Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Ev-ciu dam znać, jak się dowiem :)
  2. Togusiu. ale masz widoki, jak ten Loluś będzie się u mnie na równinie czuł......:)
  3. Ale będzie pracy.....:) ostrzę nożyczki :) Bardzo dziękuję, bazylii troszkę się znajdzie :)
  4. Mamy misssss :), super :)
  5. Znowu błyskawica, anecik superasto :)
  6. aneciku jak okruszek z nowym towarzystwem :)
  7. Pochwaliłam się u Lolusia, i tu się chwalę :), chowam go w kieszeni bo wszyscy chcą go pożreć........, ogłoszenia poszły, też czekam na telefon.........
  8. anecik, ale masz maleństwo, nic tylko nosić:) Ja mam tymczasika kilogramowego :)
  9. Mogę zaproponować na bazarek "parkingowy" susz ziołowy, taki jak na bazarku, bez selera :) bukieciki lawendowe bardzo chętnie przygotuję może coś z Lolciowej rabatki, zawsze to odpadają koszty wysyłki I moje najnowsze znalezisko pilnie potrzebuje domku, siedzi w kontenerku sierotka bo wszyscy chcą go pożreć, na czele z kotem Tigerkiem.....
  10. Wcale się nie dziwię, też nie wybrałabym się w trasę po weselu i to jeszcze nie po drodze do domu. Smyczku, nic się nie martw, jeszcze droga powrotna do togusi będzie :)
  11. Kado dotrze w wolnej chwili :)
  12. Właśnie, właśnie Smyczku, śluby są w soboty, a My niedzielne spotkania mamy, chyba, że do rana zabawa weselna, to duuuuu..... blada. Lolito się zapłacze, kogo On będzie kąsał, już się nastawił na Smyczkowe łapki ....... :)
  13. Nie martw się anecik, będzie Krzysiu i Misiu Maliniak, zaopiekują się Twoim mężusiem......... :) Będzie, będzie się działo..........
  14. Na drugiej fotce mina cudna, moje kochane, już nie mogę się doczekać kiedy go uściskam:)
  15. Tolu, kado jest z Opola, jutro zaproszę ja na wątek :)
  16. Ja nie potrzebuję, ale może ktoś inny :)
  17. To jest miłość....... :) 21.08 - niedziela Pokerku, żeby Wszystkie Fanki JPG miały szansę uczestniczyć :)
  18. Oj Smyczku, ale byłoby super, a nie boisz się, że Jaśnie Pan Gad Cię użre :)
  19. To jeszcze Figunia i Smyczku. a może jeszcze ktoś....... ?:)
  20. Kadunio też może na chwilę obecną, to załatwiaj wolne anecik, z togusią właśnie rozmawiam, pasuje Lolciowi również
  21. Kochane Lolciowe fanki, zbliża się sierpień i wakacje Lolcia, wstępnie spotkanie 07.08 - niedziela, ewentualnie 15/poniedziałek święto/ lub 21/niedziela/ - może uda się spotkać w większym gronie, komu który termin pasuje :)
  22. Liliowiec biało-czarny najpiękniejszy, takiego na pewno nie mam, poproszę "sadzoneczkę" :) Togusiu, a mogłabym poprosić fotki pojedyńczych kwiatków z każdego koloru, łatwiej będzie porównać, których nie mam, muszę zdobyć nowe roślinki na bazarek, moimi ogródki dogoogrodniczek już obsadzone ........ Buzialki dla biało-czarnego :)
  23. Jakie smutne oczka u Igusi, togusiu jak Dudik, łapka już sprawna ?
  24. Jak to gdzie ...... u mnie :) Właśnie przybyła armia Lolciów zamówiona w grudniu :)
×
×
  • Create New...