-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Ale mu /jej Tuptus nagadał [IMG]http://images48.fotosik.pl/254/a07de5cceeb6436emed.jpg[/IMG] 1:0 dla Tuptusia [IMG]http://images43.fotosik.pl/254/e9844c710da2da48med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/108/ac0c3c354151d4dfmed.jpg[/IMG] -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Nowe zdjęcia Taliba :) [IMG]http://images44.fotosik.pl/254/523449010cd36862med.jpg[/IMG] Nawet Bałwana zjadł :) [IMG]http://images42.fotosik.pl/166/bf7b9c98230102f7med.jpg[/IMG] Ogrodnik nawet w zimę dba o krzewy [IMG]http://images37.fotosik.pl/249/37b31178c40857d3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/250/e19eebc6e54fbb7fmed.jpg[/IMG] i zdjęcie od doopy strony :) [IMG]http://images48.fotosik.pl/254/06354ff62500f4ebmed.jpg[/IMG] -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Odebralam dzis jeden telefon. "ma pani szczeniaka do wydania?" - mam " a ma pani ich wiecej" - nie.. " a gdzie ten jeden jest" - w rawie, w schronisku. ".......cisza.... w schronisku? eee, to dziekuje..." ..... :shake:[/QUOTE] No co Ty ciotka chcesz , konkretna babka , może chciała na sajgonki a w schronisku są przeważnie chude psy - ( Pani nie była w Boguszycach nie widzaiała tych zapasionych świnek) to zrezygnowała co Ci będzie głowe zawracać jak nie jest zainteresowana . A tak na powaznie to jakaś prostaczka . Ciekawe na co jej więcej tych szczeniaków. -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']ale ściemnia. juz se chałupe wystawiła z basenem za to dobre serce dla zwierząt. ostatnio, to słyszalam, ze na bahamy sie wybiera z synem. tak, tak, moje panie....[/QUOTE] Ale Ty wredna jestes....hihihi, ja basen mam - dmuchany , bahamy tez będe miała jak się zima skonczy , juz nie wspomnę o mojej willi - tylko w planach . Z synem się wybieram do Zalesia ... oj ciotka jak ja bym chciała żeby Twoje słowa były prawdziwe . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Anna33 jaky dostała telefon zeby zabierała Chomika to by kredyt na siebie w banku wzieła zeby Nugatu mnie został :) Ech dobrze że ja mam dobre serduszko ( dla zwierząt tylko ) -
A to zdjęcia "ukradzione " z albumu Jamora [IMG]http://images43.fotosik.pl/254/9320d26aaff03b57med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/254/6c009d9aeebc1b2dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/254/352febaebc8a93bdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/250/10f8e149d7b7d00bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/352febaebc8a93bd.html[/IMG]
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Ja pierdzielę się dublują te posty ... nie bede ich usuwac , bo godzinę mi sie dogo ładowało . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Zorientuj sie koniecznie w kosztach. Sprobujemy zrobic zbiorke, moze cos wyskrobiemy z subkonta. Moze jakies bazarki...mamy dosc ciezko w OS teraz ((( ale na pewno nie zostaniesz z tym sama. Trzeba pomoc Nugatowi, od zebow moze sie porobic duzo klopotow. Jesli to bedzie szlo przez OS, to musi byc na OS faktura. Wlasnie odebralam Twojego smsa...dopiero teraz (( przepraszam.[/QUOTE] Spoko, o tej godzinie ja już spałam . Aniu ja zobacze jakie będa koszty co wogóle mi powiedza , to że nie zostanę sama to wiem ( w zastaw mam Nugata - nie dacie kasy - nie dostaniecie psa:)) Nie chce isc z nim do jakiegokolwiek weta bo sie moze okazać ze wydam wiecej kasy a gówienko pomoże . Po 13 zadzwonie do wetki bo pracę zacyna od 13 i sie zapytam jej wstępnie co radzi a i tak z nim po południu podjadę . A tutaj Nugat wsuwa kabanosiki [IMG]http://images46.fotosik.pl/254/ad865c80945ad930med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/255/690167fd96a5347cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/109/e36b2385aec79c1bmed.jpg[/IMG] -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Zorientuj sie koniecznie w kosztach. Sprobujemy zrobic zbiorke, moze cos wyskrobiemy z subkonta. Moze jakies bazarki...mamy dosc ciezko w OS teraz ((( ale na pewno nie zostaniesz z tym sama. Trzeba pomoc Nugatowi, od zebow moze sie porobic duzo klopotow. Jesli to bedzie szlo przez OS, to musi byc na OS faktura. Wlasnie odebralam Twojego smsa...dopiero teraz (( przepraszam.[/QUOTE] Spoko, o tej godzinie ja już spałam . Aniu ja zobacze jakie będa koszty co wogóle mi powiedza , to że nie zostanę sama to wiem ( w zastaw mam Nugata - nie dacie kasy - nie dostaniecie psa:)) Nie chce isc z nim do jakiegokolwiek weta bo sie moze okazać ze wydam wiecej kasy a gówienko pomoże . Po 13 zadzwonie do wetki bo pracę zacyna od 13 i sie zapytam jej wstępnie co radzi a i tak z nim po południu podjadę . A tutaj Nugat wsuwa kabanosiki [IMG]http://images46.fotosik.pl/254/ad865c80945ad930med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/255/690167fd96a5347cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/109/e36b2385aec79c1bmed.jpg[/IMG] -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Zorientuj sie koniecznie w kosztach. Sprobujemy zrobic zbiorke, moze cos wyskrobiemy z subkonta. Moze jakies bazarki...mamy dosc ciezko w OS teraz ((( ale na pewno nie zostaniesz z tym sama. Trzeba pomoc Nugatowi, od zebow moze sie porobic duzo klopotow. Jesli to bedzie szlo przez OS, to musi byc na OS faktura. Wlasnie odebralam Twojego smsa...dopiero teraz (( przepraszam.[/QUOTE] Spoko, o tej godzinie ja już spałam . Aniu ja zobacze jakie będa koszty co wogóle mi powiedza , to że nie zostanę sama to wiem ( w zastaw mam Nugata - nie dacie kasy - nie dostaniecie psa:)) Nie chce isc z nim do jakiegokolwiek weta bo sie moze okazać ze wydam wiecej kasy a gówienko pomoże . Po 13 zadzwonie do wetki bo pracę zacyna od 13 i sie zapytam jej wstępnie co radzi a i tak z nim po południu podjadę . A tutaj Nugat wsuwa kabanosiki [IMG]http://images46.fotosik.pl/254/ad865c80945ad930med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/255/690167fd96a5347cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/109/e36b2385aec79c1bmed.jpg[/IMG] -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Zorientuj sie koniecznie w kosztach. Sprobujemy zrobic zbiorke, moze cos wyskrobiemy z subkonta. Moze jakies bazarki...mamy dosc ciezko w OS teraz ((( ale na pewno nie zostaniesz z tym sama. Trzeba pomoc Nugatowi, od zebow moze sie porobic duzo klopotow. Jesli to bedzie szlo przez OS, to musi byc na OS faktura. Wlasnie odebralam Twojego smsa...dopiero teraz (( przepraszam.[/QUOTE] Spoko, o tej godzinie ja już spałam . Aniu ja zobacze jakie będa koszty co wogóle mi powiedza , to że nie zostanę sama to wiem ( w zastaw mam Nugata - nie dacie kasy - nie dostaniecie psa:)) Nie chce isc z nim do jakiegokolwiek weta bo sie moze okazać ze wydam wiecej kasy a gówienko pomoże . Po 13 zadzwonie do wetki bo pracę zacyna od 13 i sie zapytam jej wstępnie co radzi a i tak z nim po południu podjadę . A tutaj Nugat wsuwa kabanosiki [IMG]http://images46.fotosik.pl/254/ad865c80945ad930med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/255/690167fd96a5347cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/109/e36b2385aec79c1bmed.jpg[/IMG] -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Zorientuj sie koniecznie w kosztach. Sprobujemy zrobic zbiorke, moze cos wyskrobiemy z subkonta. Moze jakies bazarki...mamy dosc ciezko w OS teraz ((( ale na pewno nie zostaniesz z tym sama. Trzeba pomoc Nugatowi, od zebow moze sie porobic duzo klopotow. Jesli to bedzie szlo przez OS, to musi byc na OS faktura. Wlasnie odebralam Twojego smsa...dopiero teraz (( przepraszam.[/QUOTE] Spoko, o tej godzinie ja już spałam . Aniu ja zobacze jakie będa koszty co wogóle mi powiedza , to że nie zostanę sama to wiem ( w zastaw mam Nugata - nie dacie kasy - nie dostaniecie psa:)) Nie chce isc z nim do jakiegokolwiek weta bo sie moze okazać ze wydam wiecej kasy a gówienko pomoże . Po 13 zadzwonie do wetki bo pracę zacyna od 13 i sie zapytam jej wstępnie co radzi a i tak z nim po południu podjadę . A tutaj Nugat wsuwa kabanosiki [IMG]http://images46.fotosik.pl/254/ad865c80945ad930med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/255/690167fd96a5347cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/109/e36b2385aec79c1bmed.jpg[/IMG] -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Zorientuj sie koniecznie w kosztach. Sprobujemy zrobic zbiorke, moze cos wyskrobiemy z subkonta. Moze jakies bazarki...mamy dosc ciezko w OS teraz ((( ale na pewno nie zostaniesz z tym sama. Trzeba pomoc Nugatowi, od zebow moze sie porobic duzo klopotow. Jesli to bedzie szlo przez OS, to musi byc na OS faktura. Wlasnie odebralam Twojego smsa...dopiero teraz (( przepraszam.[/QUOTE] Spoko, o tej godzinie ja już spałam . Aniu ja zobacze jakie będa koszty co wogóle mi powiedza , to że nie zostanę sama to wiem ( w zastaw mam Nugata - nie dacie kasy - nie dostaniecie psa:)) Nie chce isc z nim do jakiegokolwiek weta bo sie moze okazać ze wydam wiecej kasy a gówienko pomoże . Po 13 zadzwonie do wetki bo pracę zacyna od 13 i sie zapytam jej wstępnie co radzi a i tak z nim po południu podjadę . -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']mam wielka nadzieje .[/QUOTE] Tuptus potrzebuje kawałka podwórka , ciepłej budy i człowieka który się go nie będzie bał ... i tylko tyle . On w domu raczej się nie odnajdzie , mi sie tak wydaje . Tylko gdzie te ludzie są niebojące się talibów . -
[quote name='monika083']Graffiku szczascia zycze chlopczyku piekny!!! Dziewczyny ,na jego koncie zostalo 145 zl, czy mozemy przeznaczyc je na inna biede? Myslalam o Czakim ,bo chcemy wyciagnac go ze schronu ,przy okazji zapraszam na watek tego przepieknego psa ,prosze zajrzyjcie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/128143-Tylko-dla-doA-wiadczonego-piAE-kny-mix-pointera-WROCA-AW?p=14012243[/URL][/QUOTE] Jesli coś zostało ode mnie to ja nie mam nic przeciwko żebyście przeznaczyły to na innego psiaka :)
-
Marzenuś spoko , Baster narazie ma zaplecze finansowe , pomóz w ogłoszeniach jesli mozesz :) żeby chłopak szybko do domu trafił .
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Marlenko, masz jakiegos oswojonego weta, ktory to oceni? Z usuwaniem zabkow lacza sie na pewno duzo koszty. Ale chore zeby rzutuja na ogolny stan organizmu, no i po prostu sprawiaja bol.. Jak masz mozliwosc, to niech wet powie co z tym trzeba zrobic i ile to bedzie kosztowalo.[/QUOTE] Jutro podjade do dobrej ( niesety nie taniej ) kliniki . Weci którzy sa u nas to sterylki , szczepienia i to wszystko . A chce mieć penośc że Nugatwowi nic nie będzie . Zęby sa w ogólnie złym satnie bardzo żółte i w kamieniu i to sie stało bardzo szybko , nawet na zdjęciach co robiłam niecały miesiac temu było jeszcze oki a to co wczoraj wiezorem zauważyłam powaliło mnie zupełnie . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Wczoraj zauważyłam że Nugat jakos dziwnie jje, zajrzałam mu w pyszczydło i zobaczyłam że ma bardzo żółte i połamane górne kły ( byc może efekt demolki ) jak mu dotykam górnej "wargi" to widac że mu to sprawia ból nie wiem czy nie trzeba będzie mu tych ząbków usunąc , bo chłopak nawet jeśc jakos normalnie nie może . Ma straszny kamień na zebach i smród nie z tej ziemi .... -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Nastepny watek gdzie sa awantury???? Prosze Was ...... -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']jestem mocno za ...[/QUOTE] Ja tez .... -
Lucky odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj Maleńki [*]
marlenka replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ketunia']Wiem, że nie wszystkim uda się pomóc... Chociaż tak bardzo byśmy chciały. LUCKY już na stole. Denerwuję się trochę i czekam z niecierpliwością na telefon od Kasi. Wycinek z nóżki zostanie pobrany i zbadany. Kurcze czas mi się tak dłuży...[/QUOTE] Ketunia daj znać smsem chociaż jak juz będzie po ....... -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Marlenka żaden banerek ci nie robota... Poza tym, że masz za długi... Czy Tuptuś zostanie na amen u Jamora?[/QUOTE] Ja nie umiem zrobic tak żeby "robotał " mi banerek - och to nowe dogo . Probowałam już tyle razy . A co do Tuptusia to ja nie wiem , on cięzki pies jest do adopcji , ludzie sie go boja ( nawet ja przy pierwszym kontakcie ) on na początku pokaże zeby póxniej spokój , albo na początku spokój a póxniej łapie zebami . Szkoda gadać .....:(