-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
nosz kurcze ale Olek dał gazu gryząc mamę Oli... -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
uśmiechniety taki... -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
a co na to pan weterynarz? -
Skubi boguchwalski boksero-astek ma swój domek!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
dokładnie o takich skrzydełkach myślałam... Ty mi w myślach czytasz, czy co? -
Skubi boguchwalski boksero-astek ma swój domek!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No to trzeba będzie chłopakowi słodkie obrazki zrobić. I banerek. I ogłaszać. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
To niech się Olek postara. W takim razie zmienię tam na że najchętniej z innym psem. Wersję ostateczną wkleję jak mi Ola zdjęcia podeśle. -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']tylko gdzie to podłączyć ?[/QUOTE] Nie wiem właśnie... Zresztą kosztuje takie wiadro też nieźle.... Ale robią takie cos, czyli da się... Może by tak próbować przekonać jakiegoś polskiego producenta do tego pomysłu...? -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
...no jak tak można? -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
No jasne, oprócze tego wszystkie podstawowe informacje. Olu, pamiętaj, jak zrobisz zdjęcia to mailem do mnie a ja je obrobie cudnie. -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Słuchaj, w kwestii tej zamarzającej wody... ja tu widziałam do kupienia miski a nawet wiadra na wodę z podgrzewaczem... tylko to ma amerykańskie wtyczki itd... ale pewnie się da dostosowac do polskich warunków... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Co powiecie na to? Olek to młody pies po przejściach. Urodził się i wychował w stadzie na wpół dzikich psów, koczujących na giełdzie. Kiedy miał koło ośmiu miesięcy, został złapany i umieszczony w schronisku dla bezdomych zwierząt. W tej chwili Olek ma około 11 miesięcy i mieszka w domu tymczasowym. Jest trochę zdziczały i wymaga wiele uwagi i pracy. Ale jest młody, szybko się uczy i bardzo się stara. Robi ogromne postępy z dnia na dzień ! Nauczył się już załatwiać tylko na spacerach. Olek szuka doświadczonego, odpowiedzialnego, kochającego i pełnego zrozumienia domu, w którym "zrobi się z niego psa". Dobrze się czuje w towarzystwie, dlatego najchętniej zamieszka z innym psem, który przyjmie go serdecznie i pomoże mu nauczyć się funkcjonować wśród ludzi. Czy znajdzie sie ktoś, kto da Olkowi szansę? Ten psiak naprawdę na to zasługuje. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ja mogę spróbować. Tylko uprzedzam, że jestem wyznawczynią teorii, że tekst powinien być krótki i treściwy, a nie dłuuuuuuugi i smętny. -
No to wrzucam tu dwie małe bidy: [IMG]http://images43.fotosik.pl/249/7aa7043873a11546med.jpg[/IMG] Imię: Mrozik Plec: pies Wiek: ok 10 lat Waga: ok.5 kg Miejsce: schronisko w Mielcu Sterylizacja: nie Stosunek do dzieci: ok Stosunek do innych psow: ok Stosunek do kotów: nieznany Dodatkowe informacje: chętnie do adopcji z kolegą - Śnieżkiem Charakter: spokojny, kontaktowy, garnie się do ludzi Kontakt: Renata 600 401 564; [email][email protected][/email] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/1780...E-o-dom-Mielec[/url] [IMG]http://images50.fotosik.pl/250/211cd03cc0924f02med.jpg[/IMG] Imię: śnieżek Plec: pies Wiek: 6-7 lat Wagak.5-6 kg Miejsce: schronisko w Mielcu Sterylizacja: nie Stosunek do dzieci: ok Stosunek do innych psow: ok Stosunek do kotow: nieznany Dodatkowe informacje: chetnie do adopcji z kolegą - Mrozikiem Charakter: spokojny, nieśmiały , troche przestraszony, wymaga cierpliwego podejścia Kontakt: Renata 600 401 564; [email][email protected][/email] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/1780...E-o-dom-Mielec[/url]
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Emi, ja deklarowałam 30 na karmę, więc nie wiem brakuje może jeszcze 15... tak żeby było pewne że chłopak głodny nie będzie chodził -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Olu - przeleję Ci co trzeba tylko daj numer konta. Postaraj się tez porobić Olkowi jakieś zdjęcia na spacerze i wyslij mi mailme, to je obrobię, dodam ramkę, gwiazdki śniegowe itd, żeby było słodko i zwracało uwagę. -
Witam! Melduję się jako podgłównodowodzący [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173391-PARA-WKI-PARA-WY-PARA-WECZKI-WAE-TEK-ZBIORCZY-siAE-robi"]wątku parówiego[/URL] zgłaszam się tutaj, ponieważ sporo psów nam się pokrywa. W związku z tym chciałyśmy zaproponować jakąś współpracę w ogłaszaniu (choćby, żeby nie dublować ogłoszeń) i tak dalej (ależ ja jestem konkretna...) . Co Wy na to? Pozdrawiam i zapraszam na parówy, rzecz jasna