Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. kurcze, szkoda że od wiosny, przecież oni marzną strasznie...
  2. Proponuję tak: po pierwsze primo, poprosic jakiegoś moda, żeby Majusce dodaał ze dwa trzy posty na pierwszej stronie po drugie primo, Dzika Figa zrobi nowe banerki, w związku z czym po trzecie primo, oczekuje się na propozycje haseł. Banerki nie wiem czy dziś, bo mam w domu chorego TŻ co leży na kanapie i korzysta z laptopa, w którym mam cały swój "warsztat" Nie mam siły go takiego biednego z gorączką zmuszać do korzystania z komputera stacjonarnego... A kot Puszek obłędnie piękny... sierść, futro... Swoją drogą to ciekawe jest, najpierw się człowiek dusi z zachwytu jakie to futro piękne a potem do końca życia się męczy z tymi kłakami... Moja kota po prawdzie mniej futrzasta, ale ma to futro bardzo gęste i obficie się leni a przy tym nie daje się czesać... Cóż, ludziom, którzy kota Puszka wzięli gratuluję szczerze i życzę, żeby kot Puszek lubił szczotkowanie...
  3. Nowy banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178369-Dwa-szkielety-Mirka-i-Martin-chore-zabiedzone-pomocy-BoguchwaA-a"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/519/szk1.jpg[/IMG][/URL]
  4. dobra, to jak znajdziesz to mi wyslij mailem na [email][email protected][/email]
  5. jeszcze banerek się należy, co? Zrobię.
  6. I całe szczęście, że się Mati sama naprawiła, bez interwencji chirurgicznej. Jednak termofor to potęga!
  7. No to jest niewątpliwie wielki pozytyw. A Olek jest młody jeszcze, teraz otaczają go sami ludzie kochający zwierzęta, pełni cierpliwości i zrozumienia dla jego dziwactw. Chłopak, mam nadzieję, szybko zrozumie, ze nikt mu nic złego robić nie zamierza. Olu, jak mama?
  8. Beciu zaraz dodam, Romka banerek jest trzy czy cztery posty wyżej, ale się nie spiesz, bo będą nowe
  9. Już nic jej nie jest. Jeszcze ciekawostkę napiszę: Sonia ma podobno zatk mokry i tak lodowaty nosek, że jak podchodzi, to mama instynktownie chowa przed nim ręce :evil_lol:
  10. I ostatnie jeszcze: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/2530/94639938.jpg[/IMG]
  11. ciąg dalszy: [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/4646/85662051.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1546/64635537.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/564/78308098.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6145/12arh.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/650/96623689.jpg[/IMG]
  12. Proszę, zaraz nastepne: [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3697/11amc.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1039/10awb.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/605/91860099.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1323/77295682.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/7930/88727815.jpg[/IMG]
  13. Bo ona się u Aśki wyżywa, szaleje a potem u mamy jest cichutka grzeczna i delikatna
  14. Banerek, na razie taki. Porobię jeszcze tylko mi podsuńcie hasła, bo ja po prostu nie wiem, co napisać.... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178369-Dwa-szkielety-Mirka-i-Martin-chore-zabiedzone-pomocy-BoguchwaA-a"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1302/szkielety.jpg[/IMG][/URL]
  15. raczej w małych mięsnych Beciu trzeba pytać. Nasza mama wiem, że jak się natknie to wykupuje wszystkie. Panie w okolicznych mięsnych muszą ją mieć za wariatkę "cztery kilo kurzych łapek proszę" hihi
  16. Lisku! Wreszcie ktoś się na Tobie poznał! Trzymam kciuki!
  17. Jetsem... mowę mi odjęło. Jakby to była nużyca, to znalazłam na dogo opis bardzo ciekawej metody leczenia. I przede wszytskim taniej i skutecznej. Ale oczywiście trzymam kciuki, żeby nie była...
  18. przysiadę dziś nad zdjęciami, już je sobie ściągnełam.
  19. Melduje, że doszedł przelew od furciaczek. Olek słodki .
  20. Dla małej, częstujcie się: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178028-Demi-piAE-kna-maA-a-ksiAE-A-niczka-w-boksie-peA-nym-bA-ota-czeka-na-dom-Mielec"][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/3555/demibanerek.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178028-Demi-piAE-kna-maA-a-ksiAE-A-niczka-w-boksie-peA-nym-bA-ota-czeka-na-dom-Mielec"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8454/demibanerek1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178028-Demi-piAE-kna-maA-a-ksiAE-A-niczka-w-boksie-peA-nym-bA-ota-czeka-na-dom-Mielec"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8445/demibanerek2.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='karolciasz28']Ty ją tylko lubisz, kochać ją powinnaś!:eviltong::eviltong::evil_lol:[/QUOTE] Niech Ci bedzie, że ją może trochę kocham, skoro mówisz, że tak trzeba...
  22. [quote name='majuska']i biedne zwierzęta z głodu jedzą kable, wtyczki , drzwi....no w niedziele maja brokuła:)[/QUOTE] o ile królik nie zeżre wcześniej
  23. A Florentynke to akurat lubię... bo muszę, w końcu siostra...
×
×
  • Create New...