Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. nosz kurcze ale Olek dał gazu gryząc mamę Oli...
  2. Nie wiem, może go do DT trzeba na naukę życia w społeczeństwie?
  3. Kochana ta Becia... i nagotować się musiała sporo...
  4. dokładnie o takich skrzydełkach myślałam... Ty mi w myślach czytasz, czy co?
  5. A ja mam pytanie do Karolci: czy w tym ogłoszeniu liskowym, na które Pani odpowiedziała, był lisek skrzydlaty? Tak z ciekawości,,,
  6. No to trzeba będzie chłopakowi słodkie obrazki zrobić. I banerek. I ogłaszać.
  7. To niech się Olek postara. W takim razie zmienię tam na że najchętniej z innym psem. Wersję ostateczną wkleję jak mi Ola zdjęcia podeśle.
  8. [quote name='becia66']tylko gdzie to podłączyć ?[/QUOTE] Nie wiem właśnie... Zresztą kosztuje takie wiadro też nieźle.... Ale robią takie cos, czyli da się... Może by tak próbować przekonać jakiegoś polskiego producenta do tego pomysłu...?
  9. No jasne, oprócze tego wszystkie podstawowe informacje. Olu, pamiętaj, jak zrobisz zdjęcia to mailem do mnie a ja je obrobie cudnie.
  10. Wracaj szybko do siebie dziewczynko po tej sterylce. A potem sio do domu.
  11. Słuchaj, w kwestii tej zamarzającej wody... ja tu widziałam do kupienia miski a nawet wiadra na wodę z podgrzewaczem... tylko to ma amerykańskie wtyczki itd... ale pewnie się da dostosowac do polskich warunków...
  12. Co powiecie na to? Olek to młody pies po przejściach. Urodził się i wychował w stadzie na wpół dzikich psów, koczujących na giełdzie. Kiedy miał koło ośmiu miesięcy, został złapany i umieszczony w schronisku dla bezdomych zwierząt. W tej chwili Olek ma około 11 miesięcy i mieszka w domu tymczasowym. Jest trochę zdziczały i wymaga wiele uwagi i pracy. Ale jest młody, szybko się uczy i bardzo się stara. Robi ogromne postępy z dnia na dzień ! Nauczył się już załatwiać tylko na spacerach. Olek szuka doświadczonego, odpowiedzialnego, kochającego i pełnego zrozumienia domu, w którym "zrobi się z niego psa". Dobrze się czuje w towarzystwie, dlatego najchętniej zamieszka z innym psem, który przyjmie go serdecznie i pomoże mu nauczyć się funkcjonować wśród ludzi. Czy znajdzie sie ktoś, kto da Olkowi szansę? Ten psiak naprawdę na to zasługuje.
  13. Ja mogę spróbować. Tylko uprzedzam, że jestem wyznawczynią teorii, że tekst powinien być krótki i treściwy, a nie dłuuuuuuugi i smętny.
  14. No to wrzucam tu dwie małe bidy: [IMG]http://images43.fotosik.pl/249/7aa7043873a11546med.jpg[/IMG] Imię: Mrozik Plec: pies Wiek: ok 10 lat Waga: ok.5 kg Miejsce: schronisko w Mielcu Sterylizacja: nie Stosunek do dzieci: ok Stosunek do innych psow: ok Stosunek do kotów: nieznany Dodatkowe informacje: chętnie do adopcji z kolegą - Śnieżkiem Charakter: spokojny, kontaktowy, garnie się do ludzi Kontakt: Renata 600 401 564; [email][email protected][/email] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/1780...E-o-dom-Mielec[/url] [IMG]http://images50.fotosik.pl/250/211cd03cc0924f02med.jpg[/IMG] Imię: śnieżek Plec: pies Wiek: 6-7 lat Wagak.5-6 kg Miejsce: schronisko w Mielcu Sterylizacja: nie Stosunek do dzieci: ok Stosunek do innych psow: ok Stosunek do kotow: nieznany Dodatkowe informacje: chetnie do adopcji z kolegą - Mrozikiem Charakter: spokojny, nieśmiały , troche przestraszony, wymaga cierpliwego podejścia Kontakt: Renata 600 401 564; [email][email protected][/email] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/1780...E-o-dom-Mielec[/url]
  15. Emi, ja deklarowałam 30 na karmę, więc nie wiem brakuje może jeszcze 15... tak żeby było pewne że chłopak głodny nie będzie chodził
  16. Olu - przeleję Ci co trzeba tylko daj numer konta. Postaraj się tez porobić Olkowi jakieś zdjęcia na spacerze i wyslij mi mailme, to je obrobię, dodam ramkę, gwiazdki śniegowe itd, żeby było słodko i zwracało uwagę.
  17. No to wspaniale! Należał mu się taki dom! I warto było poczekać!
  18. no z pierwszej strony to Bunia i koleś, Bohater chyba też... wiesz co? odezwę się na priv.
  19. Witam! Melduję się jako podgłównodowodzący [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173391-PARA-WKI-PARA-WY-PARA-WECZKI-WAE-TEK-ZBIORCZY-siAE-robi"]wątku parówiego[/URL] zgłaszam się tutaj, ponieważ sporo psów nam się pokrywa. W związku z tym chciałyśmy zaproponować jakąś współpracę w ogłaszaniu (choćby, żeby nie dublować ogłoszeń) i tak dalej (ależ ja jestem konkretna...) . Co Wy na to? Pozdrawiam i zapraszam na parówy, rzecz jasna
  20. ej, a wrzucał ktoś ich na mikropsy? bo jak nie to ja to zrobię... [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie[/url]
×
×
  • Create New...