-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Wrzucam na wątek Kitkę z Czarnym gratis. W związku z "remontem" listy, psiaki wskakują na pozycję 81. [url]http://www.dogomania.pl/threads/172973-Czarny-i-Kitka-dziAE-ki-Wam-juA-u-Murki-Powodzenia-psiaki[/url] -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za Olka! -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Znajdzie się jeszcze dla niej ktoś właściwy -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Może zmienić tytuł wątku chwilowo na "najbardziej wyczekiwana kupa na dogo- pokibicuj Matyldzie!" ? -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
a mi się marzy, że pewnego dnia skończę kilka kursów fizjoterapii zwierząt i otworzę w Krakowie takie centrum - z basenem, z wielkiem wybiegiem, może holtelik do tego... ech... -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
no chyba nie masz innego wyjścia, jak sobie basen w ogrodzie zrobić... kryty... -
Spróbuję coś napisać
-
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
Dzika_Figa replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
no to ładnie żeśmy zamotały -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emigrantka']Dzika Figa - toz to CHLOPAK - jakie motylki/kwiatuszki.. heheheh samochody... klocki lego no... heheheh[/QUOTE] No i co z tego? Hę? Może on jest wrażliwym romantykiem i lubi kwiatki, a koparki i samochodziki to by zeżarł od razu? Ty ciotka nie myśl tak stereotypowo :evil_lol: -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ola Ty zrób przede wszystkim dużo jak najlepszych zdjęć Olka - będą potrzebne do ogłoszeń. Ja mu te zdjęcia poprzerabiam na słodkie obrazki, pełne śniegowych gwiazdek, kwiatków, motylków itd i będziemy chłopaka ogłaszać. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Już sprawdzam konto, wiecie, dopiero wstałam, różnica czasu, te sprawy. Moja mama zafunduje Olkowi witaminki, przyjadą do hoteliku razem z karmą. Co do Saby... gwatantuję, że już wybyła z hoteliku, oto dowód: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174398-Saba-we-wtorek-jedzie-do-domku-Gucio-nadal-czeka-na-dom/page48[/url] Możesz śmiało dzwonić i potwierdzać miejsce dla Olka -
trzebaby jakoś kasę zebrać i na początek to ją zdiagnozować, żeby móc oszacować koszty i czas leczenia
-
Kochani! Wyobrażam sobie, jak musicie się teraz czuć... i bardzo, bardzo mi przykro. Pamiętajcie, że dzięki Wam Timurek był szczęśliwy choć chwilę. Miał dach nad głową, pełną miskę, swój kaloryfer i ludzi, którzy bardzo go kochali. Zrobiliście dla niego tyle dobrego...ile tylko mogliście zrobić. I z pewnością na swój Timurowy sposób był Wam za to bardzo wdzięczny, choć może tego nie okazywał. O nic się nie obwiniajcie, gdyby nie Wy, los Timurka mógłby być dużo gorszy.
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']Oleczku pieseczku trzymaj się smuteczku ;) Dzika_Figo, jak dam Ci jutro znac ze pies poza schronem to zamowisz jakos ta karme ok? Dogadamy sie jeszcze na pw jaka[/QUOTE] Jasne, jestem do Twojej dyspozycji. -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
No właśnie, czekamy -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
poszła się kąpać, znając ją to raczej nie będzie spała -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']jutro czy w następny wtorek ?[/QUOTE] Jutro, jutro -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Kosu dla Ciebie to ja streszczenie zrobię - należy Ci się: Olek na dniach jedzie do hoteliku pod Mielcem, gdzie będzie miał cudowne warunki i wspaniałą opiekę i skąd, mamy nadzieję, błyskawicznie wyniesie się do nowego wspaniałego domu. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ano właśnie... Więc ma Olek szczęście, że trafia w miejsce, gdzie będzie miał fachową (weterynarz studiował we Francji nawet) i niedrogą opiekę medyczną. I oby jej wcale a wcale nie potrzebował!!! -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
hoho, akcja ekspresowa. Nawiasem mówiąc, P Joanna ma tam jakiegoś supertaniego weterynarza, mam jednego "swojego" psiaka w hoteliku w Elblągu i tam lekarz za kastrację 300 zeta zawołał... -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
oj oby oby...