-
Posts
10722 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucyna
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Mnie się wydaje, że Tami jest wyjątkowa, niepowtarzalna ... a w jej typie to chyba wątek kudłaczy można podesłać. W sprawie Tami z pewnością będą dzwonić, ma 3 obserwatorów na allegro ...:lol: -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Miałam na myśli, że nie potrzebuje już nowych ... -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Czyli jeszcze tydzień pocieszycie się maluszkiem ...:lol: A może by tak temat wątku zmienić, ogłoszeń już nie trzeba :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Teraz widzę, piękna Tamisia jest, miło popatrzeć - może trzeba jej ząbeczki troszkę przytępić ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']no przyłożyłam , bo napisałam tekst. :eviltong: :evil_lol:[/QUOTE] Pokerku - a zdjęcia do ogłoszenia takie piękne w jesiennych liściach to kto zrobił? A gdzie te zdjęcia bo nie widzę ... -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Lucyna replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
O boziucho, co ona w tym łepku sobie myśli ... pewnie musi mieć domek, gdzie cały czas jest ktoś obecny i będzie z nią pracował. Gdzie znaleźć taki doświadczony i gotów do poświęceń? Nie spodziewałam się, że będzie to tak trudna adopcja :oops: -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Lucyna replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ślę fluidy ...:kciuki::) -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Lilutosi przekazała, że Pani jest po rozmowie z Jamorem i nadal podtrzymuje chęć adopcji. Dostałam namiary i próbujemy coś zdziałać w kwestii wizyty przedadopcyjnej. Z racji tego, że mam zajęty weekend będę mogła podjechać na początku przyszłego tygodnia. Może znajdziemy kogoś, kto szybciej tam dotrze? Na tę chwilę są duże szanse, że Demi tam znajdzie swój przystanek na resztę życia. -
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
Lucyna replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Ja wysyłam 30 pln -
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
Lucyna replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Też poproszę o numer konta, biedna psinka, tyle wycierpiała ... -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A co u naszych Bliźniaczek słychać? Dostałam ostatnio super zdjęcie od Pana Tomka, opiekunki Anuli na ferie pewnie się wybrały? -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
Lucyna replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Nie mogłam podmienić, ponieważ miniaturki za nic nie mogłam zmienić !!! Wyszedł Łatek ze zdjęciem w miniaturce Pimpusia. Już kiedyś zmieniałam i wyszło, trudno, wołałam tu pomocy, ale już było zbyt późno ... Wystawiłam allegro ... a ten cytat to Donce " z ust wyjęłam " :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://www.allegro.pl/item921062373_latus_mlody_spokojny_i_pieknie_umaszczony.html[/url] -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Teraz doczytałam o tej wizycie - a co mam zrobić? Czuję, że się nie wywinę, a już pisałam, żem gapa w tych sprawach ... :mdleje::wallbash: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
A co do Demi to szok totalny ... chyba Lilutosi przyjadę Cię tam wycałować ... już prawie zemdlałam ...:cunao: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
No cudnie, jaki ten domek jej się wyczarował ...:multi::crazyeye::sweetCyb::laugh2_2::klacz: Dziękujemy domkowi ...:loveu: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
o jejku, rozpaliłaś moją ciekawość ...:nerwy: -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
O boziucho, synka będą mieć ... :lying: oby się udało ...:kciuki: -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości ... Biszkopciku, już niedługo :multi: -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
Lucyna replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Mam takie pytanie, zrobiłam allegro dla mikropieska Pimpusia - wyróżnine - piesio znalazł dom :lol: czy ja mogę tam wstawić Łatka? Pozostało jeszcze 10 dni !!! Pimpek ma jednego obserwatora, wróci do aukcji - a tam Łatuś? Teraz pomyślałam, że dopiszę Hej! Obserwatorze ja też chcę do domu !!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak na poważnie, mogę podmienić? -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
:happy1::laugh2_2::Dog_run::sweetCyb: A Ty Poker nie płacz, jeśli domek cud-miód to ... :loveu::loveu::loveu: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Lilutosi, nie będziemy jeszcze dzwonić, dajmy im kilka dni. Też mnie ciekawość zżera ...:cool3: Ponoć były jeszcze telefony o Cynię, proponowano Demi, ale już się nie skontaktowali ...:shake: Czekam na nowe zdjęcia i odnawiam allegro dla siostrzyczki :roll: -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Lucyna replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
... :Dog_run: oj tak, będziemy trzymać ...:kciuki: -
Cudem uratowany przed zamarznieciem!!!!!!!!!!!!
Lucyna replied to greg24's topic in Już w nowym domu
No to super :multi::multi::multi: Pimpucho w nowym domku !!! Jeszcze jedno, jeśli będą jakieś telefony (a z pewnością będą, bo ogłoszeń dużo), to poproś o adres mailowy i przesyłaj linka do mikropiesków, niech wybierają coś w zamian, to ważne, możesz pomóc w ten sposób innemu mikruskowi [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=indigo][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=indigo]Watek z mikropsami do wysylania potencjalnym zainteresowanym:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=indigo][URL="http://www.dogomania.pl/threads/177531-MIKROPSY-do-adopcji-a-wAE-tek-informacyjny-proszAE-nie-pisaAE"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkred]http://www.dogomania.pl/threads/177531-MIKROPSY-do-adopcji-a-wAE-tek-informacyjny-proszAE-nie-pisaAE[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
Lucyna replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Pieniążki przesłane możesz przeznaczyć na Mitzi, cieszę się, że już po zabiegu i psinek ma się dobrze ...:lol: