-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Zawsze bylam przeciwna paleniu papierosow, a okazuje sie, ze czasami sie przydaje :):)[/QUOTE] Od nowego roku koniec z fajkami . Może tym razem sie uda już tyle razy próbowałam i dupa , ale może teraz. -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']schudł schudł. ale figure ma dalej parówczastą, na szczęście. to połowa jego uroku. druga - to uszy. jest jeszcze tzrecia połowa, podsikiwanie, ale to chyba nie uroku ;-)[/QUOTE] To posikiwanie co Ci wczoraj mówiłam to nie Nugat zrobił , złapałam czarnucha na goracym uczynku - napaleniec wstrętny -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Nugat podobno schudł (chociaż nikt tego nie widział :eviltong:) więc nic już go nie grzeje na dworze.[/QUOTE] Zapraszam na kawę to sprawdzisz . Nie jedziesz na swieta do rodziców ??? jak bedziesz to zapraszam do mnie na kawusię sprzwdzisz -
[quote name='donacja']Ja już się pogubiłam w tym wątku... Ta on-ka z cieczką o której pisze Soema to ten sam pies o którym pisze Marlenka?[/QUOTE] Nie pies z tego watku to chłopiec . Słuchajcie ja w wekend mam znikomy dostęp do netu wiec jakby cos to prosze dzwonic 0-503-121-021.
-
[quote name='dorobella']Miejsce, prosimy o miejsce dla psiaka, nie wiemy czy to on czy ona[/QUOTE] To jest na 90 proc. on - miejsce moze by było tylko kasy nie ma . To co jest to sie nie podejmę umieszczenia psa w hoteliku :(
-
Oddam pięknego dużego psa, 10-miesięcy - kocha dzieci!!!
marlenka replied to lulka261's topic in Już w nowym domu
[quote name='marecki1']Marlenka dzięki za wytłumaczenie. Cenię to co robisz. Staram się Was zrozumieć. Chyba nie będę już tym Trollem. Może sam do czegoś się Wam przydam. Wesołych Świąt.[/QUOTE] Zapraszamy i czekamy na propozycję pomocy :) -
[quote name='donacja']A macie pomysł jak go złapać? No i to jest on, czy ona?[/QUOTE] [quote name='dorobella'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/175885-Zamarznie-albo-umrze-z-gA-odu-i-chA-odu-Portret-dla-niego-do-20-12-do-20-00[/URL] wystawiłam To by trzeba go ustrzelić uspokajaczem jak on dziki[/QUOTE] [COLOR=Red][SIZE=5]zapraszamy na bazarek !!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR]
-
[quote name='Cantadorra']Soema, jest ktos z tamtych stron, kto móglby wyłapac tą on-ke?[/QUOTE] Mamy kasę zeby ja z broni palmera i mamy osobe która to zrobi . Nie ma gdzie go zabrac . :(
-
[quote name='golf'][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] juz wiem swoja droga dziękuje za uznanie wcześniejszych wypocin..[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] mam kilka pytań zanim cos powstanie: 1. Czy Warka ma podpisaną umowę z jakims schroniskiem?(radomskim przepełnionym? ) 2. Czy pani Ala prosiła o dofinansowanie z gminy na psy? 3. Jak został zgłoszony pies z lasu?, czy Gmina zna sytuacje? 4. Czy chcemy żeby psiaka odłowił, a może chcemy dofinansowanie dla pani Ali na psy.?[/QUOTE] ad1. To jest pies na terenie gminy Grabów koło warki nie ma z nikim umowy podpisanej ad.2 . Ala chce zeby ten pies został odłowiony i zabrany chocby do schroniska narazie bo lepsze to niz smierć ad.3 Pies z lasu został wielkorotnie zgłaszany przez Ale telefonicznie , wójt nawet nie chce rozmawiac na temet bezdomnych psów , Ala juz wczesniej miała z nim doczynienia bardzo duzo razy , i ciezko od niego wyprosic pieniadze na odłowienie psa i zabranie go w bezpieczne miejsce. Gmina bardzo dobrze zna sytuacje . ad.4 Ala nie chce dofinansowania na swoje psy , żeby póxniej nie powiedział ze jej cokolwiek finansuje a nie może wziąc tego psa do siebie bo nie da rady juz . na jest sama i ma ponad 50 psów chce pomagac ale nie gromadzić u siebie .
-
[quote name='dorobella']Ja mogę na bazarek portret wystawić, zawsze to coś[/QUOTE] Wystaiwaj Dorobella najwyżej będzie na innego psa. Dziękuje że się pojawiłas :loveu:
-
Oddam pięknego dużego psa, 10-miesięcy - kocha dzieci!!!
marlenka replied to lulka261's topic in Już w nowym domu
[quote name='lulka261']Witam! Bardzo Ci dziękuje za tą wypowiedz, tak też wcześniej napisałam tym którzy oczerniają mnie na formu nieznając dokońca sytuacji, a już poniżej pasa był komentarz że tacy jak pewnie potrafili by oddać swoje dziecko ( prz okazji do autora tej wypowiedzi: zastanów się dobrze trzy razy zanim coś takiego napiszesz) pozdrawiam[/QUOTE] Lulka taka jest niestety prawda . Jak wychowujesz psa od szczeniaka a póxniej bierzesz drugiego to tego pierwszego fru za drzwi . To masz dziecko rodzi C się " nowe" to wyrzucasz je na za drzwi??? NIE!!!To dlaczego robić to z psami . Czym one sobie zasłuzyły tym że my ludzie je tak traktujemy. -
Oddam pięknego dużego psa, 10-miesięcy - kocha dzieci!!!
marlenka replied to lulka261's topic in Już w nowym domu
[quote name='marecki1']Marlenka kto to jest Troll - ja czy ja kogoś wyzywam. Czy to tak ładnie. Jeżeli mówię żle to napisz i mnie naprowadż. Ja nikogo nie przezywam, a wy to robicie. Nie podobasię, zrugaj mnie ale nie wyzywaj. Bo ja nie jestem przeciwko nikomu, tylko mówię co mi się nie podoba. a wy od razu po prostacku do człowieka. Ja bardzo lubię psy, mamy na osiedly sunię, która sie opiekujemy. Przykro mi - Troll też coś.[/QUOTE] Troll to jest ktos kto chodzi po wątkach i robi zamiesznie , a ja pamiętam ze chyba juz gdzieś robiłes zadyme. Nie pamiętam gdzie . A to ze ktos przed swietami pozbywa sie psów to wygodnictwo , dzis u mnie pod praca na moich oczach wyrzucona na przystanek autobusowy psa , auto zasniezone nie widziałam numerów rejestracyjnych ( na jego szczęście ) pies dobrze trafił - od razu znalazł dom (na szczeście) - a tu cały czas nowe watki że ktos odda psa . Ja tak myslę ze albo sie psa nie bierze wogóle - albo jak juz sie weźmie to sie staje na głowie żeby dac sobie z nim radę . Naprawdę , my tu pomagamy ratowac psy te które umieraja na ulicy , w schroniskach te głodzone i bite przez włascicieli wykładamy prywatne pieniadze na to , swój czas , poswiecenie i wszystko co mozliwe , niektóre z nas maja po 5 psów i jeszcze sie zajmujemy innymi , prowadzeniem wątków , robieniem ogłoszeń i czasmi nerwy puszczają jak sie czyta takie watki i pretensje że im sie nie chce pomóc . Marecki a jesli nie znasz sprawy to napisz żeby Cie ktos wyjasnił a nie Nas krytykujesz - więc później nie miej pretensji ze ktos Cie trollem nazywa -
Oddam pięknego dużego psa, 10-miesięcy - kocha dzieci!!!
marlenka replied to lulka261's topic in Już w nowym domu
[quote name='marecki1']Lulka 261 na tym forum nie poruszaj spraw związanych z psem, ponieważ ci ludzie nie znając konkretnie sytuacji najpierw obrażają, poniżają, poprostu psychiczny lincz. Pomoc takich ludzi może być nieskuteczna. Tylko gadu gadu gadu, zamiast zbadać sprawę i rzeczywiście jak jest coś nie tak ocenić, krytykować i upominać ludzi, że są nieodpowiedzialni. Bo można się pomylić w osądach i co potem? Nie znoszę z góry krytki i ogólniania nie znając naprawdę sytuacji jak jest. Tylko na podstawie konkretnej wiedzy i rzeczywistej oceny sytuacji można podejmować konkretne działania i opinie.[/QUOTE] Troll znowu sie pojawił . Poczytaj inne watki i sie dopiero wypowiadaj . Zobacz ile psów ratujemy i nie tylko ... Zresztą niewazne w nosie mam co piszesz nie będę odpisywac na Twoje "wypociny" -
[quote name='kakadu']ciezko bedzie dom znalezc jako ona taki dzikus :([/QUOTE] Pies jakis czas podobno żyje w tym lesie ale Ala wie o nim od niedawna , moze sie boi , moze nabierze zaufania do czlowieka jak poczuje że mu nic nie grozi , próbowac trzeba bo on naprawde nie przetrwa . Jak Ala go dokarmiała to jeszcze jakos było ale ona teraz nie ma nawet czasu i możliwości podjechac to jst kilka km w jedna strone , a nie ma samochodu . Albo mu szybko pomożemy albo on umrze :(
-
[quote name='donacja']Jestem Marlenko, zaczynam myśleć...[/QUOTE] Myśl Ciotka :)
-
[quote name='golf']jestem Ciotki. Obrobię się trochę i coś myślę ze naskrobie :)[/QUOTE] To juz przecyztałaś kto Cie polecił :)
-
przepraszam za off ale psiak umiera [url]http://www.dogomania.pl/threads/175866-Deklaracje-albo-smierAE-ONek-umiera-na-mrozie[/url]
-
[quote name='sonikowa']Cudowne pisma do urzędów pisze golf. Może ją poprosisz marlenko - napisz, że to ja ją "wydala" ;-). Pisze tresciwie, profesjonalnie i z odpowiednimi paragrafami.[/QUOTE] Już do niej napisałam . Czekamy az się pojwi na wątku sama zobaczy kto ja "wkopał " w czarną robote :)
-
[quote name='Soema']Marlena, pisałaś do Beki i reszty ciotek i wujków od ONków? Spytaj w hotelu pod Łodzią u amalamutki, ona też z psami pracuje.. Jak będzie coś wiadomo więcej daj znać, nie wiem czy przed świętami dam radę się dorzucić.. Trzeba tego wójta przycisnąć.. a Kahoona na pewno wie co robić.[/QUOTE] pisałam do beki zreszta ona wie juz od dłuzszego czasu o tym psie . Na hotelik potrzebne sa deklaracje przynajmniej połowa bez tego nawet nie mysle wziać tego psa do hotelu .
-
[quote name='sleepingbyday']nie zmusi sie wójta inaczej jak przez pisanie oficjalnych pism na które musi (ma obowiązek) odpowiedziec. nalezy przeczytac ustawe o gminach ich obowiązkach, oraz statut gminy itd, jej uchwały poszukać odpowiednich paragrafów, kórych jako wskazany ustawowo nie wykonuje i w trybie KPA poinformowac wyższe indtancje samorządowe. inaczej NIC z tego ne będzie, wiadomo, bo Ala tam non stop awantury robi, a to nie działa. bez oficjalnychsladów w gminie nic się nie zmnieni i tyle. nie ma innej drogi w tej sprawie. koniecznie zaóżcie wątek na forum owczarków i odezwijcie sie do owczarkarzy.[/QUOTE] Narazie nie mam jego zdjęcia , nic tylko z rozmów przez telefon wiem ze to "onek " ale czy typowy to nie wiem . I sie niedowiemy dopóki nie będzie złapany . SBD a moze pomogłabys w pisaniu tego pisma widze że wiesz o co chodzi , ja nie mam zupełnie pojecia .
-
[quote name='sonikowa']Dobrze, będę czujna ;-) Trzeba tu wiecej osób ściągnąc..[/QUOTE] wysyłam PW ale kurcze chyba sie baby za gotowanie wziely i na necie ne siedzą :)
-
[quote name='sonikowa']Kochana, jednorazowo niestety, bo przegięłam z deklaracjami stałymi...ale zawsze w potrzebie będę ;-) wiem, że stale to calkiem inna jakość, ale nie mogę naprawdę :-( nawet jednorazowe obiecalam sobie wczoraj, że przed Świętami juz nic, nic, nic,,, ale taki mróz, nie można go zostawić. Zaraz zrobię przelew, tylko przypomnij mi na pw jak się nazywasz, to cię znajde u siebie..[/QUOTE] Sonikowa wstrzymaj sie chwile bo prócz Ciebie nikt więcej sie nie zadeklarował . Wpłacic można w każdej chwili , będe pamiętac w razie co o tobie , ze deklarowałas .
-
Rozmwiałam z Jamorem ma sie rozpatrzec bo narazie nie ma wolnego miejsca :( ale może ....... koszt miesiecznego utrzmania psa o 450 zł .
-
[quote name='sonikowa']Marlenko, weź pieniądze po Karmelku! zaraz wpiszę to też na jego wątku. Dorzucę też sama z 20 zl. Ale Jamor by go wziął?[/QUOTE] Zaraz do niego zadzwonię i spytam . Czy ktos jeszcze da rade chociaz 10 zł dorzucić miesięcznie . Sonikowa to 20 zł to jednorazowo czy na "stałe"
-
[quote name='Piromanka']A może uda się go zsocjalizować..?[/QUOTE] Pewnie da , tylko nie ma za co .