-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[QUOTE=Tosiakowa<3;19901755]a podasz linka do zdjęcia takiej starej maszyny?? :D[/QUOTE] Proszę bardzo : [url]http://www.google.pl/search?q=singer+maszyna&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=pl&client=safari[/url] Ja taka dostałam od babci, ale jest przerobiona na elektryczna ;) -
[quote name='Alicja']mniammmmmmmmmmmmmmmmmm jak było dużo czosnku :) ja muszę kupić zołądki drobiowe i zrobić gulasz w sosie czosnkowym ...pyszoteria[/QUOTE] Jak chcecie czosnek to proszę: Makaron kokardki ugotowac kilka plasterkow szynki konserwowej pokroic w miarę drobno(moze być tez w kostce:)) kilka zabkow czosnku drobno posiekac (w zależności ile kto lubi;)) peczek koperku posiekac troche majonezu wszystko wymieszać dokładnie i wstawić na godzinę do lodówki..... Smacznego ;) Ps. Świetne fotki, rewelacja!
-
Rewelacyjne fotki :loveu: Zwłaszcza te kanapowe:crazyeye: ...i widziałam podusie z baskiem ;)
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
magdola replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[*] pamietam..... -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[quote name='Monika_1584']Mam pytanie : Zamierzam sama robić obroże, zszywać oczywiście na maszynie do szycia - i tu Moje pytanie : Jakie nici będą dobre, mocne ? Czy takie zwykłe, dość szerokie czy jakieś specjalne ?[/QUOTE] Kup sobie takie do skór. ;) ew do jeansu, bo jest większy wybór kolorów. -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02'][B]Pilnie szukam osoby do przeprowadzenia wizyty pa w Złocieńcu, woj. zachodniopomorskie. Pytalam juz wszedzie - na dogo, na Facebook i wciaz nie mam nikogo. :-( Piesek straci ten domek jesli kogos nie znajde. :-( Jesli ktos moze pomoc, to prosze o PM. :modla:[/B][/QUOTE]Popytalam znajomych.....:( -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
magdola replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Cudnie fotki :loveu: A te lapki i te oczeta......:crazyeye: -
[quote name='Hałabajówka'] Magdola no cudna ta obroża jest pięknie by się na Nesce prezentowała taki kontrast z czarną smołą .[/QUOTE] Niestety Ciotka.... Już sprzedane :) I nie wiem czy cieszyć sie czy płakać........:D
-
Trzy Paciorki mają już swoje własne domki ;)
magdola replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Wszyscy mówią że Perełka to będzie labek ale labki są krótkowłose ;)[/QUOTE] No dobra niech będzie Golden Retrieven :) -
Trzy Paciorki mają już swoje własne domki ;)
magdola replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaerjot']Oj oj jakie śłodkie klusiny :) :) :)[/QUOTE] Halabajowka, gdybyś potrzebowała pomocy to służę np.,dt Max na miesiąc.... Ale muszę sie kota pozbyc 5 miesięcznego ....zsocjalizownego, zaszczepionego, .....i lipa.... Moze pomozesz???? -
Do widzenia;) wiecej mnie na stronach baskow nie będzie.... Chyba ze ktoś pokryje koszty rozwodu...... zakochalam sie:loveu: Ps. A te obrozki mozna gdzieś kupić? Chodzi mi o te "charcie"?
-
[quote name='Rudamania']Z przykrościa ale ogłoszeń także nie zrobimy. My sami korzystamy z pomocy lub wykupujemy ogłoszenia za darowizny żeby nasze psy ogłaszać. Nie wyręczamy nieodpowiedzialnych właścicieli. Mamy na dzień dzisiejszy 2 sunie + 1 samca w schronisku i nie mamy dla nich miejsca i ogłoszeń więc skupiamy się na nich a nie na pomocy właścicielom którym piesek ewidentnie sie znudził! Poza tym w ostatnich dniach pojawił się nowy psiak w schronisku mam nadzieje ,że to nie ten![/QUOTE] Mi chodziło głownie o wrzucenie na stronę z kontaktem do właścicieli;) A odnosnie innych "detali" to wiem co i jak..... Przynajmniej sie domyślam :)
-
Kurcze, co do robaki to jest fajny środek.... Ja kociaka odrobaczylam, tylko czy na psiaki tez zadziała......? Na kark sie kropi .... Kilkukrotnie odrobaczalam kotke i dopiero ten specyfik zadziałał..... Poczytać w necie , albo zapytam wetow.....
-
[quote name='malawaszka']zapytaj wetów co najlepsze byłoby dla niej i mi podaj to jej kupię, ja zapomniałam jak się to nazywało... :splat:[/QUOTE] Malawaszko ja wyslalam małej świetne witaminy, dostałam to dla mojej Elizy od veta, ale mówili, ze moge tez dawać tez kociakowi, tylko nie chciał Hihi . Ogólnie dla malenstw, staruszków, a na ulotce dla matek karmiacych..... Wszystkie mikro i makroelementy, witaminy, itp. Pzdr
-
[quote name='Jola+Rani+Sari']Ja chcę! Chcę pomóc Nesce i chcę tę obrożę dla mojej Rani na urodziny :)[/QUOTE] Ciotka wysyłaj adres na pw, będziemy w kontakcie.
-
[quote name='kinga']Ona, pamiętasz ją:-). A ja w schronisku stałam, gapiąc się na tę Neskę, i myślałam, wściekła na siebie, że k***, tyle lat już robię w psach, i tyle nieszczęść widzialam, i wiem, jak zachowac zimną krew, i k*** zaraz się rozryczę, na dodatek w takim schronisku, w którym bezwzględnie nie powinnam dać się ponieść emocjom. Ale dawno już tak wszystko we mnie w środku nie płakało. Jak to jest, dziewczyny, z tymi suplementami? To się samemu kupuje czy zapytać wetów? I bardzo, bardzo Wam dziękujemy za ew. bazarki oraz ew. pomoc finansową - dawno nie uprawiałam tu żebractwa, ale muszem :oops::oops:.[/QUOTE] Kochana, ja mam witaminy prawie nowka(2razy uzylam) w kropelkach, bardzo dobre, tylko ze wysyła nie wchodzi w grę, bo zakretka jest uszkodzona..... Chyba ze coś wymyśle....moze tasma zakleje porządnie, a ty będziesz sie potem martwić jak otworzyc Hahaha. Pipetke dorzuce do paczki osobno..... Jak mi ekspresowym wyślesz adres to jeszcze dzisiaj wyśle bo za kilka minut wychodzę......
-
Cioteczki, ja mogę przeznaczyć obróżkę ma maleństwo.... myślę, że jest warta min. 30 zł, solidne okucia, mocna..... Miała u mnie zostać.... mam do niej sentyment, jest nowa, sama ją uszyłam i ręczę za nią głową, szyta b. mocnymi nićmi do skór.... szkoda mi się z nią rozstać, ale ..... dla Neski :) [IMG]http://i45.tinypic.com/m7dds.jpg[/IMG] Kto chce?, Kto chce? [IMG]http://i46.tinypic.com/fuz2np.jpg[/IMG] Przepiękna biała obroża. Bardzo mocna, podszyta białym polarem, półzaciskowa. Wzór jak widać, niewidoczne są białe obrysy kwiatów oraz szkice róż z delikatnego brokatu tęczowego.. Szer. 4 cm Szer z milusim polarkiem 4,5 cm Dł max.64 cm /78,5cm z zaciskiem Dł. min. 38 cm / 52,5cm z zaciskiem Dł. taśmy zacisku 14,5 cm
-
[quote name='Anja2201']jestem , pomyślę nad bazarkiem .[/QUOTE] Ja tez moge , ale dopiero jak skończę jeden (za mocno zakrecona jestem na prowadzenie dwóch :)
-
POMOCY!!! Szczenna sunia husky/malamute koczuje nad rzeką (Wyszków)
magdola replied to Plicha's topic in Już w nowym domu
[quote name='fibi:)']nie było mnie kilka dni na dogo. sunia bywała nad Bugiem? jakas dokładniejsza okolica? to powiem Cioci, interesuje się bezdomniakami ogólnie to do Wyszkowa mam prawie 60km wiec nie taka to moja okolica. w zimę tam mieszkałam i troche pomagałam psom i kotom. teraz bywam rzadziej, ale mam tam rodzine, moja ciocia pomaga psom i kotom[/QUOTE] Fibi z nieba spadlas chyba...... Na pewno sie wszystkiego dowiesz od ciotek.... -
Trzy Paciorki mają już swoje własne domki ;)
magdola replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Rozkoszne to są tylko jak śpią ;) teraz wojują i ja już salonu nie poznaję :crazyeye:[/QUOTE] Eee.... Tam ;) wg mnie od góry to będzie tak: labek, chilka, jamnior ;) -
[quote name='Asiaczek']Dobrych pare lat temu byla taka akcja, że basek biegał sobie przy ul. Puławskiej, przed Piasecznem. Właściciele nie byli w stanie upilnowac go na posesji, chyba mieli tez tam jakies inne psiaki/psa... Nie pamiętam. Może to ten sam...? W sumie z Puławskiej nad jez. Czerniakowskie to dla baska nie tak daleko... Tamten też byl rudo-biały. Pzdr.[/QUOTE] To duża szansa, ze to ten sam.....
-
[quote name='Asiaczek']Najgorsze jest to, że nigdzie nie ma info, że basek jest poszukiwany. Więc albo biega sobie sam wypuszczony i nie pilnowany przez właścicieli albo oni go wcale nie szukają. Idzie zima, kurcze, on nie moze tak zostac bez domu... Pzdr.[/QUOTE] Fakt, coś w tym jest.... Ale moze uciekł dopiero wczoraj i jeszcze nikt ogłoszeń nie zamieścił? Ja to chyba jednak za mocno wierze w ludzi.......:(
-
[quote name='Asiaczek']Alez fajne okolice mieliście. I to miejsce przy wystawie , i to hotelowe. Super, że Sajdi mogla pobiegac sobie bez smyczy...No i jeszcze pogoda Wam dopisała:) a moje baski spią w łóżku, koty też. Ale sznaucery nie spaly, chociaz próbowały;) pzdr.[/QUOTE] Asiaczku, widzialas ta fotkę co wkleilam? To ten kundello rodzinny w typie baska co kiedys pisalysmy. :) Pamiętasz? Tylko jakość zdjęcia.........:(
-
[quote name='Asiaczek']Nastepny zaginiony (?) basenji. Koleżanka dzisiaj poinformowała mnie o nast.fakcie: Chłopak, rudy z białym kołnierzem, w białych skarpetkach, o sympatycznym wyrazie mordki - niestety w strasznych bliznach, biegał dzisiaj po ul. Jeziornej. Ruszyłyśmy za nim samochodem. Biegł dość szybko ale na nasze nawoływania oglądał się i nam się przyglądał. Dobiegł do ul. Okrężnej i skręcił w ul. Goczałkowicką, którą ruszył za Jeziorko Czerniakowskie. Niestety nawierzchnia nie pozwalała nam jechać za nim dalej a z buta raczej nie dałybyśmy za nim rady. Jutro znowu tam podjadę, może uda mi się go spotkać i zrobić mu zdjęcie. Psiak był chudy i ta pogryziona mordka pozwala mi sądzić, że może komuś zginął. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140467-Wirtualne-cojones-czyli-Książę-Dyzmin-i-yorki-o)"][IMG]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/060620042.jpg?t=1302115327[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140467-Książę-Dyzmin-i-jego-yorczyce-o)?p=14969541&viewfull=1#post14969541"][IMG]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/20100514048-Kopia.jpg?t=1279143701[/IMG][/URL] Może ktoś cos wie...? pzdr.[/QUOTE] Ojej, trzymam kciuki za poszukiwania. Jestem dobrej myśli, tez jakiś czas temu szukaliśmy rudego psiaka i znaleźliśmy, więc trzymam kciuki, zeby sie udało.