-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Ponka ślicznie to zrobiłas . kto mi powie jak się robi takie cuda??? Ja taka niekumata jestem:oops: -
Dodzwoniłam się do Kajetana - zrobi wizyte u Norki i da nam znać :multi:. Będzie jechał albo pod koniec tego tygodnia albo na poczatku nastepnego . Trzymamy kciuki zeby się okazało że jest wszystko w porzadku .
-
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']no mam zamiar :) tylko mogę przegapić nowe foty :oops: wiecei jak to jest sunia słodka, matko 10 lat na łańcuchu a potem sru przez płot a to nasz kraj właśnie[/quote] Była wrzucaona do worka z młodziutką sunia mam jej banerek w podpisie -
Prawdopodobnie pociąg ją walnął , albo samochód , raczej nie psy
-
[quote name='Soema']Moja propozycja nie wypaliła?[/quote] Wczoraj dzwoniłam do niego nie odbierał , napisałam smsa ale się nie odzywa , hm nie wiem spróbuje jeszcze raz .
-
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']proszę :) [URL="http://tiny.pl/hq5f7"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/boguszyce/5c5157e198ce25b9-1-1.png[/IMG][/URL] mogę zrobić nowy jak będzie więcej zdjęć, tylko napiszcie mi pw[/quote] Dziękujemy i zostań Mru z nami ,:razz: -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Nugatowi allegro . Zajrzyjcie czy tak moze być [url=http://www.allegro.pl/item758042445_nugat_maly_piesek_szuka_domu.html]Nugat , mały piesek szuka domu!!!! (758042445) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Mówią że nadzieja umiera ostatnia - moja nadzieja właśnie umarła :-(:-(:-( Wczoraj widziałam Kropkę biegnącą , podjęłam próbę zlapania jej niesety nie wyszło dziś byłam na stacji PKP i też widziałam Kropę niesety na poboczu , z rozdartym brzuchem i wnętrznościami na wierzchu :placz: Jak wróci TZ z pracy zabierzemy ją żeby ją pochować , przynajmniej tyle mogę zrobić . Kropciu chciałam Ci pomóc Ty wybrałaś wolnośc . Przepraszam ze się nie udało :-( Pozostały mi po Tobie zdjęcia i wspomnienia . Żegnaj Alfiku
-
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Baraku nikt tu do Ciebie nie zagląda i nie pisze nic :angryy: wszystkie :diabloti: już o tobie zapomniały - a tak Cie podobno kochały , ale to nic porobimy foteczki i im nie pokazemy :mad: -
rozmawiałam wczoraj z SBD i się dowiedziałam że Nora ma mieć dziś sterylkę :multi:. Drugi news jest taki że mam namiary na dom Nory - szukam pilnie osoby do zrobienia wizyty - jakieś propozycje???? Pati zmienisz tytuł wątku?? Może " Norka ma dom - potrzebna osoba z okolic Krzyża WLKP na wizytę poadopcyjną ???
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Ciotki opusciły chomiczka??? Hallo jest tu kto??:mad: -
Przepraszam za off [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/boguszyce-malenka-omi-prosi-o-dom-147586/#post13052383[/url]
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za off [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/boguszyce-malenka-omi-prosi-o-dom-147586/#post13052383[/url] -
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='CoolCaty']Dziewczyny - bardzo mi przykro, ale nie dałyśmy rady zrobić małej fotek za dużo się działo. W sobotę to nadrobimy.[/quote] No domyślam się tyle miałyście pracy. Mała do góry skacz po domek -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='zenobiusz flores']Ja to bym nie chciala zeby siedzac z wizyta u okulisty doskoczyli do mnie i dentysta i ginekolog jednoczesnie.[/quote] :evil_lol: chyba nikt by nie chciał . Ok czyli robimy to co było w planach a jąderka jeszcze zostają . -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
przez przypadek weszłam na ogłoszenia gumtree i zobaczcie jakie piękne znalazłam szczenie [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-ODDAM-PI-KNE-SZCZENI-W0QQAdIdZ157933215]ODDAM PIĘKNE SZCZENIĘ - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Warszawa[/url] -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Ciotki która wymyśli teskt jakiś fajny do ogłoszeń Chomiczka :razz: bo ja nie mam weny twórczej. -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ketunia']Jeśli jest możliwość to może go ciachnąć za jednym zamachem. Jednak lepiej to jeszcze skonsultować z innym wetem.[/quote] Wiesz co ja myślę zeby chyba się wstrzymać z tą kastercją nie dość że japa ,oko , to jeszcze jajka. To chyba za dużo jak na jeden raz poczekajmy a później najwyżej się go u mnie ciachnie i blisko i taniej dużo .