-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
kaskadaffik... a Ty nie mogłabyś zrobić wizyty Olkowej ewentualnie? Bo to przecież najprostsze rozwiązanie na świecie! I niepozbawione zdrowego rozsądku w dodatku :diabloti: EDIT: Przy okazji uzupełnijmy rozliczenie: 28.04.10 kakaicezar - 40 zł (jak się domyślam po 20 stałej za marzec i kwiecień) -
Uff no to się doczekalliście. ;) Rozliczenie Rudusia zostało uaktualnione. I w tym miejscu chcę Wojtusia przeprosić za pominięcie go w mojej wcześniejszej wypowiedzi. Też mnie miał prawo znielubić, nie tylko ciotki ;-) Ponieważ amensalizm się nie odzywa, proponuję wykupienie chłopakowi innego pakieciku... Za długo już czekamy.
-
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
Lapsiowe rozliczenie uzupełnione - mam nadzieję, że wszystko jest jak powinno... Co z ogłoszeniami? amensalizm nie daje znaku życia... Może wykupimy pakieciki gdzie indziej? Tyle już czekamy... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaskadaffik'] Dzisiaj dostał tą kostkę pomarańczową zalepioną, 5 minut mu zeszło i wszystko zjedzone ze środka :)[/QUOTE] No proszę, jaki Olek sprytny... Coś mało ambitne mu te zabawki kupiłam, zdaje się... ;-) A pan mam nadzieję dojrzy w Olku potencjał . Zresztą, z jego żywiołowością to on w nowym domu długo się dziczył nie będzie... takie mam wrażenie -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Olek, chłopaku, trzymam za Ciebie kciuki!!!! Jesli chodzi o znalezienie kogoś kto zrobi wizytę, to mam pomysł kogo i zaraz się dowiem... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
;-) super! Jeszcze się chłopak nauczy, że to fajne! -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Dzika_Figa replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
ech, zaniedbałam trochę naszych podopiecznych... ale dziś nadrobię. Niestety, głównie siedzeniem w księgowości - taka moja parszywa rola ;-) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
wielkie dzięki kochane ciotki!!!!!! -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
w hotelu Amicus w Elblągu. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Jak tam Olek, podpisałeś ten swój polecony dziś? -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
No mi z drugiego końca świata raczej ciężko... Jakbym była w Polsce, to bym rzuciła wsystko i była tam następnego dnia... Tyle czasu juz minęło... Jeszcze dochodzą mnie słuchy, że Moria sobie wybiera, kogo wpuści a kogo nie... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
no oby !!! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
hihi... pewnie chciała pierogów -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
dawno mnie nie było u Zorzy - obiecuje poprawę -
Stara ON Tania biega bez bólu za TM
Dzika_Figa replied to beka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miałam przejrzeć wątek... nie zdążyłam... -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Słodkie! Ciężko sobie wyobrazić, że w rzeczywistości to złe brzydkie suki, co skaczą sobie do gardeł. -
też prosiłam wczoraj o numer konta i nie dostałam!
-
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Dzika_Figa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Zulugula jest. Przepraszam za te słowa. Wiem, jesteście na drugim końcu Polski i macie dośc innych bid w gorszej sytuacji pod opieką... Po prostu już mnie ta sprawa wykańcza... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']Dzika Figo , może to allegro niech będzie zwykłe a wyróżnimy następne od samego początku ? bo już parę dni minęło to szkoda pieniędzy a i tak jest dość dużo wejść[/QUOTE] Dla mnie ok, choć nie ja tu mam głos decydujący ;-)