-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
[quote name='jamnicze']Maleństwo jest już z właścicielami :loveu:[/QUOTE] Super :loveu: Bo już chciałam jechać i podać fałszywe dane hihihi :diabloti:
-
[quote name='jamnicze'] Eeee, nie ma się co stresować :). Sajda jest niszczycielska tylko w chwilach wielkiego zdenerwowania. Na ogół to aniołek :loveu: Zaraz skoczę na bazarek obejrzeć obróżki :)[/QUOTE] dla Was mam taka śliczna"spod lady" czerwona w pszczolki , przed chwila zrobiłam..... Tylko muszę ja obfocic i pomierzyc......
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='wilczy zew']i pyta ile pies kosztuje??!![/QUOTE] Właśnie dlatego nie odpisalam i pytam sie czy jest sens...... Bo schroniskowego psa (o nich było ogłoszenie) to na bank nie dostaną....... -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='wilczy zew']ta chętna osoba wybrała jakiegoś psiaka ze strony sznaucerów(w podpisie),jeśli tak to tam są namiary z kim się kontaktować[/QUOTE] Nie, to z ogłoszenia odnośnie idei DT (!?) -
POMOCY!!! Szczenna sunia husky/malamute koczuje nad rzeką (Wyszków)
magdola replied to Plicha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Plicha']Dziękuję Magdola :) Jeśli sunia zostanie złapana pojedzie do schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim i tam ją wysterylizują w poniedziałek. Więc wygląda na to że schronisko pokryje koszt. Przy okazji sprawdzą czy sunia nie ma czipa bo może komuś uciekła?[/QUOTE] No dobrze, ale czy schronisko zrobi aborcyjną????Bo jeśli to czyjś pies i ktoś go szuka to potem mogą być nieprzyjemnosci (nie twierdzę, że sunia powinna być pinowana, żeby nie uciekła.......) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
komu mogę przekazać info odnośnie chęci adopcji? tylko kiepsko to widzę, bo miałam meila treści: Witam, Ile piesek kosztuje i ile ma lat? -
POMOCY!!! Szczenna sunia husky/malamute koczuje nad rzeką (Wyszków)
magdola replied to Plicha's topic in Już w nowym domu
Ja jestem deklarowiczem akcji sterylizacja , i mogłabym pomóc jest szansa na sfinansowanie sterylki w 100%, ale nie obiecuję, a na pewno 50%. Więc jak tylko ktoś ją złapie..... Jedyny warunek to sunia nie moze być po opieka fundacji, stowarzyszenia...... więc najlepiej gdyby była "prywatna", ale tu będzie cieeeeezko....... -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Opłata za DT jest "co łaska", więc wydaje mi się, że te 250zł to takie minimum... Na jedzenie trzeba dodatkowo ok 130zł-150zł/mies (gotowane - mięso, warzywa, makaron). Tak więc miesięcznie trzeba min 400 zł uzbierać na ich utrzymanie.[/QUOTE] Acha, no to już wszystko wiem (chyba ) :p -
[quote name='*anusia&ajlu*']ale ja też lubię ciepło to bym z nimi pojechała:evil_lol: u mnie Ajlu tak ma ona uwielbia śnieg ;) Asiu a jak twoje baski? Magda podniosłam bazarek ;)[/QUOTE] Dziękuję za podniesienie :loveu: Mi jest wiecznie gorąco.... To ja z Ailu zostaje:) Właśnie jak baski????
-
[quote name='*anusia&ajlu*']a u mnie Boo nie chce chodzić po dworzu :( znowu męka przez kilka miesięcy bo mam psa który powinien mieszkać w Afryce ;)[/QUOTE]Hahahaha to wysyłamy go razem z Elizą ???? taniej przesyłka wyjdzie:diabloti: Sąsiedzi to mają ubaw, bo ona tylko siooo i do domu po 3 sek..... i piiiiiiii, a Aira stio i się patrzy i widzę jak sobie myśli (o ile w ogóle ona myśli:evil_lol:) "Powaliło Cię? Ja wracam za pół godziny...? ps. i "se" zaprosze na bazarek z obrózkami recznie szytymi....przeze mnie:oops:. Proszę, chociaż podnieście.....:)
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
magdola replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']A ja ide na Sylwestra średniowiecznego. I nie mam pomysłu. Wymyślcie coś. Ale nie ciężkie, bez gorsetu .[/QUOTE] A w średniowieczu byli piraci????? Bo jakbyś Aniu nie była duża to miałabym coś dla ciebie :) A jeśli chodzi o zombie to standard - duuuużo bandażu i makijaż! Zapraszam na bazarek obróżek mojej roboty:) -
[quote name='Buszki']Mimoza przecudna,taka...mimozowata ;). Sajdunia widzą,że zadowolona z hotelu,zwłaszcza z przekąski :). [B]Magdola[/B],podpiszę się pod tym co [B]jamnicze [/B]napisała o baskach w hotelu.Moją pręgatą Szepsi raz zostawiłam na chwilkę,tylko na kolację zeszliśmy,naprawdę szybką kolację i zeżarła żaluzje,pół smyczy skórzanej,pół torebki kandyzowanych ananasów i podrapała drzwi wyjściowe,a wyła tak głośno że było Ją na ulicy słychać :evil_lol:.Dodam,że było to na Węgrzech i koszty były bolesne :diabloti:.[/QUOTE] No mnie żeście ciotki pocieszyły:( a myślałam, że tylko moje są słyszalne z odległości większej niż 1 km.....:diabloti: Smycze też mi były zjadane, ale walczymy z tym;) co do zjadania różnych rzeczy z różnych wysokości i różnych miejsc...hmmm... nic nowego, ale te drzwi mnie przeraziły chyba....... Ale te foty zwłaszcza ostatnie obok tego naguska :loveu::loveu::loveu:....... No i Puli :loveu::loveu::loveu:..... PS. Zapraszam na bazarek obróżkowy mojej roboty ;)
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ok czyli zrozumiałam tak: zapłacone jest za lipiec i wrzesień? a za sierpień i pażdziernik nie? Opłata za dt to 250 zł. A jedzonko osobno? Czy jest jakaś suma określona na jedzenie? i kto kupuje? DT? :) -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek na Stepnickie zwierzaki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234266-Obro%C5%BCe-ma%C5%82e-i-du%C5%BCe-oraz-gra-Biznes-Zamki-Do-11-11-2012r?p=19875679#post19875679[/url] -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek na Stepnickie zwierzaki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234266-Obro%C5%BCe-ma%C5%82e-i-du%C5%BCe-oraz-gra-Biznes-Zamki-Do-11-11-2012r?p=19875679#post19875679[/url] -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
magdola replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Zapraszam na bazarek na Stepnickie zwierzaki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234266-Obro%C5%BCe-ma%C5%82e-i-du%C5%BCe-oraz-gra-Biznes-Zamki-Do-11-11-2012r?p=19875679#post19875679[/url] To moje obróżki robione:) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam "nowe" rozliczenie. Potrzebuje teraz informacji czy są jakieś zaległości? I resztę info, tzn kiedy i jak i co jest płacone, chciałabym już mieć jasność. ;) -
[quote name='tobciu']Ale kawał konia z niego.... :) Obroża wygląda super. :) Babka spod Łodzi.. no cóż, ale cieszę się, że choć ogłoszenia w nowym województwie widać.. Zabieram się pomału za nowy bazar na Stepnickie psy. to coś na puszki mam nadzieję uda się uzbierać.[/QUOTE] Ja tez cosik wyskrobie... Na bazarek, tylko muszę wiecej uszyć ;) na razie mam tyle co w linku w mojej syganaturce......
-
A ja zakupilam te próbne opakowania 400+400, chociaż tez ta ilosc białka mnie trochę zniechęca.....
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
magdola replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patmol']u mnie każdy wychodzi i wraca o różnej porze ja przeważnie wychodzę najwcześniej gdybym im zostawiła kości -wepchałyby się z tymi kości do łózka Młodego i nad jego głową kłóciły o kości, zresztą w ogóle nie zostawiam ich samych z czymś o co mogłyby się poważnie kłócić a kong pełen pyszności -byłby tez pokusą dla kotów za ryzykowne tak zostawić w domu i wyjść nie wiem czy to wynika z tęsknoty czy z nudów ale prędzej z tęsknoty i z wielkiej potrzeby gryzienia czegoś daję jej marchew -zawsze jej Caillou zabierze więc następną i następna i następną. koty się nie kuszą na marchew, a i dla Caillou wystarczy nie śmierdzi i nie chce się po niej pić chodzi na spacery ale pewnie tych spacerów i nauki -dla niej jest za mało psy pewnie mają różne potrzeby Sweetie jest bardzo, bardzo emocjonalna.[/QUOTE] A moze plastikowa butelka wypełniona smakołykami i zakrecona??? -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
magdola replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Witajcie;) u nas jak na razie komplet ;) hurra gratki dla Pana Reksia i dla Pani Misi, które trafić lepiej nie mogły.....:)