-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Zajączek-sunia, która już 2 razy traciła nadzieję- ma już dom
Dzika_Figa replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179192-ZajAE-czek-sunia-ktA-ra-juA-2-razy-traciA-a-nadziejAE-czeka-w-Mielcu"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5783/zajczkowabanerek.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179192-ZajAE-czek-sunia-ktA-ra-juA-2-razy-traciA-a-nadziejAE-czeka-w-Mielcu"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/849/zajczkowaban1.jpg[/IMG][/URL] -
Myślę, że jak ona taka przylepa kochana, to można szukać jakiegoś super DS co ją weźmie prosto ze schronu, tylko musi ją najpierw wet obejrzeć dokładnie ... musimy wiedzieć co dziewczynce jest. Bardzo mnie zmartwiła ta łapa.
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Super! Widać że się chłopak rozkręca! -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Już mi lepiej, postaram się do jutrzejszego wieczoru z obrazkami wyrobić. Co do siemienia lnianego, to z uwagi na duza zawartośc błonnika polecałabym je raczej w przypadku zaparcia. Na biegunkę najzwyklejszy węgiel leczniczy najlepiej działa na psiaki - i chętnie zjadają, bo słodki. A jak Olka brzuszek? lepiej? -
nikt Cie nie zamierza bić! Cierpliwie czekamy na zdjęcia. I napisz proszę, w jakim stanie jest skóra dziewczyny!
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']aa ma juz Olek jakies ogłoszenia? Dzika_Figo doszły te zdjęcia które chciałaś jakos ładnie obrobic? na meila wysyłałam[/QUOTE] Olu doszły, przepraszam, ostatnie trzy dni leżałam w łóżku z temperaturą bliską 39 i po szklankę wody nie miałam siły sięgnąć... zrobię te obrazki, jak obiecałam... ale troszkę cierpliwości... -
dzięki Kosu!
-
Skubi boguchwalski boksero-astek ma swój domek!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No i bardzo dobrze - oby ta sielanka trwała. Ale skoro pan nie miał pretensji o okulary, to najwyraźniej normalny człowiek. -
Skubi boguchwalski boksero-astek ma swój domek!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Super! Zachowuj się tam dobrze, chłopie, żeby żadnych kwasów nie było!!!! -
Skubi boguchwalski boksero-astek ma swój domek!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
oho, to kciuki będę trzymać mocno mocno! Oby moje obrazki i banerki były do wywalenia już jutro. Skubi, daj z siebie wszystko! Pokaż, jaki jesteś fajny! -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
nawet kapeć jej oddali na pożarcie dobrzy ludzie... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Oj bidulka... właśnie jak się zaczęło wszystko zmieniać na lepsze w jej życiu.:-( Zupełnie jak staruszek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173748-Timur-kochany-orzechowski-dziadeczek-odszedA-za-TM-w-swoim-domku"]Timur[/URL], który znalazł wspaniały kochający dom, ale niedługo się nim cieszył, bo po operacji usunięcia guza jądra odszedł za TM... Tak jakoś jest, że te starsze psiaki jak się je wyciągnie ze schroniska często zaczynają się sypać... jakby wiedziały, że już mogą...bo w schronie trzeba się było trzymać za wszelką cenę, a tu bezpiecznie i już nic nie trzeba... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że doszło, witaminki zamówiłam w tabletkach, wydało mi się to wygodniejsze w obsłudze... Olu nie mogę otworzyć priv od Ciebie... cierpliwości, kiedyś może się uda i przy odrobinie szczęścia nawet odpiszę... -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Oj oby się psiak uczył życia tak szybko jak siostra... -
Banerki nowe, dwa, może być więcej: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149096-Bezdomne-psiaki-z-BoguchwaA-y-pilnie-szukajAE-domkA-w-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/342/boguchwaabanerek.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149096-Bezdomne-psiaki-z-BoguchwaA-y-pilnie-szukajAE-domkA-w-pomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2406/przytulisko.jpg[/IMG][/URL]
-
Skubi boguchwalski boksero-astek ma swój domek!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
no tam gdzie siedzi to go Skubi nie dosięgnie... Motylek jest bezpieczny! Pomyślałam o wszystkim -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Obrazki dla dziewczyny: [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/5313/tirsaobrazek.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/9808/pokochajtirs.jpg[/IMG] Majuska, błagam Cię, skombinuj jakiś łańcuch czy rolkę mocnej taśmy, przymocuj ją do jakiegoś płotu na chwilę i zrób kilka ostrych, nieruszonych zdjęć... bo ja nie mam jak pracować nad dziewczyną... -
Skubi boguchwalski boksero-astek ma swój domek!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Obrazki dla chłopaka, jak kolorki przesadzone to mówcie, mam coś nie tak z ustawieniami monitora chyba: [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3051/skubiobrazek.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7488/skubiobrazek1.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5855/skubiobrazek2.jpg[/IMG]