Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='majqa']Dzięki Reniu za podanie kontaktu do siebie. :-) Tadzik vel Tadeusz jest max!!! Kochani, nie zapomnijcie ekhm... w ferworze ustaleń lokalowych odwołać tej strzykawy... Niech lecznica już wie i to każdy z wetów z osobna. Błagam![/QUOTE] Spokojnie już dzwoniłam do nich z samego rana żeby się nie ważyli nawet psa ruszać . Wiedza że go zabieramy , tylko kazałam im się zorientowac co z oczami , przebadac , będę jeszcze chcaiłą zeby go zaszczepili i wogóle - niech tez się wykażą dobra wola . Zrobią badania krwi itd .... żebyśmy nie musieli za wszystko płacic . Tadeusz już jest NASZ !!!!
  2. Renata ,poczekamy jak Bambino odpisze bo ewentualnie miałabym bezpłatny transport do niej ale Majqa ma rację , co będzie jak sie okaże że psiak nie umie chodzić po schodach . Tak se wymyśliłam imię dla pieska ( zeby nie pisac slepaczek ) - Tadzik :)
  3. Bambino , prosze odezwij się..... Jak to by wygladało , masz jak izolowac w razie czego psiaki . Ze schodami to myślę ze to kwestia przyzwyczajenia , wiecei jak on sie potyka o wszystko to nie sądze zeby od razu schody pokonał . Ale jego plus jest taki ze jest leciutki i można go nosic na rękach . Bambino czy dasz rade jak się okaże że psa na początku trzeba nosić i go odizolowac gdyby Twój pies się na slepaczka uwział ??
  4. [quote name='majqa']Przepraszam, że dopytam ale... Czy któryś z domków już został wybrany? Jeśli w grę wchodziłaby oferta Renaty to koszt transportu nie wyniesie aż 200-300zł.[/QUOTE] Ale Renata ma płatny DT tak ??? nie dopytała przepraszam .... nie mamy stałych deklaracji na psiaka wiec płatny dt raczej odpada na dłuższa metę , ja jeszcze próbuje załatwić transport bezpłatny ale nie wiem czy się uda :)
  5. [quote name='Abrakadabra']i Talibów... Ps. Marlenka..., SBD na pewno zgłosi nas do moda :((( I dadzą nam bana ! Zamilczmy tedy i udawajmy, że to nie my pisalyśmy.[/QUOTE] SBD to zaraz z Tozem do mnie wpadnie :) teraz to nie ma podwagi bo za dużo psów i by musieli wszystkie zabrać a nie ma dokąd hihihi
  6. Dziś miałam takie koszmary w nocy że bałam się wstać zeby się to nie ziściło . Mały biedny siedzi sam w lecznicy , a on tak się bał i jeszcze ile bólu musi przejśc zeby być szczęsliwym ???
  7. [quote name='DIF']Kochani! Leczenie psa powinna opłacić gmina na terenie której został znaleziony. Trzeba zwrócić się z tym do Wydziału Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy. Oczywiście mogą nas zbyć mówiąc, że nie ma na to pieniędzy, ale warto spróbować. Poza tym jest początek roku także to nie jest argument. Renatko! Jak zwykle jesteś BOSKA!! :loveu: Trzymam kciuki za malucha! :thumbs:[/QUOTE] Nikt nie zgłosił psa do gminy , do tej lecznicy często przychodzą ludzie z psem że go znaleźli na ulicy jak weci odmawaiją przyjeca to wtedy słysza że sa bez serca i że idzie psa wywalić skąd wziął i ...pies zostaje w klinice a naprawdę mają tyle psów ze głowa mała .
  8. [quote name='obraczus87']zapisuje, przeczytalam watek. Renata i Bambino - dobrze wiedzieć, że są takie osoby na Dogo jak WY!!![/QUOTE] Obydwie bym ucałaowała w tej chwili :) dziewczyny dziękuję Wam ze chcecie pomóc psiakowi . Bambino chętnie skorzystamy z Twojego Dt czy jest ono bezterminowe ???? Dziewczyny jeśli możecie pomóc w opłaceniu transportu - około 200-300 zł , ja nie moge brac od Ketuni pieniędzy ona i tak dużo pomaga psiakom - sory Ketunia . Moze ktoś dorzuci sie do transportu ?????
  9. [quote name='Abrakadabra']SDB - kocham Cię.... za wszystko.... I obiecuję, że nie doniosę do TOZ-u, że WYZYWASZ Kajka od ... pojebów :mad:[/QUOTE] ......i debilów ...
  10. Z dobrych wieści to to że nugat będzie żył :) z mniej dobrych że ma straszny kamień dwa kły do usunięcia = około 300 zł . Zabieg w czwartek .
  11. [quote name='Abrakadabra']Pewnie, że nie! Pomijając fakt przynależności Elvisa do rasy: york shiere terrier*/sznaucer* (*niepotrzebne skreślić) - czy ciocia Marlenka sprawdziła: obecność/ nieobecność chipa?[/QUOTE] obecności chipa - brak , tatuażu pod kudłami nie widać . Ciotki ide spac bo już padam , nie mam siły nawet pisac . Moje siły mnie dziś opsciły . Jutro mam dzień wolny od klinik a w czwartek jadę do kliniki z Nugatem i zobacze Elviska , i wcalę sie nie ciesze już mam dosyć chorób i nieszcześc :(
  12. [quote name='majqa']Jak on reaguje na te inne psiaki w lecznicy? Poprosiłam Isadorę7 o banerek.[/QUOTE] On jest bardzo wystraszony , nie reaguje na nic . Trzęsie się i próbje "zobaczyć " co sie dzieje wokoł niego . Trudno cokolwiek powiedziec o jego zachowaniu . Jest przerażony . Dziewczyny przepraszam was ale już nosem sie opieram o kompa , jutro od rana jestem .... dzis już po prostu padam na pysk. Musze sie połozyć .
  13. Wróciłąm z kliniki i jestem załamana . Nie dość że wyrok na slepego psiaka a własciwie jego werdykt spadł na mnie :( to jeszcze Elvis sie okazało że ma powaznie uszkodzone biodro , jak powaznie okaże się po rentgenie . Został w lecznicy dzis mają go prześwietlić ale tak jak on krzyczał podczas badania to aż mi sie słabo zrobiło . Operacja będzie bardzo kosztowna - jeszcze szczegółow nie znam , dlatego bardzo Was prosze o pomoc w opłaceniu leczenia . Wetka narazie mi powiedziała że " to tanio nie będzie" . Szkoda mi go ale operacja niestety jest konieczna i Elvis musi ją przejśc . Cały czas mam w uszach jego krzyk podczas badania .
  14. Dziewczyny rozsyłajcie wątek , moze damy radę go uratować . Niestety na pąłtny DT nie ma kasy . I mamy bardzo mało czasu . Wurok na niego zapadnie w czwartek :(
  15. Dziewczyny jesli nie znajdziemy mu jakiegoś miejsca na cito to musze dac w czwaterk odpowiedź w klinice , oni nie moga go trzymac w szpitaliku . Raz że nie jest to pies z gminy ( czyli za darmo ) dwa że jest " nieadopcyjny " a tam nie ma miejsca naprawdę na psy zdrowe , naprawdę nie mają już CI weci jak= chodzic wszedzie psy , na podłodze w klatkach , przywiązane do róznych rzeczy , po prostu sa zawaleni na maxa :( Zobaczcie jak on błagalnie " patrzy" [IMG]http://images46.fotosik.pl/255/a65c8764355f9565.jpg[/IMG] Nie wie co się dzieje wokół niego [IMG]http://images47.fotosik.pl/255/4bd571124a8c6098med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/255/0dc76b26bda57967med.jpg[/IMG]
  16. Biedak wystraszony na maxa Trząsł sie cały wiec zdjecia wyszły jakie wyszły . Tak jak napisała Ketunia około 6-7 lat , kopia Tuptusia , do kliniki przyniosły go 2 kobiety bo znalazły go jak leżał przy drodze , piesek jest sprawny fizycznie ale się o wszystko potyka stąd wniosek że to jakiś uraz prawdopodobnie po wypadku . [IMG]http://images42.fotosik.pl/167/345160cba6df9195med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/252/e5ea3536f5b2a161med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/167/f9ae25d6dc7bda7fmed.jpg[/IMG]
  17. Wieczorem wstawię zdjecia malucha , bo zaraz gnam do lecznicy .
  18. Przepraszam za off ... dostałam telefon z lecznicy w łazach przywieziono do nich psa , stary slepy , mały ( 7 kg) jeśli nie znajdzie się dla niego Dt na cito zostanie uśpiony dlatego błagam o pomoc ..... ja mam w domu juz 6 psów nie dam rady z 7 tym bardziej że nie mam jak ich rozdzielić jak mnie nie ma w domu a boję się ze mu moga krzywdę zrobić . Potrzebne nam DT .....
  19. dziewczyny pomocy !!!!! dzwonili do mnie z kliniki Tuptusia - mają małego psa wielkości naszego Taliba , staruszek łagodny ślepy jeśli nie pomożemy im szybko znalexc cokolwiek dal malucha to czeka go eutanazja . Ja dzis będe zrobię zdjęcia ale błagam nie pozwólmy mu umrzeć :(
  20. [quote name='emdziolek']ja mysle ze to mix raczej sznaucerka mini. cudny jest[/QUOTE] W sumie to nie wiem co sie pod tymi kudłami kryje . Donacja ratuuunku dawaj z tymi nozyczkami :)
  21. [quote name='Piromanka']Tak, Pyza adoptowana :multi: Ale czy mam wolny DT, to muszę dogadać z Piotrem, bo inaczej będzie hardkor ;)[/QUOTE] To pogadaj z Piotrem i dawaj znaka bo do Dt to oddam tylko zaufanej osobie :)
  22. [quote name='Anna_33']Mgie, puszczam Ci pw z odpowiedzia.[/QUOTE] ej ja chciec wiedziec co to było napisane , co Pan napisał :oops:
  23. [quote name='Anna_33']Mgie, puszczam Ci pw z odpowiedzia.[/QUOTE] ej ja chciec wiedziec co to było napisane , co Pan napisał :oops:
  24. [quote name='Anna_33']Mgie, puszczam Ci pw z odpowiedzia.[/QUOTE] ej ja chciec wiedziec co to było napisane , co Pan napisał :)
×
×
  • Create New...