-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
[quote name='sonia1974']Bazyl jest kudłaty i biały obecnie u behawiorysty ,śliczny psiak :loveu: kiedyś łapał ząbkami ale poprawił się i zrozumiał że to sie nie opłaca :evil_lol:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226104-Bazyl-dlaczego-jestem-zły-!Nie-wiem-czemu-gryzę-jest-u-behawiorysty-brak-deklary[/URL][/QUOTE] Bazyl jest śliczny, ale w domu jest dziecko w wieku przedszkolnym.....
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']To i ja "swoją" staruszkę wstawię ;) [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7646/pa270554.jpg[/IMG] Babeczka siedziała u nas w stajni po sterylce, dziś zdjęliśmy szwy, odprowadzałam ją z 200 razy na jej podwórko i wraca małpka jedna :( Spodobało jej się głaskanie, spacerki, dobre jedzonko :( Jak jej wytłumaczyć, że nie mieszka u nas?[/QUOTE] Cudaczku wstaw ja tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-w-potrzebie-z-całej-Polski-%21%21%21%21%21%21[/url] -
Trafiłam tu przypadkiem ale jaka śliczna sunieczka......:loveu:
-
[quote name='tatankas']Kochana a duże toto,mogę wystawić bazarek na TTB w wolnej chwili,co dzień się jakaś wolna zajmie,ale nie może zajmować dużo miejsca,bo po prostu już jestem zawalona tozowymi fantami :([/QUOTE] Mam tego mnóstwo...... Dzisiaj TZ kazał mi wyrzucić, a ja po kryjomu zanioslam do piwnicy,..... Ciekawe kiedy sie skapnie......:roll: Są meskie swetry i mega duzo rzeczy dziecięcych......ubranka, zabawki od 0,6 m do rozm. 146.... Dla dziewczynki. Oczywiście większość malutkich. Nie są przebrane rzeczy, być moze coś jest brudne, zniszczone, ale nie moge tego pokazać mężowi....... Dlatego na cito szukam kto chce......
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Myślę, że min 8 lat ma. Ukraśc nie problem, on jeszcze siedzi, pomyślałby że zginęła...ale co z nią zrobić? O DT dla staruszek ciężko, o DS jeszcze trudniej... :( a szkoda, bo kochana psina i naprawdę grzeczna.[/QUOTE] Jutro ja tez ja przedstawię potencjalnemu ds.... Szukają w koncu białego psiaka.....:diabloti: -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj znów byliśmy po sterydy.... Ostatnio po zastrzykach nie było nas u ,veta ponad miesiąc....... Trzymajcie kciuki.... -
[quote name='Cienka']Wiesz co Asiu już sama nie wiem co mam myśleć wróciłam od wetki po czym pojechaliśmy z powrotem bo Pina nadal się trzepała. Babka sama była w ciężkim szoku mówi, że jeszcze nie miała takiego przypadku.[/QUOTE] Jejuuuuu. Trzymam mocno :kciuki:
-
[quote name='PannaAnna']:) Tylko jak coś to jeszcze jest kwestia odległości...Potencjalna Pani też ze Szczecina?[/QUOTE] Tak, coś sie wymyśli, na razie nie zapeszajmy....
-
[quote name='PannaAnna']O jaaaaa! Właśnie wróciłam z rozwieszania ogłoszeń, a tu takie wieści! To czekamy , czekamy :) :). Hehe, no szorowałam go i szorowałam i nic, za cholere nie chce być biały :lol:. Powiem szczerze, że na żywo maluch wygląda może bardziej niepozornie, ale jakby go tak ładnie przystrzyc, ogarnąc to będzie mały piękniś :cool3:. On jest na prawdę kochany, jedyne wady jakie odkryłam to właśnie to posikiwanie w domu, próbuję go tego oduczyć tak jak się szczeniaka uczy i już jest lepiej, poza tym tylko delikatne podgryzanie w zabawie, jak to wiele psów robi no i mlestuje czasami mnie albo moją sunie :lol: ale to taki wiek, z resztą można będzie małego ciachnąć. ;) Ale ogólnie jest grzeczniutki, pilnuje się nawet bez smyczy, nie warczy przy misce itp., reaguje jak go odsyłam na posłanie czy upominam w trakcie zabawy...[/QUOTE] Gdyby coś to ja go ciachne :D oczywiście chodzi mi o strzyzenie:diabloti: czekam na jutro z niecierpliwością/
-
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
magdola replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']"Bafinek jest do adopcji jak najbardziej:smile: Nie jest jeszcze przesądzone, że Pani Bożenka ją zaadoptuje. Jeszcze się nie spotkały, więc wszystko się może zdarzyć..."[/QUOTE] Czy tak czy siak, jutro ja pokaże zainteresowanym, co tez nie oznacza, ze coś z tego wyjdzie ;) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Aaaaaaaa..... Kurcze, to skur();€&@!,'v,!!!!!!!!!!! Hmmmmm.....Cudak a ile ona ma lat???? Ukradniemy ja!!!!!:diabloti: -
[quote name='PannaAnna']No nic, trzeba dalej szukać i czekać... Ja muszę zabrać się za robienie ogłoszeń, i porozwieszać normalnie w okolicy trochę też, u weta...[/QUOTE] Ciotka wstrzymaj sie chwilowo. Pani chciała małego białego, ale chyba sie zakochała :loveu:. Jutro ma mieć dostęp do netu i chce tu na wątek zagladnac.... Powiedziała, ze sie jutro odezwie i chyba podejmie decyzje..... Ps. Im dłużej patrzę sie na pierwsze zdjęcie na wątku.....tym bardziej widzę czarnego maltanczyka :D wykapala byś go ciotka:diabloti:
-
[quote name='Jola+Rani+Sari']Teraz foteczki:multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/657/ff1022a529a218b3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1698/94d3188ae8062df0med.jpg[/IMG][/URL] No bo niby czemu facet nie może paradować w obroży w róże [COLOR=#0000ff][SIZE=4][B]?[/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Właśnie tego nie wiem :loveu: Ale cudne psiaki.....moja ciocia ma takiego ;)
-
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
magdola replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Skoro jest widok na ds to lece na inny zapisany wątek z kolejna bida...... Powodzenia Bafuniu:) -
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
magdola replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
A Bafi jest do adopcji???? -
[quote name='whiteterrier']Jutro zrobię zdjęcie bo jutro wracam do domu :D[/QUOTE] No to czekam :)
-
[quote name='jamnicze']?.... no i kto będzie sędziował [/QUOTE] skąd ja to znam.....:evil_lol:
-
Czekam na fotkę :diabloti: Po drodze do,domu kupiłam kilka taśm w pastelowych kolorach.... Zieleń, blekit, roz, żółty......
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']To i ja "swoją" staruszkę wstawię ;) [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7646/pa270554.jpg[/IMG] Babeczka siedziała u nas w stajni po sterylce, dziś zdjęliśmy szwy, odprowadzałam ją z 200 razy na jej podwórko i wraca małpka jedna :( Spodobało jej się głaskanie, spacerki, dobre jedzonko :( Jak jej wytłumaczyć, że nie mieszka u nas?[/QUOTE] Ale cudna:loveu: Ciotki, czy któraś wybiera sie do Sz-na???? Najlepiej autem..... Dzis dostałam duzoooo rzeczy na bazarek, i na razie schomikowalam w piwnicy.....co by mąż nie wwidział :diabloti: -
[quote name='jamnicze'] Czerwiec, czyli Szczecin? :razz: [/QUOTE]A jak !!!!!! Zapraszam;) Ale zajefajna fotorelacja:loveu:
-
[quote name='PannaAnna']Yh...Przecież mały aż tak brzydki nie jest! :shake: ;) A może Ci drudzy jednak zdecydują się na małego i czarnego..? :diabloti:[/QUOTE] Właśnie nie wiem czemu nagle kontakt sie urwał? Ale wg mnie nic dobrego to nie wróży..... Zwłaszcza, ze prawdopodobnie oni już dluuuugo szukają psiaka.....:mad: A drugi potencjalny ds brzmi bardzo fajnie, ale nie maja dostępu do netu.....
-
[quote name='Asiaczek']No cos Ty! Dla "tak sobie" to by mi sie nie chciało:) Żelka ma juz potwierdzona ciążę i czas najwyższy napisać o tym na Fb. I stad ta dzisiejsza akcja z Photoscapem:) pzdr.[/QUOTE] Ha, no to gratki ;)
-
[quote name='Asiaczek']Pomysł dobry, ale miałam taki zamysł, aby imiona psów były na obu zdjęciach Serka i na obu zdjęciach Żelki. Żeby nie bylo watpliwości, kto jest kto. Bo oba psiaki (suka i pies) sa rude... Ciężko bylo mi rozmieścic napisy, bo są dośc długie... A chciałam, aby napis (imie i nazwisko psa/suki) "łączył" oba zdjęcia:) Poza tym to tez kwestia zdjęcia. Ja nie mam az takiej wprawy w tym kombinowaniu, chociaz sam program bardzo mi się podoba i pewnie będe się nim jeszcze bawiła:) pzdr.[/QUOTE] Domyslam sie, ze mialo byc na dwoch fotkach ;)Mi sie bardzo podoba, tylko tak napisalam....;) a jakby pierwsza linijke na samej górze, a te druga w miejscu tej pierwszej, tzn odstępstwa większy, tak gdzie ten ciemny pasek.....???
-
[quote name='Izabela124.']Kolaż fajny tylko ten dolny napis przesunęłabym w prawo żeby noska nie zakrywał[/QUOTE] A ten górny pod mordka po prawej ;)
-
[quote name='Asiaczek']Jak Wam się podoba taki kolaż? Sama go zrobiłam, teraz tylko wstawic na FB + moją www:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/PANGEA1.jpg[/IMG] Pzdr.[/QUOTE] Sliczne:loveu: