Jump to content
Dogomania

Randa

Members
  • Posts

    3813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Randa

  1. Na tym ostatnim zdjeciu to cały Polo-za chwilę wystawi brzuch do głaskania.I chyba futro mu na zimę zgęstniało.:loveu:
  2. Widocznie Tedzio czegoś innego szuka:evil_lol:
  3. Jak te psiaki sie odmieniają kiedy je zabrać ze schronu:multi:
  4. Sorry, wątki mi sie pomieszały. I co nikt z tych dziewczyn pod telefonem fundacji się nie odzywał?
  5. Marchewa pewnie dopiero jutro będzie miała dostęp do netu. Trzeba poprosić amalamutkę o czas do jutra i powiedzieć jaka sytuacja.
  6. [quote name='dula']Witam wszystkich To ja znalazłam sunie z maluszkiem i chciałam bardzo podziękować za pomoc w szukaniu dobrego domku dla nich. Psiaki są u moich rodziców, którzy mają jeszcze 12-letnią dużą suczkę, która strasznie przeżywa pojawienie się "nowych" a ja sama mam trzy koty i dwa psy a mieszkanie niezbyt duże i dlatego z bólem serca ale trzeba znaleźć domek dla maluszka bo szczęście w nieszczęściu suńkę przygarnie mój wujek, któremu w zeszłym tygodniu odszedł 16-letni Kajtuś. Chciałam też uspokoić wszystkie dobre dusze - sunia śmieje się już od ucha do ucha, pcha się na wersalki, cała trójka broni domu kiedy słyszy szmery na klatce - widać że im dobrze[/QUOTE] Dula jesteś cudowna:loveu::loveu::loveu:
  7. Tez poproszę o nr konta na PW
  8. Wiosna chyba psa podmieniła:evil_lol:
  9. A skąd się w ogóle tacy kierownicy schroniska biorą?:loveu: Na Podlasiu w tym temacie tragedia.
  10. Jak widać Diego ma full wypas, a z tym białym futrem wpasował się w klimaty:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. Dziewczyny napiszcie co mówił wet, zwłaszcza jeśli sa juz przerzuty.Mogę zadeklarować 100zł miesięcznie
  12. A jaki błyszczący, no i przede wszystkim zadowolony.Może i dobrze byłoby go zimą w domu trzymać.
  13. Pani Ala z Jagódką promienieją:loveu: Ten stan zdrowia martwi, jak ona to wszystko zniesie.Trzeba jej dużo miłości.
  14. [quote name='ronja']Łatuś jest chyba jedyny i niezastąpiony:roll: Nawet wczoraj przy gościach Bartek opowiadał jakim psem był Łatuś...[/QUOTE] To się jeszcze okaże czy taki jedyny:evil_lol:
  15. [quote name='ronja']oby:kciuki: bo ten pies oprócz urody ma naprawdę złoty charakter[/QUOTE] czy Polo ma szansę, że Twój TZ zakocha się w nim jak w Łatku?:loveu: A fotki prześliczne
  16. nie wiem, transport daleko, czy to dodatkowo Rufusa za bardzo nie zestresuje chyba to nie najlepszy pomysł, może niech skorzystają z tego psy z bliższej okolicy nie macie jakiśch znajomych ciotek z okolicy jamora, które znałyby dobre kliniki po niższych cenach
  17. Cos tam drogo bardzo wychodziło. A czy w grę wchodzi jeszcze jakaś klinika?
  18. Jasza nie pękaj:diabloti:
×
×
  • Create New...