różnica cenowa ok. 10zł, a trwałość skóry a skaji - napewno sie różni :-) czyli, napewno Chopo wybiore, tylko teraz jaki model .... potem wymiar mnie czeka (bo pies to kundliszon, bezrasowy totalnie :-) )
  22. [quote name='kasia_1982'].... Ale to czy bedzie uznany za list czy paczke zalezy od pani w okienku... .[/QUOTE] to nie tylko dobra wola pani z okienka, tylko jest to uregulowane przepisami, wejdz tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188807-CO-JEST-LISTEM-a-co-PACZKĄ-czyli-jeśli-nie-wiemy-to-tracimy-pytania-i-odpowiedzi[/URL] i poczytaj, bo wydaje mi się, że mozna kaganiec wysłac listem :-) [SIZE=1]edit: tak na szybko: [COLOR=#ff0000][B]Listem jest właściwie wszystko co waży maximum 2 kg oraz czego łączne wymiary (długość, szerokość, wysokość) nie przekraczają 90 cm ...... [/B][/COLOR][COLOR=#ff00ff]W tłumaczeniu na język polski - jeśli nasza przesyłka ma wielkość pudełka po butach i wagę do 2 kg to idzie jako list[/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] A ja mam pytanie dla uzytkowników kagańców Chopo - tych z tą wkładką filcową (to jest chyba typ PRO) czy ten model jest odpowiedni dla psa na upały? czy ten materiał nie będzie np. odparzał psu pyska?? Zapowiada się, że moja Wega będzie przez dłuższy czas skazana chodzić w kagańcu i szukam jakiegoś odpowiedniego dla niej na różne warunki pogodowe. i drugie pytanie: czy Chopo od Maszera bardzo różni się jakościowo?
  23. napewno musisz mieć zaświadczenie o szczepieniu psa przeciwko wściekliźnie i generalnie pies musi miec kaganiec, choć jak ja jeździłam PKS to wystarczylo, że obie te rzeczy miałam w torbie :-) ale to tylko dobra wola kierowcy, inny by się przyczepił i kazał psu ubrać kaganiec. I jak duzy pies a ludzi w autobusie dużo to mogą psa nie wpuścić.
  24. [quote name='Ewa&Duffel']Marta, świetnie pasuje Milanowi ta obroża ! :) Zapraszam do mojego podpisiku, nowości :cool3:[/QUOTE] a w jakiej cene flexi? widząc po psie, to dla dużych psów jest odpowiedni?
  25. W 1szym poście wkleiłam rozliczenie - wpłaty na dzien dzisiejszy :-)
×
×
  • Create New...