Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Ponka ślicznie to zrobiłas . kto mi powie jak się robi takie cuda??? Ja taka niekumata jestem:oops:
  2. Dodzwoniłam się do Kajetana - zrobi wizyte u Norki i da nam znać :multi:. Będzie jechał albo pod koniec tego tygodnia albo na poczatku nastepnego . Trzymamy kciuki zeby się okazało że jest wszystko w porzadku .
  3. [quote name='mru']no mam zamiar :) tylko mogę przegapić nowe foty :oops: wiecei jak to jest sunia słodka, matko 10 lat na łańcuchu a potem sru przez płot a to nasz kraj właśnie[/quote] Była wrzucaona do worka z młodziutką sunia mam jej banerek w podpisie
  4. Prawdopodobnie pociąg ją walnął , albo samochód , raczej nie psy
  5. [quote name='Soema']Moja propozycja nie wypaliła?[/quote] Wczoraj dzwoniłam do niego nie odbierał , napisałam smsa ale się nie odzywa , hm nie wiem spróbuje jeszcze raz .
  6. [quote name='mru']proszę :) [URL="http://tiny.pl/hq5f7"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/boguszyce/5c5157e198ce25b9-1-1.png[/IMG][/URL] mogę zrobić nowy jak będzie więcej zdjęć, tylko napiszcie mi pw[/quote] Dziękujemy i zostań Mru z nami ,:razz:
  7. Zrobiłam Nugatowi allegro . Zajrzyjcie czy tak moze być [url=http://www.allegro.pl/item758042445_nugat_maly_piesek_szuka_domu.html]Nugat , mały piesek szuka domu!!!! (758042445) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  8. Mówią że nadzieja umiera ostatnia - moja nadzieja właśnie umarła :-(:-(:-( Wczoraj widziałam Kropkę biegnącą , podjęłam próbę zlapania jej niesety nie wyszło dziś byłam na stacji PKP i też widziałam Kropę niesety na poboczu , z rozdartym brzuchem i wnętrznościami na wierzchu :placz: Jak wróci TZ z pracy zabierzemy ją żeby ją pochować , przynajmniej tyle mogę zrobić . Kropciu chciałam Ci pomóc Ty wybrałaś wolnośc . Przepraszam ze się nie udało :-( Pozostały mi po Tobie zdjęcia i wspomnienia . Żegnaj Alfiku
  9. Baraku nikt tu do Ciebie nie zagląda i nie pisze nic :angryy: wszystkie :diabloti: już o tobie zapomniały - a tak Cie podobno kochały , ale to nic porobimy foteczki i im nie pokazemy :mad:
  10. rozmawiałam wczoraj z SBD i się dowiedziałam że Nora ma mieć dziś sterylkę :multi:. Drugi news jest taki że mam namiary na dom Nory - szukam pilnie osoby do zrobienia wizyty - jakieś propozycje???? Pati zmienisz tytuł wątku?? Może " Norka ma dom - potrzebna osoba z okolic Krzyża WLKP na wizytę poadopcyjną ???
  11. Ciotki opusciły chomiczka??? Hallo jest tu kto??:mad:
  12. Przepraszam za off [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/boguszyce-malenka-omi-prosi-o-dom-147586/#post13052383[/url]
  13. [quote name='donacja']Do góry, suniu. Nawet imienia nie masz. Może ktoś ma pomysł na imię dla malutkiej?[/quote] Moja propozycja to FIFI
  14. Przepraszam za off [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/boguszyce-malenka-omi-prosi-o-dom-147586/#post13052383[/url]
  15. [quote name='CoolCaty']Dziewczyny - bardzo mi przykro, ale nie dałyśmy rady zrobić małej fotek za dużo się działo. W sobotę to nadrobimy.[/quote] No domyślam się tyle miałyście pracy. Mała do góry skacz po domek
  16. A co z Piratem jedzie do domu czy nie jedzie ???
  17. [quote name='zenobiusz flores']Ja to bym nie chciala zeby siedzac z wizyta u okulisty doskoczyli do mnie i dentysta i ginekolog jednoczesnie.[/quote] :evil_lol: chyba nikt by nie chciał . Ok czyli robimy to co było w planach a jąderka jeszcze zostają .
  18. A zrobisz banerek dla rudej suni ?:oops: Linka do watku podałam na tym wątku .
  19. przez przypadek weszłam na ogłoszenia gumtree i zobaczcie jakie piękne znalazłam szczenie [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-ODDAM-PI-KNE-SZCZENI-W0QQAdIdZ157933215]ODDAM PIĘKNE SZCZENIĘ - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Warszawa[/url]
  20. Ciotki która wymyśli teskt jakiś fajny do ogłoszeń Chomiczka :razz: bo ja nie mam weny twórczej.
  21. Ciekawe co by Pan Tomasz na kastrację powiedział :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:jak tak wszystko do siebie bierze:evil_lol:.
  22. [quote name='ketunia']Jeśli jest możliwość to może go ciachnąć za jednym zamachem. Jednak lepiej to jeszcze skonsultować z innym wetem.[/quote] Wiesz co ja myślę zeby chyba się wstrzymać z tą kastercją nie dość że japa ,oko , to jeszcze jajka. To chyba za dużo jak na jeden raz poczekajmy a później najwyżej się go u mnie ciachnie i blisko i taniej dużo .
×
×
  • Create New...