[quote name='dula']Witam wszystkich
To ja znalazłam sunie z maluszkiem i chciałam bardzo podziękować za pomoc w szukaniu dobrego domku dla nich. Psiaki są u moich rodziców, którzy mają jeszcze 12-letnią dużą suczkę, która strasznie przeżywa pojawienie się "nowych" a ja sama mam trzy koty i dwa psy a mieszkanie niezbyt duże i dlatego z bólem serca ale trzeba znaleźć domek dla maluszka bo szczęście w nieszczęściu suńkę przygarnie mój wujek, któremu w zeszłym tygodniu odszedł 16-letni Kajtuś. Chciałam też uspokoić wszystkie dobre dusze - sunia śmieje się już od ucha do ucha, pcha się na wersalki, cała trójka broni domu kiedy słyszy szmery na klatce - widać że im dobrze[/QUOTE]
Dula jesteś cudowna:loveu::loveu::loveu: