[quote name='Mantis']Zulugula, no i co ściemniasz? :evil_lol:
A poważnie... zdjęć cudnych nie robię, ale gdyby potrzebna była jakaś pomoc fotoszopowa, to chętnam :cool3:
Aaa, Dzika_Figa, no nijak się nie mogę dopatrzeć fotobazarku w Twoim podpisie 8)[/QUOTE]
Jak to: nie możesz? Przecież jak wół jest banerek taki w żółte kwiatki... ja go widzę....