-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
[quote name='Besti']Oj byłabym wdzięczna:) W klinice doktora P jest ortopeda ale tam nie pójdę... Napewno są inni specjaliści w tej dziedzinie. Czekam na info![/QUOTE] Jutro sie przejde, a jakiego masz psiaka????
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Do przelewu jeszcze chyba imię i nazwisko potrzebne :) Musisz napisać do moda, żeby wydzielił Ci drugi post w wątku, na rozliczenie wpływów i wydatków. Mam nadzieję, że [B]Lupi [/B]jak najszybciej odzyska tą kasę z poczty i pozostałe pieniążki na jej konto uzbierane również przeleje [B]Hałabajówce[/B]...[/QUOTE] to na pw :) dzieki Cudak, boa ja zielona jestem odnosnie zbierania $.... -
[quote name='Besti']Możecie mi polecić ortopedę ze szczecina który pokieruje leczenie mojego psa z dysplazją? Szukam też ośrodka rehabilitacji.[/QUOTE] moge zapytać "swoich wetow" . Na bank coś doradza, dam znać....
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='Rumi.']szczegóły? zaginął czy ktoś szuka sznaucera do adopcji?[/QUOTE] Do adopcji. Miał być od nas, ale szukamy domu w "naszych" okolicach.... -
Mona - kundel bury na tymczasie (Szczecin) - szuka domu stałego
magdola replied to Mozartowa's topic in Już w nowym domu
Ale jak w ogłoszeniu będzie jakaś rasa to szybciej znajdzie dom niż "zwykły kundelek" . Na zdjęciach podobna do jagteriera ;) poza tym mam domek dla teriera, ale na Śląsku......:(- 5 replies
-
- adopcja suczki
- mona
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Śląsk... Poszukiwany sznaucer ! -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233860-Mona-kundel-bury-na-tymczasie-%28Szczecin%29-szuka-domu-stałego?p=19848193#post19848193[/url] sunia do adopcji....
-
Terierka ;) do adopcji [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233860-Mona-kundel-bury-na-tymczasie-%28Szczecin%29-szuka-domu-stałego?p=19848193#post19848193[/url]
-
Mona - kundel bury na tymczasie (Szczecin) - szuka domu stałego
magdola replied to Mozartowa's topic in Już w nowym domu
Mozartowa, przecież to terier niemiecki!!!!! Tak mi sie wydaje, ale przynajmniej jego mix, typowy terier mysliwski.... Jagdterier . [URL]http://www.psy.elk.pl/rasypsow/191,psy,1-terier-niemiecki.htm[/URL]- 5 replies
-
- adopcja suczki
- mona
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='b-b'] Czekam za 3 ostatnimi wpłatami z bazarku - cioteczki się nie śpieszą ;) :)[/QUOTE]Mjesli chodzi o mnie to zapłacone, ale dostałam info od banku o przerwie w dostępności, bo coś tam "robią".... Bo chyba ze moja wpłata już doszła? Ps. Przecudny maluszek:loveu: Doszlam do wniosku ze taki tu ruch na wątku ze stworze pseudo i będę rozmnażać swoją sunie z yorkami i bedą małe Gmoszczaki Hahahahaha tylko byłaby mała przeszkoda w postaci sterylki......:diabloti:
-
[quote name='Asiaczek']Mnie najbardziej podob a się obróżka z żółte kwiatki. Choc podejrzewam, że gdybym sie na nia zdecydowała, to w bardzo krótkim czasie z jasnej zrobiłaby sie czarna[/QUOTE] mi tez sie podoba ;) i zrobiłam ja troszkę z premedytacją, bo wiem, ze białe sie nie sprawdza, ale wrażenie jest?!
-
[quote name='jamnicze']Jak widać na zdjęciu Saidi smacznie sobie śpi na fotelach lub łóżkach :p. Ona w ogóle nie jest kłopotliwa, ale oczywiście zależy to od ułożenia psa. Przy czym nigdy nie zostawiam jej samej w pokoju, na śniadanie też idzie ze mną. I siedzi sobie grzeczniutko koło mojego krzesełka :). Nie odważyłabym sie jej zostawić samej w obcym miejscu, zdenerwowana Saidi - to niszczycielska Saidi :diabloti:. Już tu ktoś wstawiał fotki z pokoju hotelowego po zostawieniu baska samego - znaczy się mała demolka ;) A jeśli chodzi o inne psy, to trzeba pamiętać, że basenji mają dość twarde i dominujące charaktery, dlatego trzeba je od małego socjalizować.[/QUOTE] Ojojoj..."....... ;)
-
Mam pytanie. Jak baski sie zachowują w hotelach ? :) ew. Wsród innych psiakow????
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
magdola replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, potrzebny maly psiak, preferowany w typie maltanczyka, pudelka, mixa, oby maly. Na razie szukam ofert do przedstawienia. Kobieta szukała w hodowlany, jednak ceny 3000 ja odstraszylo. Mniejsze koszta nie stanowią problemu..... Jeszcze nie wiem jaki wiek wchodzi w grę....przyjmuje, ze młody.... -
No i teraz to już tutaj nie zagladnę wogole:placz: ja na razie nie zapeszam, ale moze mój następny.........li koniec!!!!!! zapraszam do obrozkowni na psy z dgm [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.392111730857765.86455.100001768250695&type=1[/url]
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
magdola replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='DZIR'][IMG]http://www.hotelzwierzat.com/produkty/184388082548055 (400x369).jpg[/IMG][TABLE] [TR] [TD]płeć:[/TD] [TD]samiec[/TD] [/TR] [TR] [TD]wiek:[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]chip:[/TD] [TD][URL="tel:982061600048055"]982061600048055[/URL][/TD] [/TR] [TR] [TD]lokalizacja:[/TD] [TD] Wojtyszki[/TD] [/TR] [TR] [TD]kastracja[/TD] [TD]tak[/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.hotelzwierzat.com/zapamietane.php"]zapamietaj:[/URL][/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] Cudny, bardzo wesoły, około roczny [10.12] piesek w typie pudelka (jest niewielki, ale nie miniaturowy). Jest bardzo towarzyskim, otwartym i pełnym radości pieskiem. Przyjaźnie nastawiony do całego świata, chętny do zabawy. Bardzo kontaktowy i milusiński. Akceptuje inne psy, ładnie chodzi na smyczy. Trafił do nas bardzo zaniedbany i jego sierść wymaga jeszcze zabiegów pielęgnacyjnych. Polecamy do adopcji. WIĘCEJ ZDJĘĆ [URL="https://picasaweb.google.com/102103230939207071418/MAEPIESKIDOADOPCJIODZKIE505541128"]tutaj[/URL][/QUOTE] Nieznana mi osoba szuka psiaka w typie maltanczyka, pudelka lub mixa..... Proszę o pw. Koszty nie są problemem prawdopodobnie. -
Preguski????? Ps. Widziałam przepiękne <3
-
[quote name='Asiaczek'] To ja dodam, że pręguski tez sa śliczne:) pzdr.[/QUOTE] To są jeszcze preguski:crazyeye:?????? Lecę na Google.....
-
A ja dzisiaj widziałam rudego baska na ulicy :hurra: tylko byłam wtedy w aucie .....:( normalnie unikat....... Jestem zakochana..... A myslalam ze tylko trikolorki są takie śliczne............
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki co tam u Was????? A to na rozruszanie wwątku:evil_lol: : Cudne[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/threads/18883-Basenji-Asiaczek-przyjaciele/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [INDENT][B]Cytat roku, laureata nagrody Nobla z dziedziny medycyny, brazylijskiego onkologa Drauzio Varella :[/B] [B]"W dzisiejszym świecie wydaje się pięć razy więcej pieniędzy na środki zwiększające potencje[/B] [B][B]i na silikon dla kobiet, niż na lekarstwa przeciw chorobie Alzheimera.[/B] [B]Wynika z tego, że za kilka lat będziemy mieli mnóstwo starych kobiet z dużymi cycami[/B] [B]i starych mężczyzn z twardymi penisami.[/B] [B]Za to nikt z nich nie będzie w stanie sobie przypomnieć do czego im to jest potrzebne!" [/B] [/B] [/INDENT] Laureat zapewne wie co mówi.....