-
Posts
5022 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ockhama
-
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
ockhama replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='PESTKA.'] Wczoraj mieliśmy kontrolę u wetynki - pojawiło się małe światełko w tunelu. Doktoressa bierze pod uwagę jeszcze taką opcję, że skoro chłopak był tak długo w przytulisku, to mógł mu się tam przytrafić obrzęk mózgu a że nie był od razu leczony, to rehabilitacja może po prostu dłużej potrwać. Uszkodzenia mózgu się co prawda nie cofną, ale inne części mózgu mogą przejąć funkcje tych, które nie działają. Mam nadzieję, że to to i trzymam się tej wersji. A na razie daję mu podwójną dawkę dexamethasonu, chłopak dostaje też furosemid, aspargin i duomox. Także mam nadzieję, że będzie lepiej. Nie pytajcie mnie na co jest konkretny lek, jak coś to się wypytam Luizy:) Bo nieprzytomna niestety chodzę ostatnio:) Za 10 dni do kontroli. Becia :mad: wiesz że czytam... co mnie tu wyhaczasz :diabloti: przeca Ty to wszystko wiesz! -
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
ockhama replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bliss']taka bulwowata trochę co? :cool3:[/QUOTE] :diabloti: :eviltong: no coś w tym jest... a wiesz że bulwy zawsze powinny byś dwie... :razz: bierz jej siostrzyczkę do pary ;) - wątek kotecków czytałam - są jeszcze... -
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
ockhama replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jest boooska :lol: więcej fot! poproszę... -
[quote name='Maupa4'] A u nas ... nuuuudy - jak to w "sweet życiu" ... [/QUOTE] takie właśnie luzackie nudy :razz: są bezcenne... mimo że nie zawsze jest tak mega sweet... bo bez realnego zapieprzu nie ma i nie może być realnego sweet czy ja mogę nieśmiało prosić o końską wczorajszą plenerową sweet-sielankę?
-
[quote name='Maupa4'] [B]Siedzisz z kubkiem kawy pod drzewem ? [/B] No to jak taka sielanka to masz jeszcze trochę sielskości ;)[/QUOTE] to tylko przerwa w realu - marzenia... patrząc na "wakacyjne" foty ;) [quote name='Bila']I jeszcze masz neta?:-o:-o:-o:-o:-o[/QUOTE] a neta to mam zawsze przy sobie ;) [quote name='Maupa4']http://nonperfect.files.wordpress.com/2009/01/global-kids-thumb119095.jpg No to z okazji Naszego święta ... wszystkiego najlepszego :grins:[/QUOTE] i vice versa :lol: niektórzy nigdy nie przestają być dziećmi :diabloti: w pozytywnym tego słowa znaczeniu :razz: i dobrze! :multi:
-
[quote name='Maupa4'] Bry :loveu: Ni ma fot więcej :niewiem: Walczę z fotosem, który kradnie zdjęcia.:mad: [B]No i po co zdjęcia jak dziś do oglądania Agent Jej Królewskiej Mosci[/B] ... :cool3:[/QUOTE] a ja to co? :mad: [I]co ja tutaj robię? co ja robię tu?[/I]: :siara: czy może :cunao: a inni mniej lub bardziej czytający-podglądający? widzisz tu jeszcze jakieś wpisy/sygnały o oglądaniu RM? Nie ściemniaj tylko dawaj foty - koni macie jeszcze miliony... :razz: było nie zdradzać tej info!
-
[quote name='Maupa4'] Miałam dwie kotki ale chyba drugi raz nie podjęłabym wyzwania ... [B]Nie rozumiem kotów[/B].[/QUOTE] kotów nie trzeba rozumieć tylko tolerować i kochać ;) [quote name='Maupa4']Nie - to jest "twórcza" wyobraźnia ...[/QUOTE] :hmmmm: "twórcza"? ...no tak na ruinach i zgliszczach... nowe powstaje, nowe do burzenia i palenia :diabloti: