-
Posts
10722 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucyna
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Lilutosi, mam wrażenie, że zdjęcia Cyni są ładniejsze. Szczególnie to na miniaturze. Podam wam linki do obu allego. Ocenicie. Na Cynię wchodzą częściej niż na Demi. Tytuł taki sam, tylko miniaturka inna. [URL]http://www.allegro.pl/item900165987_cynia_wysterylizowana_suczka_mix_owczarka_belg.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item902885048_demi_wysterylizowana_suczka_mix_owczarka_belg.html[/URL] -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
To brzmi całkiem sensownie. Taki domek w bloku i wszyscy już dorośli ... -
Dzięki, dzięki za wsparcie - będzie szczęśliwa ... ja to wiem ...
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Dotarłam wreszcie do domu. Lilutosi jeszcze tu nie trafiła ... też dopiero wracała. Tak więc jestem pierwsza do przekazania wiadomości ...:loveu::loveu::loveu: ... a wiecie jakiej? Otóż Państwo umówili się na sobotę po odbiór Cyni ... :multi: ... oby dziewczyna wykorzystała tę szansę ... Będziemy z nią myślami ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Będę dzwonić po 16,00 ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wieści ...:lol: w ogłoszeniu jest napisane, że potrzebuje czasu na aklimatyzację ... zobaczymy jaki będzie rozwój sytuacji :p -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś wie co się dzieje z kas*** Na nią jest kontakt z ogłoszeń Demi, może ktoś ją chce zaadoptować, a my nic nie wiemy? -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Lucyna replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Och Małpiszonie, będę o tobie dzisiaj myślała ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Będziemy trzymac kciuki Pokerku, dziewczyny są rozdzielone i zsocjalizowane, będzie dobrze ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Domek jest we Wrocławiu, 5 km ode mnie. Zobaczymy co jutro Państwo odpowiedzą ... -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Lucyna replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Będziemy dalej trzymać kciuki, żeby Małpeczka była szczęśliwa ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
A więc tak, rozmawiałam jeszcze raz z domkiem i chyba jednak zdecydują się na Cynię. Dzwoniłam do Ninki, uważa, że w tak ciepłym domku powinna otworzyć się na panów. Boi się początkowo, ale agresji w niej nie ma. Żeby tylko domek się nie rozmyślił, a będzie dobrze. Jutro jeszcze raz do Państwa zadzwonię, a wszystkich prosimy o trzymanie kciuków za nasze dziewczyny. -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Lucyna replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Wiemy hop!!! - chcesz dla niej jak najlepiej - co chwilę niespodzianka ... może ona powinna być w kojcu zewnętrznym? -
Super:lol: trzymamy kciuki, z suczką byłby szczęśliwy ... :p
-
No tak, zerduszko ma poczucie humoru.:lol::mad: Teraz będę się tłumaczyć. Na tymczas biorę bezpłatnie, ale nie w każdej chwili. Opiekuję się rodzicami i wtedy oni na tym cierpią. Najbliższy czas zamierzam poświęcić na opiekę przy rodzicach, a pieskami tylko opiekować się wirtualnie. Na tę chwilę mam podopieczną Cynię w hoteliku, może pójdzie już do domku, sprawa w toku. Założyłam wątek na przygarnę - pieski podobne do Gwiazdki. Miałam telefony i zapytania - odsyłam na wątek. A Gwiazducha to super psiak ...
-
Zaraz wkleję zdjęcia Gwiazdeczki - w sobotę jedzie do nowego sprawdzonego domku, a mi pozostaną łzy ...:placz: Jedzie do aktywnej pani, która jest na emeryturze i będzie mogła poświęcić jej dużo czas. Domek z kotem, taki akurat dla niej. Ponieważ ma lęk separacyjny tzn. troszkę biadoli jak zostanie sama - wybrałam dla niej taką opcję. Jeśli chodzi o rodzinę to w pobliżu mieszka córka i też jest skora do pomocy przy Gwiazdce. Z pewnością będzie szczęśliwa ... tylko to rozstanie najgorsze. [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01905.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01893.jpg[/IMG][/URL]
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Dam znać, dogo znowu oszalało ... :placz: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Będę jeszcze myślała nad tym i delikatnie porozmawiam z panią. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Domek super, na Cynię oni są zdecydowani - moje wątpliwości są takie, czy Cynia kiedykolwiek zaakceptuje facetów. Pani i syn wiedzą o tym i są chętni pracować z psiakiem. Jeśli zaproponuję zamianę - nie wiem, czy się zgodzą. Kas*** ponoć złamała nogę, ale już jakiś czas tmu. Jeśli ma problem, to trzeba zmienić numer do kontaktu. -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Super, czeka na niego ...