-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
ale fajnie! -
Bruno - molosowaty,piękny... POMÓŻCIE !!!!!! Ma dom
Dzika_Figa replied to SdZ_Lublin's topic in Już w nowym domu
ech... nie wiem, co powiedzieć.... Ja bym się psiaka bała oddać tym ludzim choćby ze względu na to, że wzięli go sobie "ot tak" bez powiadomienia Straży ( o spytaniu o zgodę juź nie wspominając). Jest to zachowanie niedojrzałe, nierozsądne, nieodpowiedzialne i ziejące brakiem szacunku dla osób żywo zainteresowanych losem psa. Jednak to Wy jesteście na miejscu, macie z tymi ludżmi i całą sprawą bezpośrednią styczność. Błagam, jesli zdecydujecie się go zostawić u tych ludzi, to sprawdźcie dom jak najlepiej. Uprzedźcie, że mają się liczyć z niezapowiedzianymi wizytami - i zróbcie te wizyty - nie jedną a kilka, w różnych odstępach czasu, o różnych porach... -
Niczego nie podważam, wiem, że z pewnością nie leczycie go u byle kogo. Zwróciłam tylko uwagę na tą rozbieżność i uznałam, że powinnam o tym wspomnieć na wszelki wypadek. Dajcie konto, jutro prześlę jakiś grosz. Niewiele i jednorazowo... ale zawsze coś.
-
Bruno - molosowaty,piękny... POMÓŻCIE !!!!!! Ma dom
Dzika_Figa replied to SdZ_Lublin's topic in Już w nowym domu
mnie też... -
Malutki biedaczek.... Dziewczyny, przepraszam, że się wtrącam ale z tej strony, która tu zalinkowałyście wyczytałam (niestety nie mogę skopiować fragmentu), że podaje się leki niesterydowe... a piszecie, że dzieciak dostał sterydy... Uczulam na to, bo lepiej chyba skonsultować z innym wetem dla pewności...
-
Bruno - molosowaty,piękny... POMÓŻCIE !!!!!! Ma dom
Dzika_Figa replied to SdZ_Lublin's topic in Już w nowym domu
Absolutnie nie należy wierzyć w to, co mówią pracownicy kliniki - w ich interesie leży tuszowanie sprawy! Psa nalezy jak najszybciej odzyskać i otoczyć opieką - przecież on musi byc wycieńczony!!! -
Boksia Nina odnalzała szczęście - ma wspaniały domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No to pozostaje mi tylko trzymać kciuki za Alfika, żeby szybko ochłonął :-) a niełatwo mu pewnie, jak ma taaaką piękną dużą sukę pod nosem... -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Faktycznie podobny, ale opis powyżej sugeruje, że to suczka. Co nie zmienia faktu, że nadal nie było żadnej wizyty u Morii i nadal nic nie wiemy o Farcie... Jakoś nie mam wrażenia, żeby fundacja energicznie się za sprawę zabrała... A my mamy związen ręce, bo nie jesteśmy prawnymi właścicielami psa.... -
Bruno - molosowaty,piękny... POMÓŻCIE !!!!!! Ma dom
Dzika_Figa replied to SdZ_Lublin's topic in Już w nowym domu
Jestem, na prośbę Andzike. Przeczytałam wszystko i jestem przerażona. Popieram zdanie Teresy Borcz i Zuzlikowej - ci ludzie nie są wiarygodni, nie ufałabym im. Taka nagła adopcja jest w moich oczach desperacką próbą uniemożliwienia komukolwiek zobaczenia psa... miałam ostatnio jedną taką sytuację... właściwie dalej mam... Nie odpuszczajcie, walczcie!!! Zabierzcie go stamtąd natychmiast - choćby z pomocą policji - przecież pies tam przebywa wbrew woli właściciela - został ukradziony bądź porwany!!!! Całe szczęście w nieszczęściu, że sytuacja formalna psa jest tu jasna - wiadomo do kogo należy, są na to dowody... Trzymam kciuki za to, żeby dla Bruna się ta historia skończyła - jak najszybciej i jak najlepiej! -
a ja zupełnie w nocy
-
Kochana Capri opuściła nas... ZA TM [*]
Dzika_Figa replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i ja też zaglądam -
Borys - piękny mix owczarka i collie. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ech... może jakieś obrazki zrobię...? -
Cekinka - maleńkie, stare suniowe nieszczęście.....MA DOMEK !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Zdrowiej Cekinko! -
Boksia Nina odnalzała szczęście - ma wspaniały domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki! A Rudemu to Ty zafunduj jaką super rybę... kawałek łososia czy co - należy mu się za dobrowolny udział w testowaniu Ninki! -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Wspaniale! Należy się małej taki dom! -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Taaa, a ja mam to po mamie - zresztą sama doświadczyłaś ;) numer konta Ci wyślę oczywiście. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny.... Mama wysłała Oleczkowi zabawki... ale w przypływie zaćmienia umysłu... jako przesyłke poleconą. Zaadresowaną do Rezydenta Olka :roflt::chaos::diabloti: - normalnie leżę i kwiczę. Czy któraś dobra osoba może przedzwonić do hoteliku i uprzedzić o tym Panią Asię... ? Tak, żeby była psychicznie przygotowana.... Liczę na to, że maja tam życzliwego listonosza, bo jak nie... to będą musieli skądeś jakiegoś Pana Olka wytrzasnąć, żeby podpisał :roll::roflt: -
to ja też zaglądam!
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
HURRA! Paczka dotarła! Jutro rano mama wyśle Oleczkowi zabawki priorytetem!!!