Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Mnie się wydaje, że Tami jest wyjątkowa, niepowtarzalna ... a w jej typie to chyba wątek kudłaczy można podesłać. W sprawie Tami z pewnością będą dzwonić, ma 3 obserwatorów na allegro ...:lol:
  2. Miałam na myśli, że nie potrzebuje już nowych ...
  3. Czyli jeszcze tydzień pocieszycie się maluszkiem ...:lol: A może by tak temat wątku zmienić, ogłoszeń już nie trzeba :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Teraz widzę, piękna Tamisia jest, miło popatrzeć - może trzeba jej ząbeczki troszkę przytępić ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='Poker']no przyłożyłam , bo napisałam tekst. :eviltong: :evil_lol:[/QUOTE] Pokerku - a zdjęcia do ogłoszenia takie piękne w jesiennych liściach to kto zrobił? A gdzie te zdjęcia bo nie widzę ...
  6. O boziucho, co ona w tym łepku sobie myśli ... pewnie musi mieć domek, gdzie cały czas jest ktoś obecny i będzie z nią pracował. Gdzie znaleźć taki doświadczony i gotów do poświęceń? Nie spodziewałam się, że będzie to tak trudna adopcja :oops:
  7. Lilutosi przekazała, że Pani jest po rozmowie z Jamorem i nadal podtrzymuje chęć adopcji. Dostałam namiary i próbujemy coś zdziałać w kwestii wizyty przedadopcyjnej. Z racji tego, że mam zajęty weekend będę mogła podjechać na początku przyszłego tygodnia. Może znajdziemy kogoś, kto szybciej tam dotrze? Na tę chwilę są duże szanse, że Demi tam znajdzie swój przystanek na resztę życia.
  8. Też poproszę o numer konta, biedna psinka, tyle wycierpiała ...
  9. A co u naszych Bliźniaczek słychać? Dostałam ostatnio super zdjęcie od Pana Tomka, opiekunki Anuli na ferie pewnie się wybrały?
  10. Nie mogłam podmienić, ponieważ miniaturki za nic nie mogłam zmienić !!! Wyszedł Łatek ze zdjęciem w miniaturce Pimpusia. Już kiedyś zmieniałam i wyszło, trudno, wołałam tu pomocy, ale już było zbyt późno ... Wystawiłam allegro ... a ten cytat to Donce " z ust wyjęłam " :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://www.allegro.pl/item921062373_latus_mlody_spokojny_i_pieknie_umaszczony.html[/url]
  11. Teraz doczytałam o tej wizycie - a co mam zrobić? Czuję, że się nie wywinę, a już pisałam, żem gapa w tych sprawach ... :mdleje::wallbash:
  12. A co do Demi to szok totalny ... chyba Lilutosi przyjadę Cię tam wycałować ... już prawie zemdlałam ...:cunao:
  13. No cudnie, jaki ten domek jej się wyczarował ...:multi::crazyeye::sweetCyb::laugh2_2::klacz: Dziękujemy domkowi ...:loveu:
  14. o jejku, rozpaliłaś moją ciekawość ...:nerwy:
  15. O boziucho, synka będą mieć ... :lying: oby się udało ...:kciuki:
  16. Super wiadomości ... Biszkopciku, już niedługo :multi:
  17. Mam takie pytanie, zrobiłam allegro dla mikropieska Pimpusia - wyróżnine - piesio znalazł dom :lol: czy ja mogę tam wstawić Łatka? Pozostało jeszcze 10 dni !!! Pimpek ma jednego obserwatora, wróci do aukcji - a tam Łatuś? Teraz pomyślałam, że dopiszę Hej! Obserwatorze ja też chcę do domu !!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak na poważnie, mogę podmienić?
  18. :happy1::laugh2_2::Dog_run::sweetCyb: A Ty Poker nie płacz, jeśli domek cud-miód to ... :loveu::loveu::loveu:
  19. Rozmawiałam z Lilutosi, nie będziemy jeszcze dzwonić, dajmy im kilka dni. Też mnie ciekawość zżera ...:cool3: Ponoć były jeszcze telefony o Cynię, proponowano Demi, ale już się nie skontaktowali ...:shake: Czekam na nowe zdjęcia i odnawiam allegro dla siostrzyczki :roll:
  20. ... :Dog_run: oj tak, będziemy trzymać ...:kciuki:
  21. No to super :multi::multi::multi: Pimpucho w nowym domku !!! Jeszcze jedno, jeśli będą jakieś telefony (a z pewnością będą, bo ogłoszeń dużo), to poproś o adres mailowy i przesyłaj linka do mikropiesków, niech wybierają coś w zamian, to ważne, możesz pomóc w ten sposób innemu mikruskowi [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=indigo][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=indigo]Watek z mikropsami do wysylania potencjalnym zainteresowanym:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=indigo][URL="http://www.dogomania.pl/threads/177531-MIKROPSY-do-adopcji-a-wAE-tek-informacyjny-proszAE-nie-pisaAE"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkred]http://www.dogomania.pl/threads/177531-MIKROPSY-do-adopcji-a-wAE-tek-informacyjny-proszAE-nie-pisaAE[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]
  22. Akrum, serdeczne dzięki za ogłoszenia dla Pimpusia ...:loveu: Pimpucho dzisiaj znalazł domek ...:multi::multi::multi:
  23. Pieniążki przesłane możesz przeznaczyć na Mitzi, cieszę się, że już po zabiegu i psinek ma się dobrze ...:lol:
×
×
  • Create New...