Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. U mnie też jest taki wózek, troszkę zmienił przeznaczenie :) togusiu, gdzie się podziewacie ??? Ja suszę i suszę i suszę, już nie mam jak chodzić po domu, wszystkie podłogi zajęte.
  2. Gabrysiu moja dyszka stała za czerwiec i lipiec powinna już dolecieć :), przepraszam za opóźnienie :)
  3. Tupcio - szczęśliwego życia w DS :)
  4. Gabrysiu :) poleci ode mnie dyszka stałej dla Misiulca :) Mój malutki senior od jakiegoś czasu jest na : Bosch Adult Mini Senior Karma Bosch Mini Senior zaspokaja potrzeby żywieniowe starszych psów małych ras (do 15 kg), od 7./8. roku życia, obniżona wartość energetyczna, bogata w minerały i pierwiastki śladowe malutkie groszki, fajnie się chrupie.
  5. Troszkę niepewny w nowej fryzurce, ale śliczny, Tupciu gdzie ta kolejka.......
  6. Giguniu - daj szansę nowym ludziom...., trzymam kciuki :)
  7. aneciku, buziale, miało być wczoraj, ale komputer odmówił współpracy........ a kurdupelki najfajniejsze, co tam szczekanie :)
  8. Wcale się nie dziwię, że Roniś pogonił amanta, cudo do schrupania :)
  9. Do Mopka też przy.....tupciałam :), ciekawa jestem wyglądu po fryzjerze :)
  10. Jestem u Tuptusia, anecik a moja dycha wolna ? Jak wolna to przechodzi na Tupcia :)
  11. Damy radę Pokerku :), znaczy się termin pasuje jak na razie ? anecik chyba też pasuje :) Lolciu, Togusiu, Wam pasuje ? Elu, Figuniu - pasuje, i Smyczku w końcu mogłaby przyjechać :)
  12. I lipiec odpadł. Odnalazła się anecik :) To chyba sierpień, może pierwsza niedziela 07 - komu pasuje ?
  13. aneciku litości bo jajo zniesiemy.......
  14. Kto jeszcze.....
  15. Podniosę
  16. I ja :)
  17. można również mailować
  18. Liczyłam na to, że Elunia i Figunia zabiorą się razem, ale będzie wesoło :)
  19. To On umie pisać....... ? Zdolniacha :) Myślałam o 03.07 - ale mężuś majstruje coś przy płocie, jak nie skończy to Małe Rude poźre Lolcia, później Kado nie może, dopiero pod koniec lipca, a jeszcze nie dotarłam do anecik, i Smyczku, jak tam, w tym roku może........ :)
×
×
  • Create New...