-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Pinio lubil papierki żuć:evil_lol: -
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Jakie super wieści!!! Nadal zaciskam kciukasy za całą rodzinkę :) -
Pytałam ostatnio Madzi, ale chyba przeoczyła mój post:cool3: [quote name='Agucha']Teraz działa? Czy ta księgowa miałaby też rozdzielać pieniądze? Czy tylko trzyma kasę, księguje wpływy i zaznacza wydatki? Kim jest prezes instytucji? :D[/QUOTE] Więc pytam jeszcze raz - czy ta księgowa ma tylko zbierać, rozliczać wpłaty, i trzymać na koncie... czy też ona będzie musiała rozdysponować te pieniążki?
-
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
Agucha replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Kochani, psiaki z bazarku mają w skarpetce - 170zł, jednak to wciąz mało... porozsnuwajcie wici, może ktoś się skusi. Do końca bazarku zostało jeszcze 5 dni... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Doszła wplata od [B]henikar[/B] :loveu: Dziękuję bardzo! Na razie uzbierało się 45zł, z tego 30zł zostało przeznaczone na transport Tomika. Dziś, najpóźniej jutro - zrobię bazarek na który już - serdecznie zapraszam! ;) -
Dziewczynyyy, ciotka Was nawiedza a tu takie malo optymistyczne wieści...:mad:
-
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa'][B]No i jest BEZA...:)[/B] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff][URL="http://www.kociswiat.org.pl/index.php?ac=animalDetales&animal=607"]SŁODKA BEZA:)[/URL][/COLOR][/SIZE][/B] [/QUOTE] :Rose::Rose::Rose:MOJA CHRZEŚNICA:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Gremlinka nie ma wątku na dogo. Byla tylko na mikropsach. Teraz dochodzi do siebie i pewno wyląduje na stronce fundacyjnej :) Temu gnojowi, ktory tak urządzil Tomika wlasnoręcznie bym oczy wydlubała..... -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa']Napiszemy jak mała będzie po konsultacji z dr.ortopedą. A tak ogólnie to wszystko jest dobrze. Obserwujemy ją i zobaczymy - pewne jest to, że do adpocji będzie dopiero po ew. operacji łapki a to najwcześniej za pół roku jest możliwe.[/QUOTE] Świetnie, przynajmniej dojdzie do siebie :) ...ale mnie chodzilo o bardziej Tomikowe wieści ;) Tak się jakoś rozpędzilam nie na tym wątku co trzeba. -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[url]http://images37.fotosik.pl/293/2a83748d4acc1c79.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: łoooooj! Chowaj się maleńka, bo ciotka Agucha Cię zaraz schrupie!:eviltong: Dużo zdrówka, kruszynko! Ps. [B]Małgoś, Kasiu[/B] - czekam na wieści ;) -
Jaka zapadła decyzja co do WSZYSTKICH osesków?
-
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='koci-świat']Oprócz tego są tubylcy w dużej ilości. Na trzy osoby do oporządzania.[/QUOTE] Ja bym baaardzo chętnie pomogła, szkoda że tak daleko jestem...:roll: Wymiziajcie Bezę/Okruszkę ;) -
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Jeszcze tego brakowało :( Jak tam Glutki kochane się czujecie? -
Oto szczęśliwa Tiarka :loveu: [IMG]http://i47.tinypic.com/2z7ic7k.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2eg9u6u.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/mh90g0.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2i9gg05.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/6yp3f6.jpg[/IMG]
-
Cześć dziewuszki! Co dziś u Was ciekawego? :)
-
Wstawisz zdjęcia na forum? :) Jak nie dasz rady, podeślij mia ja wkleję ;)
-
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
Mogło być uzkodzenie podczas porodu a moglo być też wenikiem przyduszenia przez sukę... -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Agucha replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ten kudłaty staruszek to wiem, że z Sosnowca, ta sunia to ta która był u mojej znajomej? Chcialabym zapytać czy te 100zł za transport, to za TEN transport do Warszawy...bo coś mnie się tu nie zgadza...? :roll:[quote name='jusstyna85'] [B]WYDATKI:[/B] 40 zł Wykup 20 zł Wykup 30 zł Paliwo 40 zł jedzenie/odrobaczenie [B][U]100 zł Transport[/U][/B] 300 zł DT 200 zł sterylka[B] = -730 zł [/QUOTE] ------------------------------------------------------------ EDIT; już doczytałam, że to na transport z Wawy do Sochaczewa... Szkoda, że mi nikt nie powiedział gdzie dokładnie psiaki jadą - dowiedziałam się tylko, że do Warszawy... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewexoxo']witam! strasznie zapadł mi w serducho mały tomik. postaram się pomóc na miarę możliwości :-)[/QUOTE] Już zaczynasz wdrażać w życie swój plan ;) Dziękuję :) -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
Tytuł zmienia ten co zakładał wątek ;) Jak widać ta "armia cudotwórców" odwaliła kawał dobrej roboty ;) -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa'] Deformacje kostne - mostka i łapki(łapka jest wywichnięta w stawie) [B][SIZE=3]wystąpiły wskutek uszkodzenia szczenięcia przy porodzie.[/SIZE][/B] Mostek da sobie radę - nie ma wady rozwojowej Łapka na 90% do operacji ale dopiero za pół roku (w ciągu dwóch dni wypowie się w tej kwestii specjalista ortopeda) Jedzie właśnie po "przesyłkę za potwerdzeniem odbioru ;)[/QUOTE] ..a nie mówiłam??? :eviltong::mdleje::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Po cichu ciągle w to wierzyłam, UFFFF! Co do imienia - proponuję [B]Beza[/B] -też jest taka słodka i ma kolor jak beza ;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
W końcu Pan i Władca! ;) Ehhh, nawet ciach mu nie pomógl...biedactwo przechodzi burzliwie przez dojrzewanie :D -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalena']Po nocy stwierdzam, że Pinuś specjalnie zachwycony nie jest ale toleruje gościa... przy okazji szukam domu stałego albo dłuższego dt dla jamniorka...[/QUOTE] A co nasz kochaś nawywijał? Znów statyw? :D