-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Wyslalam info....z zapytaniem..... -
[quote name='Cudak']Od jutra zaczynamy łapac chore rodzeństwo biało-rudego kocurka (od tej przejechanej kotki). [B]Magdola[/B] leczysz swojego kociaka czymś na tą biegunkę? Co mówił wet? Ja mojej Kalince węgiel podawałam, ale dziś już antybiotyk dostała...[/QUOTE] Jak na razie liczymy robaczyce i podaje takie saszetki na biegunie wymieszane z karma.... Ale jest szansa, ze to biegunka stresowa....... I nic kociakowi nie dolega..... Okaże sie niebawem..... Ale i tak sie martwię..... Kurcze przez głupotę sie zzakocilam hihihi
-
JUNA-piękna ruda sunia husky w wymarzonym Domku!
magdola replied to Agniechaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Esfly']Junka w Szczecinie, w moim domu tymczasowym. Do zapoznania w biurze TOZ, gdzie dzielnie towarzyszy mi w pracy :P[/QUOTE] Jurek to ja już poznałam..... I tak myśle ze bym ja porwala jakby potencjalny dt by chciał, na 1-2 dni..... -
JUNA-piękna ruda sunia husky w wymarzonym Domku!
magdola replied to Agniechaa's topic in Już w nowym domu
Kurcze, a gdzie sunia jest? Zapytam jutro osobę, która chce adoptowac sunie, która rygorystycznie toleruje koty..... W domu są dwa, albo trzy koty i psiak maly....... -
Kruszynka 4 tyg, 350 gram skrajnie wychudzona, chora , umiera.
magdola replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Ja na pewno zajrze..... -
JUNA-piękna ruda sunia husky w wymarzonym Domku!
magdola replied to Agniechaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pocahontas']Taka piękna czekolada i nikt nie chce?nie wierzę[/QUOTE] A jak z kotami?????? -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
magdola replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Anuli dziękuję za cudowny domek:loveu: i tak sie zastanawiam...... Poker ma słabośc do "golasów", więc makub może by sie powderkami zajeła, a tyle ich jest ostatnio.......... dokładnie chodzi mi o grzywacze, w końcu Kaja to na pewno w cześci własnie grzywacz PP -
Dzdzowniś, a ja jestem zawiedziona, :( mówiłam, ze ubranko nie cudowne, ale myślałam, ze chociaz mi na PWwyślesz fotke.......;)
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No, może nie za dużo, ale zapraszamy cioteczki, zwłaszcza, ze Liza od kilku dni na kroplówki uczęszcza (od dwóch dni już nie)..... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Widziałam Norka na fotkach w telefonie... Mam nadzieje, ze nie wyglada tak na żywo....., -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Kurcze nie wyświetla mi sie nr tel??????? -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Poza tym widziałam fotkę Norka ..... Uwierzcie mi...... To serdelterir.....albo golonkoterier..... Pies wiesniak, a śpi na kanapach.... Mam nadzieje, ze jak go zobaczę to da radę zejść ze schodów......:diabloti: -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
magdola replied to mgro's topic in Już w nowym domu
A ja od kiedy mam kota to myśle ze i m tez sie coś należy :) a zawsze jakoś pomijalam kociambry...... Nie wiedzieć czemu???? Bo to diabły wcielone:p -
[quote name='Dżdżowniś']Okey. Jestem mam net a kabla w ciągu dalszym nie. Paczka przyszła z ciuchami dla maluchów to rozumiem że od b-b, natomiast ta co miała przyjści od magdoli jak rozumiem zniknęła. Czekam więc na telefon z poczty.Super laski dzięki za trzymanie wątku pod moją nieobecność. agawa, info dodam jak będzie moja wetka. Na teraz w gabinecie urzęduje taka kobieta wet że szok. Nigdy przenigdy nie polecam p.Urszuli Latoszek. Kompetencja nawet nie na zerowym poziomie.Lecę do UPC się popieklić[/QUOTE] A nie masz do tej pory przesyłki????????????????? Zaraz Poszukam w portfelu Potwierdzenia i jutro sie przede na PP!!!!!!!!!!!!
-
Gratki gratki :multi: Ps. Niekoniecznie ma być basen, ale coś podobnego( kundekek w typie miłe widziany)
-
A ja troszkę pooffuje....bo mam info, ze jest pilnie szukana sunia w typie, tzn kolor i wielkość jak basenji ( minimalnie większa moze być;)) najlepiej już wysterylizowana, bo będzie kontakt z psem.
-
Szukam do adopcji suni w kolorach tri i wielkości podobnej do baska.... Najlepiej już po sterylizacji, bo będzie kontakt z psem.
-
[quote name='Dżdżowniś']Dziewczyny soryyy ale nie mam netu. 2dni wstecz Andrzej zgłosił brak kablówki wracam i nawet netu nie ma ,bo podobno sprawdzają dlaczego?? No ku#$@@%%^&a szok. Agawa zapomniałam napisać że Pysio ma chory staw. Ogólnie naprawa Gmoszczaka będzie kosztować majątek.Wszystko napisze jak odzyskam łącze teraz jestem u koleżanki więc mi nie wypada siedzieć przy kompie. Paczuszka z rzeczami doszła ale to jedna przesyłka.Było inne awizo i nie ma na poczcie przesyłki, więc czekam na wyjaśnienia.[/QUOTE] Ku~<_$¥¥£$#% . To tylko nasz kochana Poczta Polska !
-
Ale cudnie fotki :loveu: A ja szukam suni do adopcji w kolorach i wielkości podobnej do baskow......
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja już córce powiem, bo ona zdolniejsza niż ja..... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj, urwanie głowy.... Mamy kota....kotke 2 miesięczna..... -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='yoshi22']Niedawno też straciłam koteczkę. [/QUOTE] Moze nie czas i Nie ten temat ale ja zyskalam przypadkowo....... Bardzo Wam współczuje.......:( -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Oj, już chyba po ?????? -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Oj trzymam kciuki.........:kciuki: