Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='anawa']Nowi Państwo Karmelka wyglądają na dobrych ludzi. Dziecię w tle też fajne :)[/QUOTE] Fajne tylko na zdjęciu , na codzień pyskate , agresywne , nie słucha sie , jednym słowem nieadopcyjne i musi zostac u mnie dożywotnio .
  2. [quote name='agnest']Rany kolejna szansa? A ja nic nie wiem?[/QUOTE] Mam wrażenie że adopcje troszkę ruszyły .. może Fifi będzie miała szczęscie , może Nugat się załapie , moze uratujemy na ich miejsce inne biedne bezdomniaki , ech rozmarzyłam się .
  3. [quote name='agnest']Też się cieszę. Wiesz Sonikowa że ona nie chciała ze mną iść? Jak się ubierałam To usiadła i patrzyła tak na mnie (nie zabieraj mnie już nigdzie). Za jakiś czas jakby się państwo tu nie odezwali to postaram się jakieś zdjątka skołować to sobie wszystkie popłaczemy.[/QUOTE] Ja już rycze ..... ze szczęścia .
  4. Kurcze nie wiem co sie stało ze zdjęciami . Jamor wykupiłes abonament?????
  5. [quote name='anawa']I o to chodzi :) Przepraszam tylko za zamieszanie z tą kasą ;) Czyli teraz kolej na Demi i Bastera bo to oni dostali spadek po Kojocie-Karmelku-Willim ;)[/QUOTE] Ja mysle że Demi jest taka śliczna że powinna znaleźć szybko dom .
  6. Karmelek z nowym Państwem i moje dziecię w tle :evil_lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/242/51aa5ba340c29db5.jpg[/IMG]
  7. Dada przyprawisz mnie o zawał serca . Czytam ze Kawa ma dom ciesze się jak głupia , za chwile że uciekła i serce mi sie zatrzymało , a później ze znaleziono ją ufff. Co teraz z małą będzie ??? Czy zostanie oddana do DS z którego uciekła???
  8. Javena pisz czy Twoja kolezanka weźmie Fifi . Bo wszystkie paznokcie obgryze.
  9. [quote name='obraczus87'][B]MARLENKA [/B]- jesli możesz to podjedź do Nortona w weekend, sprawdź Go na dzieci i porób foteczki jak mozesz oczywiście.[/QUOTE] Już zaplanowałam wycieczkę na niedziele , myslę ze koło południa wyrusze i tak jade do Zalesia przez Ustanów . Moje dziecko jak przeczytało że ma być pies na nim testowany to powiedział " jak mnie zje to weź go do siebie , przynajmniej tak będziesz o mnie pamiętać " . I napewno zrobię mu zdjęcia .
  10. Oj żeby Baster znalazł szybko domek . Jamor czekamy na zdjęcia Bastera i bedziemy go ogłaszać , a tym że psy od Ciebie "schodza" to się nie przejmuj jest tyle bezdomniaków że napewno Ci cos podrzucę następnego .
  11. Demi wczoraj pojechała na sterylkę , w samochodzie to pies anioł , jechała z moim Nugatem i mimo moich obaw że go zje to predzej mój 7 kg nugacik by ja chapnął . Przerażona strasznie była , jak ja zostawiałam w klinice to patrzyła tymi swoimi ślicznymi oczętami z takim smutkiem że aż serce ściskało . Dzis miał byc zabieg ale to Nina umawiała więc nie wiem o której godzinie . Demi to jeszcze takie psie dziecko przerażone , nawet mojego syna się bała .
  12. Jak jest w Jeziórku to go na dzieci moge przetestować
  13. [quote name='obraczus87']ale Norton przeciez w schronisku nie przebywa chyba??[/QUOTE] Jeziórko sie wiele od schronu nie różni prócz tego że są w osobnych kojcach i sie nie gryzą .
  14. Słucahjcie a wiadomo jak on do dzieci????
  15. Kurcze piromanka ma zapchaną skrzynkę zadzwonię do niej wieczorem i poprosze . Jak to możliwe że taki śliczny pies i nikt go nie chce .
  16. [quote name='mamanabank']Już się nie mogę doczekać nowych zdjęć...[/QUOTE] A wiesz jak ja ??? On na uszach to ma normalnie nie wiem jak to nazwać , kołtun który mu odpada jak się pociagnie , być moze od mrozu , a wogóle to taki grzeczny ( narazie ) taki biedny , pyszczek nadstawia do głaskania , on napewno miał kiedyś dom .
  17. [quote name='obraczus87']Dziękuję Wam pieknie za przybycie. Trzeba chłopakowi pomóc... skoro Dora pisze, że zainteresowanie psem jest zerowe, to musimy pomóc w szukaniu dla Niego domu.....[/QUOTE] A czy jakies ogłoszenia to on ma??? Może ściągnę piromankę ona dużo ogłoszeń robi . Tylko jakiś tekst trzeba sklecić i na kogo namiary . Kto umie ładne teksty pisac ??
  18. [quote name='sonikowa']Poszedł ode mnie przelew - 20 zł deklarowane + 30 zł fryzjer ;-)[/QUOTE] Pieniążki doszły , ślicznie dziękuje. Baster będzie pieknie wyglądał po spa
  19. [quote name='agnest']Dziewczynki z jednej strony mi przykro a z drugiej się cieszę. Ada-jeje jest super zorientowaną w sytuacji osobą. Wkleję co mi napisała: "Hej, ona juz psa z terenu Chrzanowa nie dostanie, to jest osoba nieodpowiedzialna, miala stara sunie z rakiem a juz wziela od nas Rudaske, ktora przywiazywala do stolu, Rudaska zostala przez nas odebrana po okolo tygodniu, za chwile miala szczeniaka ktorego czesto widzialasmy bez opieki a mieszka przy naprawde ruchliwej ulicy, teraz powiedziala mi ze szczeniaka zabral sasiad, a w swieta przejechalo jej kolejna sunie, to juz wszystko wiecie, wogole to sa bloki menelskie. Ja jej w tej chwili powiedzialam wprost ze przekaze wam wszystko co wiem o jej psach i obawiam sie ze psa nie dostanie." No to wszystko już wiemy, ale chociaż nieszczęścia nie będzie.[/QUOTE] No i wszystko wiadomo .
  20. [quote name='obraczus87']dziekuję!!![/QUOTE] No co Ty , za co dziekujesz chociaż tak pomogę .
  21. Nie ma problemu jeśli jest w Jeziórku to nie ma zadnego problemu .
  22. Zaglądam do Norki ale finansowo niestety nie pomogę .
  23. Oki będę dziś u Jamora to mu powiem ( jak nie zapomne ) Zaraz zaglądam na watek Norki , już nie ogarniam tych wątków
  24. [quote name='Dora']My staramy sie od jakiegos czasu znalesc dom dla Nortona, robimy ogloszenia i jest u nas na stronie, ale nie wiem co jest z tym psem ze nikto sie o niego nie pyta :( a w warszawie nie mamy nikogo kto by mogl do niego pojechac i zobaczyc co u niego, wiec to tez pewnie troche utrudnia znalezienie mu domu, bo tak malo wiemy o nim :([/QUOTE] W niedzielę będę jechał przez Ustanów to wstapię do Nortona , powiedzcie tylko czy tam ktoś jest z "obsługi "??? Mogę zrobic jakies zdjęcia , spacer raczej odpada ale może ???Co WY na to ??
  25. [quote name='mamanabank']a, no to może jeszcze coś zostało, zapytam[/QUOTE] Już wiem ciotka wszystko . To nie sa te same pieniądze :) z Kojota zostało więcej więc Anawa podzieliła . Także bardzo Ci dziekuję za kasę na Bastera , konto podane w pierwszym poście wpisz tylko proszę swój nick i że na Bastera żebym nie zdefraudowała co nie co :)
×
×
  • Create New...