Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Lapsowi też by się spotkanie z grzebieniem przydało ;-)
  2. jestesmy w kolejce, niestety. Dzis postaram się zabrać za rozliczenie perełki i rozesłanie konta tym, co coś zadeklarowali... W końcu zgodziłam się to konto prowadzic, nie?
  3. Co do ogłoszenia w MP i PP to wysłałam wiadomości do dwóch oblatanych w tej kwestii cioteczek.
  4. Super! To ja wkleje moje dla równowagi ;-) Dużo bardziej cukierkowe. Nawiasem, nasza specjalistka od marketingu sugerowała mi zmianę domeny na adopcjeparowek.pl i ja to popieram po namyśle... [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1615/adopcjeparwek.jpg[/IMG] kolorystyka: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8690/kolornik.jpg[/IMG] i logo: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7339/logobpn.jpg[/IMG]
  5. Emi.... porozwalaj te śliczne zdjęcia na kilka postów, bo jak Cię moderacja dopadnie to będziesz miała problemy... pamiętaj - max. 5 w poście!
  6. [quote name='Charly']jutro zadzwonię- zostawilam telefon w schronisku.[/QUOTE] ;) a więc nie tylko ja bywam rozpaczliwie roztargniona.... Uważaj, zeby Ci psiaki rachunku nie nabiły
  7. Misia śliczna, obłędna! I ogódek ma bardzo fajny.
  8. dziś Furciaczkowa przelała Oleczkowi 30 złotych.
  9. Dogowe rozliczenie uzupełnione. Wrzucę na pierwszą strone zdjęcia. EDIT: Wkleiłam fotki w trzeci post, ale ich nie widzę... Jak sie nie naprawi za godzinę to wkleję jeszcze raz... EDIT 2 : no i działają!
  10. Rudusiowe rozliczenie uzupełnione - lecę do Doga a potem zdjęcia!
  11. [quote name='MARCHEWA']W niedzielę okaże się czy Tina(też ze schroniska w Szczytnie)zostanie w domku,do którego ją zawiozę,a na jej koncie jest około 700zł,które wtedy zostaną i zaproponuję na jej wątku,aby chociaż część przekazać na hotelik dla kolegów ze Szczytna;),a zdecydować muszą wszyscy,którzy wpłacali pieniążki.[/QUOTE] Marchewa wielkie dzięki za chęć pomocy! I oczywiście mocno trzymamy kciuki za domek Tiny - taki cudowny i na zawsze! EDIT: uzupełniłam Lapsiowe rozliczenie, wpisałam wszystkie deklaracje, uaktualniłam wpłaty. Jak się uwinę z Dogiem i Rudusiem to popodmieniam zdjęcia w pierwszym poście na te najlepsze a resztę zdjęć zalinkuję. Ciągle nie wiemy ile kosztował zabieg Lapsia, a wypadałoby zapłacić...
  12. Charly - absolutnie nie chcę Cię stawiać w niezręcznej sytuacji. Jeśli nie chcesz się w to pakować - zrozumiem. Na "swoją obronę" dodam tylko, że właśnie ze względu na Twój przychylny stosunek do obu stron, wydałaś mi się osobą idealną. Dla mnie w stu procentach wiarygodną i obiektywną, dla Morii mam nadzieję też. A taka właśnie osoba jest nam bardzo potrzebna.
  13. jasne, wszystko możesz ;-)
  14. ufff.... Poldziu, nie strasz tak więcej swoich ludzi!
  15. Lapsiu pokaż się ludziom i zbieraj deklaracje! EDIT: nocna porą zedytuje pierwszy post i dorzuce nowe zdjęcia chłopaka
  16. Popieram propozycję poproszenia Charly o wizytę.
  17. .... ech... Ciotki od bullowatych/astowatych wiedzą? Wygląda na sympatyczną...
×
×
  • Create New...