Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Wrzucam na wątek Kitkę z Czarnym gratis. W związku z "remontem" listy, psiaki wskakują na pozycję 81. [url]http://www.dogomania.pl/threads/172973-Czarny-i-Kitka-dziAE-ki-Wam-juA-u-Murki-Powodzenia-psiaki[/url]
  2. trzymam kciuki, żeby domek okazał się super a Bonus przyjazny dla drobiów
  3. Wsyd, że docieram tu dopiero teraz i to w taki sposób. Otóż mój TŻ zobaczył bonusowy banerek, kazał mi wejść i oświadczył że właśnie taki pies on by chciał... Cóż z tego, jak póki co żyjemy na zakichanym końcu świata i w dodatku nie mamy warunków dla psa odpowiednich...
  4. Melduję się u dziewczynki, będą banerki, będą słodkie obrazki
  5. Znajdzie się jeszcze dla niej ktoś właściwy
  6. Może zmienić tytuł wątku chwilowo na "najbardziej wyczekiwana kupa na dogo- pokibicuj Matyldzie!" ?
  7. a mi się marzy, że pewnego dnia skończę kilka kursów fizjoterapii zwierząt i otworzę w Krakowie takie centrum - z basenem, z wielkiem wybiegiem, może holtelik do tego... ech...
  8. no chyba nie masz innego wyjścia, jak sobie basen w ogrodzie zrobić... kryty...
  9. Spróbuję coś napisać
  10. no to ładnie żeśmy zamotały
  11. [quote name='Emigrantka']Dzika Figa - toz to CHLOPAK - jakie motylki/kwiatuszki.. heheheh samochody... klocki lego no... heheheh[/QUOTE] No i co z tego? Hę? Może on jest wrażliwym romantykiem i lubi kwiatki, a koparki i samochodziki to by zeżarł od razu? Ty ciotka nie myśl tak stereotypowo :evil_lol:
  12. Ola Ty zrób przede wszystkim dużo jak najlepszych zdjęć Olka - będą potrzebne do ogłoszeń. Ja mu te zdjęcia poprzerabiam na słodkie obrazki, pełne śniegowych gwiazdek, kwiatków, motylków itd i będziemy chłopaka ogłaszać.
  13. Już sprawdzam konto, wiecie, dopiero wstałam, różnica czasu, te sprawy. Moja mama zafunduje Olkowi witaminki, przyjadą do hoteliku razem z karmą. Co do Saby... gwatantuję, że już wybyła z hoteliku, oto dowód: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174398-Saba-we-wtorek-jedzie-do-domku-Gucio-nadal-czeka-na-dom/page48[/url] Możesz śmiało dzwonić i potwierdzać miejsce dla Olka
  14. trzebaby jakoś kasę zebrać i na początek to ją zdiagnozować, żeby móc oszacować koszty i czas leczenia
  15. Kochani! Wyobrażam sobie, jak musicie się teraz czuć... i bardzo, bardzo mi przykro. Pamiętajcie, że dzięki Wam Timurek był szczęśliwy choć chwilę. Miał dach nad głową, pełną miskę, swój kaloryfer i ludzi, którzy bardzo go kochali. Zrobiliście dla niego tyle dobrego...ile tylko mogliście zrobić. I z pewnością na swój Timurowy sposób był Wam za to bardzo wdzięczny, choć może tego nie okazywał. O nic się nie obwiniajcie, gdyby nie Wy, los Timurka mógłby być dużo gorszy.
  16. A z seniorem to może on by się nie żarł?... Ogrodzenie, jak ludziom zależy, to ludzie załatają
  17. [quote name='olalolaa']Oleczku pieseczku trzymaj się smuteczku ;) Dzika_Figo, jak dam Ci jutro znac ze pies poza schronem to zamowisz jakos ta karme ok? Dogadamy sie jeszcze na pw jaka[/QUOTE] Jasne, jestem do Twojej dyspozycji.
  18. poszła się kąpać, znając ją to raczej nie będzie spała
  19. [quote name='lilk_a']jutro czy w następny wtorek ?[/QUOTE] Jutro, jutro
  20. Kosu dla Ciebie to ja streszczenie zrobię - należy Ci się: Olek na dniach jedzie do hoteliku pod Mielcem, gdzie będzie miał cudowne warunki i wspaniałą opiekę i skąd, mamy nadzieję, błyskawicznie wyniesie się do nowego wspaniałego domu.
  21. Ano właśnie... Więc ma Olek szczęście, że trafia w miejsce, gdzie będzie miał fachową (weterynarz studiował we Francji nawet) i niedrogą opiekę medyczną. I oby jej wcale a wcale nie potrzebował!!!
  22. hoho, akcja ekspresowa. Nawiasem mówiąc, P Joanna ma tam jakiegoś supertaniego weterynarza, mam jednego "swojego" psiaka w hoteliku w Elblągu i tam lekarz za kastrację 300 zeta zawołał...
×
×
  • Create New...