Jump to content
Dogomania

Randa

Members
  • Posts

    3813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Randa

  1. No to super, że nie w ciąży. Pozdrawiam Bimbi
  2. Poluś jest prześliczny i tak dostatnio wygląda-futro już zimowe. Z ciachanka raczej się nie ucieszy, no ale jak mus to mus. Buziaczki dla mordki.
  3. [quote name='Kamila i Heksa']Melduję się! Dziewczyny pomogę porozsyłać link do wątku, może to troszkę pomoże. Przekleiłam na prośbę edgarskiej wątek na owczarek.pl[/QUOTE] dziękujemy, każda para rąk się przyda
  4. Naprawde kocham Teda i cały czas go śledzę.
  5. i ja podnoszę !!!! w góre Ciapul !!!!!
  6. A kto ją tak przechrzcił na Simbi-Bimbi ?
  7. Simbi-Bimbi - jakie Ty masz szczęście, że taka opieka Cię spotkała i jaka Ty fajna suka jesteś !!!!!
  8. No to znwu jest nadzieja i Pipi na pewno sie uda, zobaczysz.
  9. A ja mam uregulowane czy nie?
  10. Nie jestem wetem, próbuje brac na zdrowy rozum co do szczepień, jak organizm jest chory i ma osłabiony system obronnyn to o co mu nowe wirusy wpuszczać? Czy możliwa jest jakakolwiek konsultacja z wetami, którzy dotad prowadzili Juraska, czy on ma swoja historię choroby i w jakiej miejscowosci mieszkacie?
  11. [quote name='Pipi']ja tylko tak dla przypomnienia pokazałam te szczeniaczki,mie wiem po co . . .[/QUOTE] jak to po co, żeby wszystkie Twoje psiaki, które zechcesz wyadoptować, znalazły dobre domki.
  12. Bardzo mi przykro. Brygida, przebieg czerniaka, chyba tez jest różny i rózne stopnie złosliwości, może Jurasek pożyje sobie kilka latek. co do szczepień , uwazam , ze bez sensu przy Juraska chorobie.
  13. Dziekujemy GACKN1!!! A Evelin jak znajduje psy przy drodze, to niech płaci (cha, cha..)
  14. Jak fajnie Pipi, że znowu jesteś. A zwierzęta czują jak coś jest nie tak i nieba by Ci przychyliły. Nie zostawimy Cię samej i wiemy, ze zwierzaki u Ciebie sa bezpieczne.
  15. na łóżku lepiej, po co tam go ćwiczyć i tak Cię przekabaci..
  16. Ronja, a co z usg w kierunku ciąży?
  17. Jeszcze czegoś takiego nie widziałam na oczy!A jaka SIMBI-BIMBI grzeczna i śliczna!Mam nadzieję,że ta misterna konstrukcja na łapie pomoże naszej BIMBI(a taki był poważny piesek).Ronja, napisz też o kosztach operacji,będziemy zbierać,pomimo,że zastój na tym wątku okrutny
  18. CZY JEST MOŻLIWE ZNALEZIENIE SABIE DT, GDZIE BY JĄ LECZONO?-JEŚLI TAK, PROPONUJĘ ZRZUTĘ. UWAŻAM, ŻE JEŻELI CHCEMY POMÓC PIPI TO JEDYNĄ DROGĄ JEST PRZERZUCANIE JEJ KOLEJNYCH PSÓW DO DT (ZANIM DS SIE ZNAJDZIE).PIPI BARDZO ŁADNIE ZAJMUJE SIE PSAMI, ALE PRZY OKREŚLONEJ ILOŚCI ZWIERZĄT KAŻDEGO SYTUACJA PRZEROŚNIE, ZWŁASZCZA, ZE PIPI NIE MA LEKKO. a ILOŚC ZWIERZĄT KTÓRĄ MA ZAWDZIĘCZA SWOJEJ WRAŻLIWOŚCI I TRZEBA JEJ POMÓC TE ZWIERZAKI ,,UPŁYNNIAĆ"ZBIERZMY DEKLARACJĘ NA MIEJSCE W DT(NP. U ZUZIM SZYKUJĄ SIĘ NOWE BOKSY) I SUKCESYWNIE UMIESZCZAJMY TAM PSY PIPI.
  19. Może ktoś jeszcze spróbowałby wrzucić simonkę na owczarkowo?
  20. Pipi trzymaj sie mocno, przetrwasz i psy też. A Arka sama niech sie wiesza jak innym takich porad udziela albo niech sama idzie do psychiatry.Będziemy w kontakcie.
×
×
  • Create New...