Randa
Members-
Posts
3813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Randa
-
Rufus już w DOMU !!! :) Przy boku kochającej Pani !!! :)
Randa replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Gdzie te ludziska oczy mają -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
No to super, że nie w ciąży. Pozdrawiam Bimbi -
Poluś jest prześliczny i tak dostatnio wygląda-futro już zimowe. Z ciachanka raczej się nie ucieszy, no ale jak mus to mus. Buziaczki dla mordki.
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kamila i Heksa']Melduję się! Dziewczyny pomogę porozsyłać link do wątku, może to troszkę pomoże. Przekleiłam na prośbę edgarskiej wątek na owczarek.pl[/QUOTE] dziękujemy, każda para rąk się przyda -
Ted w końcu ma wyśniony dom:) Dziękujemy!
Randa replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Naprawde kocham Teda i cały czas go śledzę. -
i ja podnoszę !!!! w góre Ciapul !!!!!
-
Ted w końcu ma wyśniony dom:) Dziękujemy!
Randa replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Już dzwonię -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
A kto ją tak przechrzcił na Simbi-Bimbi ? -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbi-Bimbi - jakie Ty masz szczęście, że taka opieka Cię spotkała i jaka Ty fajna suka jesteś !!!!! -
A ja mam uregulowane czy nie?
-
Nie jestem wetem, próbuje brac na zdrowy rozum co do szczepień, jak organizm jest chory i ma osłabiony system obronnyn to o co mu nowe wirusy wpuszczać? Czy możliwa jest jakakolwiek konsultacja z wetami, którzy dotad prowadzili Juraska, czy on ma swoja historię choroby i w jakiej miejscowosci mieszkacie?
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy GACKN1!!! A Evelin jak znajduje psy przy drodze, to niech płaci (cha, cha..) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Ronja, a co z usg w kierunku ciąży? -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Jeszcze czegoś takiego nie widziałam na oczy!A jaka SIMBI-BIMBI grzeczna i śliczna!Mam nadzieję,że ta misterna konstrukcja na łapie pomoże naszej BIMBI(a taki był poważny piesek).Ronja, napisz też o kosztach operacji,będziemy zbierać,pomimo,że zastój na tym wątku okrutny -
CZY JEST MOŻLIWE ZNALEZIENIE SABIE DT, GDZIE BY JĄ LECZONO?-JEŚLI TAK, PROPONUJĘ ZRZUTĘ. UWAŻAM, ŻE JEŻELI CHCEMY POMÓC PIPI TO JEDYNĄ DROGĄ JEST PRZERZUCANIE JEJ KOLEJNYCH PSÓW DO DT (ZANIM DS SIE ZNAJDZIE).PIPI BARDZO ŁADNIE ZAJMUJE SIE PSAMI, ALE PRZY OKREŚLONEJ ILOŚCI ZWIERZĄT KAŻDEGO SYTUACJA PRZEROŚNIE, ZWŁASZCZA, ZE PIPI NIE MA LEKKO. a ILOŚC ZWIERZĄT KTÓRĄ MA ZAWDZIĘCZA SWOJEJ WRAŻLIWOŚCI I TRZEBA JEJ POMÓC TE ZWIERZAKI ,,UPŁYNNIAĆ"ZBIERZMY DEKLARACJĘ NA MIEJSCE W DT(NP. U ZUZIM SZYKUJĄ SIĘ NOWE BOKSY) I SUKCESYWNIE UMIESZCZAJMY TAM PSY PIPI.
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Randa replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Może ktoś jeszcze spróbowałby wrzucić simonkę na owczarkowo?