Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='iskra_wroc']To ja poproszę o adres - wyślę kilka podkładów, które czekały zeby pomóc jakimś bidom i ciut karmy dla szczeniąt.. Więcej niestety nie jestem w stanie, bo finansowo - porażka... :([/QUOTE] Bardzo dziękuję już wysyłam na PW adres .
  2. [quote name='Magnesiatko']Ok, tak jak pisałam dzisiaj wieczorkiem lub jutro porobię. Napiszcie tylko gdzie już ogłoszenia są, co nie będę się powtarzać :) Marlenka nie martw się, ruszymy z miejsca![/QUOTE] Kurcze martwię się bo jestem przed pensją a mam razem z nimi 10 psów w domu więc wiecie jak to jest
  3. Donacja wszędzie cisza , nikt nigdzie nie zagląda jakis zastój się zrobił . Zagladałaś na wątek szczeniorków , pomyśl mże jakiś tymczas przynajmniej dla jednego [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172031[/url]
  4. [quote name='Magnesiatko']Aż mnie ciarki przeszły. Marlenka czy psiaki są już gdzieś ogłaszane?[/QUOTE] Tak wczoraj Mgie wrzuciął je w cafeanimals , allegratkę chyba , ale im więcej ogłoszeń tym lepiej . Moze uda mi się jakies zdjecia dziś zrobić jeszcze .
  5. Acha wet powiedział ze Nugacik ma max 3 lata . Powiedział ze może miec dwa lata bo ząbki ma w osadzie ale to przez zywienie , a młodziutki jest .
  6. [quote name='Magnesiatko']Może zamiast szczeniaków zaproponować Koleżance inne psy? Takie bardziej podwórkowe? Zresztą czy ma odpowiednie warunki? Eeeh...[/QUOTE] Na podwórku typowe burki czasami rozjechane przez traktor . wiecie jak to jest ? Pół dnia otwarta brama , samochody pedzące , nie tam nie da rady
  7. [quote name='sleepingbyday']zmień tytuł. ile masz czasu, kiedy musisz zwolnic kuchnię?[/QUOTE] Mgie załozyła wątek , czekam na nią . A czasu mam mało własciwie do soboty :-(
  8. Teraz dostałam wiadomośc że moja oleżanka chce 2 szczeniaki na wieś na podwórko :placz: ale jak takie małe kluchy moga być na dworzu :shake:
  9. Dokładnie , jak mówię komus o szczeniorach to wiecie jaka jest reakcja " po co je brałaś ?? kłopotu sobie narobiłaś ... trzeba było je zostawić ..i co terz z nimi ... zawieź do schroniska..." i wiecie co i tu mi ręce opadają jak to słyszę . :placz:
  10. [quote name='Agnezia']Mogę pomóc jedynie swoją obecnością :oops:[/QUOTE] Dzięki choć tyle ze ktos tu zagląda może coś Ci do głowy wpadnie ;)
  11. Dziewczyny pomózcie [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172031[/url]
  12. Ale tu cisza nastała :-(:-( Psieseczki zostały same , wszystkie ciotki sobie poszły :placz:
  13. [quote name='graynew']no to w takim razie super. daje jej pare linkow i niech jedzie sprawdzic tych ludzi i pokazac im sunie. Trzymajcie kciuki :)[/QUOTE] Trzymamy !!!
  14. [quote name='graynew']Ja w sprawie suni. Jest potencjalny domek kolo Milicza. ElzaMilicz ma go sprawdzic. Ludzie chca koniecznie sunie nie psa oczywiscie Onkowata. Jak Elza sprawdzi domek i potwierdzi ze jest ok to mozna tam psa w ciemno dac. Bo ona ich bedzie pilnowac :) Tylko teraz wyjde na ignoranta :oops:gdzie sa Boguszyce?? Jak to daleko od Wroclawia?? No i od razu pisze, ze znalazlam jeszcze pare suczek do przedstawienia im zeby sami wybrali. CZy wasza Sare tez pokazac???[/QUOTE] Oczywiście ze tak . Boguszyce są koło Rawy Mazowieckiej ( łódzkie)
  15. [quote name='ketunia']Dziewczyny naprawdę nic się nie znajdzie to takie maleństwa. Marlenka będzie musiała je oddać do schroniska:placz:[/QUOTE] W schronisku mają małe szanse na przezycie , ja w sobotę bym chciała zrobic im szczepienie koszt 125 zł od całej piątki , kto poratuje ?? Karma dla maluchów pilnie potrzebna!!!!!!
  16. [quote name='Magnesiatko']Za duże? Marletka jakiej one są wielkości?[/QUOTE] Waża około od 1,5- do 2 kg. One są małe , nie wiem potrzebuję karmy , podkładów i kasy na szczepienia , przede wszystkim DT , jeśli nie znajdzie się DT dla maluchów ( przynajmniej trzech to minimum) będę zmuszona oddać pieski do schroniska , mój maz mąż się nie zgadza aby one były u nas bo nie mam gdzie je trzyamc załatwiają mi sie w kuchni
  17. [quote name='Ninka']niestety sa za duze:oops: pisalam o mini, tylko takie moga ew. wziac:-([/QUOTE] Choć jednego proszę :-(
  18. Choć po jednym , pomóżcie znaleźc im choć DT . Ja nawet nie mam teraz czasu na robienie ogłoszeń ale mgie robi :loveu::loveu::loveu:
  19. Oj taka tu cisza :shake: nie zostawiajcie mnie samej z tymi maluchami , naprawdę mój maz zgodził sie na nie tylko dlatego że mu powiedziałam że pomozecie i częśc będzie miało jakiś tymczas .
  20. [quote name='sleepingbyday']żeby wet okreslił, co to za rasa, to musisz wziąć wszytskie, bo widze, zze kazdy jest innej rasy :cool1:[/QUOTE] To nie będziemy wiedzieli rasy bo nie dam rady wziąć 7 sztuk do jednego auta:shake: będziemy nieświadomi rasy
  21. [quote name='sonikowa']Na tym ostatnim zdjęciu to wygląda jak taki piesek z kiwajacą się główką ;-) Marlenko, cieszę się, że z uszkami lepiej.. Daj znać co u weta.[/QUOTE] Nie sądze zeby było coś drastycznego , dzis jedziemy bo wczoraj miał tylko jedno ucho wyczyszczone a drugie to z raną to jakimś czymś mu posmarował i dziś zobaczy czy juz mżna czyścić , bo Nugata bolało to uszko . A nugat to doskonały pies do szczeniaków , myśli że to zabawki i chce je nosić w zębach :evil_lol: nawet Baraka nie dopuszcza do maluchów , małe łażą po Nugacie , gryzą go , a on nic .
  22. [quote name='Dada M']Zależy jeszcze, jakie schronisko. W niedzielę, gdy byłam na Paluchu, w ciągu 10 minut zostały adoptowane wszystkie schroniskowe szczenięta - sztuk 3, owczarkowate, sunie. Każdy z adoptujących przyszedł z zamiarem adopcji niewielkiego samca do 2 lat - ludzie zobaczyli szczeniaki i powariowali, nic im nie przeszkadzało: że będą duże, że to suczki itd. Z drugiej strony - nie ma żadnego wpływu na to, do jakiego domu trafia taki maluch (jesli ludzie sami nie podadzą Ci adresu i nr tel, to nigdy nie dowiesz się, w jakich warunkach będzie żył pies, wizyt poadopcyjnych Paluch z reguły nie przeprowadza). Hmm, jeśli faktycznie karą za odmowę tymczasu jest manna z nieba w postaci pięciokrotności danego gatunku - to nawiedzi mnie dziś 5 kotów i 5 szczeniąt [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool.gif[/IMG][/QUOTE] To wklej chociaz zdjęcia jak wyglądają :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. A tak Chomiś podrózuje [IMG]http://images49.fotosik.pl/219/c85764457c0645de.jpg[/IMG]
  24. Nugat i przyjaciele ( róznych rozmiarów) [IMG]http://images50.fotosik.pl/220/532917bc1d1abb92med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/218/55fa94e4c7c5785fmed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...