-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
[quote name='Rudamania']Na Naszej stronie [URL]http://ttbszczecin.wordpress.com/znalezione-w-sieci/co-zrobic-jesli-musisz-oddac-swojego-psa/[/URL] jest wszystko napisane. proszę o zapoznanie się. My jako Stowarzysznie nie przyjmujemy psów tzw właścicielskich.[/QUOTE] To byłby wyrok śmierci na stowarzyszenie...... Ale ogłoszenie możecie zrobic? Mam nadzieje, ze kobieta nie porzuci psiaka........
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Cudak daj spokój to tylko pieniądze, są potrzebne ale nie są najważniejsze. Damy radę ;) Dzisiaj zmierzę dziewczynki i skrobnę jakie mają obwody szyjek.[/QUOTE] No ciotka najwyższy czas :evil_lol: Postaram sie im coś uszyć ale nie dzisiaj..... -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Zaraz robię przelew na jamnisie. I tak 40 zł za październik plus 50 zł od mojej córci. Od razu wpłacę też listopadową deklaracje 40 zł. Zatem razem będzie to 130zł.[/QUOTE] Doszedł przelew, ale zaktualizuje jutro bo dzisiaj nie dam rady chyba.....i jeszcze ktoś przesłał, ..... Bardzo dziekuje;) jeszcze muszę napisać do Halabajowki odnosnie $ :) -
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
magdola replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
O Boziu........:( -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='Mapet'] Mamy jeszcze takie cudo (wiem, że mało sznaucerowaty - chociaż jak się ufarbuje :) , chudy nieprzytomnie, przemiły [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190811-W-wa-KOSZYCZEK-NIECHCIANYCH-STARUSZKÓW-spis-str-1-i-2/page103[/URL][/QUOTE] taki bardziej terier:cool3: -
[quote name='Izabela124.']Asiaczku gdzie jesteś?[/QUOTE] Właśnie???? Pewnie odchorowuje sukcesy :diabloti: Ps. Ciotki, proszę chociaż o zagladnijcie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233966-Różności-na-bezdomne-koty-do-10-listopada[/url]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
magdola replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Kolejna jamniczka 14 letnia.... Ze zmianami skornymi (chyba jamniczka??????) [url]http://schronisko.szczecin.pl/zwierzeta/pokaz/1658[/url] -
[quote name='pola53']Witajcie dziewczyny. Wymodziłam niewielki bazarek na wasze kociaki. Śniła mi się moja Lusia taka biedna i wymęczona i prosiła o to. Możecie go od czasu do czasu podnieść? Ja w pracy mogę tylko sporadycznie wpaść tutaj, a pracuję do 20. Fajnie było by, gdyby ktoś zajął się rozesłaniem wątku :).[/QUOTE] Czy to ten?????: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233966-Różności-na-bezdomne-koty-do-10-listopada[/URL] Musiałam to wstawić ku przestrodze :) : [url]http://m.youtube.com/watch?v=of1szt_Q76Y[/url]
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[quote name='Monika i Max :)']Gdzie mogę kupić łańcuszek do pół zacisku?[/QUOTE] Ja widziałam w Castoramie, ale tam kosmiczne ceny....... -
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
magdola replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Cioteczki w moim podpisie obrozki na psiaki w potrzebie...... Cetnie podziele sie z benkami;) -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Wszystko super, tylko na razie kilka sztuk mam.... A chciałabym rozszerzyć.... I chociaż za zwrotem polproduktow, np 3-4 zł, ale na razie nie ma szans......:( ale już pomału próbuje coś wymyślić..... Bo mi na zysku nie zależy, ale na zwrocie kosztów chetnie..... Bo do majetnych nie należę....:( -
Już zwalniam...
-
[quote name='Cudak']Po tym dzisiejszym talerzu TŻ powiedział, że się wyprowadza, jak następnego kota przyniosę :p :-(:-(:-([/QUOTE] A jak dostaniesz talerze? :cool3: Hihihi moja tez "wisi na włosku"..... Chyba trzeba rozważyć rozwód.......:evil_lol: Cudak wyjedziesz za mnie ?:diabloti::diabloti::diabloti: Hahaha.....68 kotów i 57 psow............
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Ale macie pomysły...... Ja już cosik zrobiłam i chciałam na psiaki w potrzebie sprzedać, ale nikogo chętnego......:( -
[quote name='Besti']Fajnie, będę wdzięczna! Mam rottweilerkę. Potrzebuję ortopedy bo to młody psiak, ma stwierdzoną dysplazję i trzeba ją dobrze prowadzić aby jej stan się nie pogarszał.[/QUOTE] Zadzwon do przychodni Parkowa [url]http://weterynarzparkowa.pl[/url] I zapytaj o dr Tomka Chomczynskiego - kiedy bedzie. Jeśli masz rtg to weź, a jak nie to Ci zrobi. Oczywiście tez wszystkie papiery weźcie ze sobą jakie macie. ;) Pzdr, mam nadzieje, ze pomoglam.