[quote name='MARCHEWA']W niedzielę okaże się czy Tina(też ze schroniska w Szczytnie)zostanie w domku,do którego ją zawiozę,a na jej koncie jest około 700zł,które wtedy zostaną i zaproponuję na jej wątku,aby chociaż część przekazać na hotelik dla kolegów ze Szczytna;),a zdecydować muszą wszyscy,którzy wpłacali pieniążki.[/QUOTE]
Marchewa wielkie dzięki za chęć pomocy!
I oczywiście mocno trzymamy kciuki za domek Tiny - taki cudowny i na zawsze!
EDIT: uzupełniłam Lapsiowe rozliczenie, wpisałam wszystkie deklaracje, uaktualniłam wpłaty.
Jak się uwinę z Dogiem i Rudusiem to popodmieniam zdjęcia w pierwszym poście na te najlepsze a resztę zdjęć zalinkuję.
Ciągle nie wiemy ile kosztował zabieg Lapsia, a wypadałoby zapłacić...