Jump to content
Dogomania

anciaahk

Members
  • Posts

    2941
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anciaahk

  1. Przepiękna, przekochana i potwornie smutna :(.
  2. Trzymam kciuki Eloise za zdrówko Twoje i Dziecinki. Przy takim cyrku domowym chyba ciężko tak cały czas leżeć??
  3. Wakacje chyba tak się dają we znaki.
  4. Nowa mieszkanka Schroniska. Aniu i Jagódko - bardzo Wam dziękuję za pomoc. [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9271/img0901u.jpg[/IMG]
  5. Co mnie spotkało w drodze z pracy :(: [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9271/img0901u.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7408/img0913w.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6075/img0915lw.jpg[/IMG] Bardzo dziękuję Jagodzie i Ani za ogromną pomoc, dzięki której Sunia jest już bezpieczna.
  6. Nikt nikt nie zagląda. Zero odzewu z ogłoszeń??
  7. [quote name='jamor']osobiscie w 1993r goniłem psa który zabrał z ulicy mozg przejechanej osoby przez autobus. ul,piłsudskiego w gorze kalwarii i uciekł z nim w komórki na posesji nr 8.Przykro mi, ale pies był szybszy.[/QUOTE] To mnie rozwaliło .... ;) Takie dowcipy u Bursztynka, a tak mało osób tu zagląda!
  8. Magda, chyba ten typ tak ma. Nie wiem, czy coś pomaga.
  9. Dziękuję dziewczyny, to raczej zdrówka więcej by się przydało, to i humor wróci. Skutki uboczne leczenia mnie dobijają, stąd jest ciężko. Dobrze że chociaż moje zoo humor poprawia :).
  10. Zalotne spojrzenie jest najlepsze :), Fryzia jest przepiękna :).
  11. Domki nie biją się o księżniczkę ? :(
  12. To jest raczej niezły kawałek od 3miasta, będzie ciężko.
  13. A tak jakoś, byle jak.
  14. Tutaj widzę też cisza, a co słychać u Kolusi?
  15. Zanim się doczłapałam, to kociak znalazł domek :), i super, bo piękny był!
  16. Dziękuję, dziękuję, pozdrawiamy.
  17. Gratuluję szczęśliwego psiaka, dałaś Kasi dużo miłości, że tak się przeobraziła :), pięknie, aż się chce oglądać.
  18. Andzike - odpisałam Ci w moim wątku. Bardzo bardzo Ci współczuję :(, bardzo!
  19. Andzike - kochana trzymaj się - jakkolwiek, chociaż wiem, że to trudne :(. My jeden balkon mamy na 1 piętrze, a drugi na 3 - ten jest zabezpieczony taką słomą, prze którą Agrafka nie przeskoczy. Przy niej są też zabezpieczane okna :(. Nigdy nie pomyślałabym, że kot może chcieć wyjść tą drogą, naprawdę to straszne co przeżyłaś i bardzo Ci współczuję :(. Dziewczyny kocham to moje zoo i nie zamieniłabym na żadne inne, chociaż czasem mnie wkurzają jak narozwalają, doniczek i kwiatów już przecież nie zliczę, ale co zrobię, przecież z powodu kwiatów czy porwanej nowej kanapy ich nie oddam :).
  20. Dżek i Kapsel to psy rodziców? Czyli łącznie są u Was 4 psiaki, kot i Ania :)??? Oj wesoło jest, wesoło!
  21. Ale nudzicie [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8950/img0764v.jpg[/IMG]
  22. Ale wstyd: [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7439/img0749w.jpg[/IMG] Ja??? No przecież nie ja! [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2428/img0745la.jpg[/IMG] Ja tam swoje wiem: [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8633/img0753ol.jpg[/IMG] Ja też :) [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/4858/img0761su.jpg[/IMG]
  23. Dzisiaj już nie było kąpieli, więc rekreacja pozostała wyłącznie balkonowa. [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/630/img0744em.jpg[/IMG] Oczywiście nie byłem sam, razem ze mną wypoczywała Agrafka: [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5269/img0743.jpg[/IMG] Ale ona chyba czaiła się na moją mokrą ściereczkę... [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1664/img0747pi.jpg[/IMG] Ha! Nie ze mną te numery! Nie oddam! [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/2575/img0748q.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...