Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. Moze jakieś zdjęcia są z nowego domu????
  2. [quote name='Cudak']Karmę akurat można zamówić na inny adres i na inny prosić o fakturę :) [B]Hałabajówka[/B], możesz się dowiedzieć, jaki byłby koszt sterylki u Twojego weta? Potrzebny adres lecznicy i koszt zabiegu, by mogła być zgłoszona do Akcji Sterylizacja.[/QUOTE] I oczywiście Perełka nie moze być "na fundacje" . Psy fundacyjne sie nie łapią....
  3. Czy Urgo korzystał z pomocy kundelkowej skarbonki? Kiedy? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/127014-Fundacja-Psiegrane-Marzenia-pomóżmy-psim-seniorom-[/url])
  4. KOCHANE CIOTECZKI......POMOCY! Nie dajemy juz rady.....chłopak nam sie "sypie" kilka miesięcy dawalysmy radę, ale teraz...... Proszę pomóżcie staruszkowi....[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228646-Mix-husky-z-łańcucha-już-w-DT-u-Myngey-%29-CHORUJE%21-PILNIE-potrzebne/page30[/url]
  5. To co najważniejsze starałam sie oddzielić kreskami....niestety mam problemy z edytowaniem postu....????
  6. [quote name='Macia']Mój tymczas dostawał to dostawał, tylko musiałabym sprawdzić dawkę. U nas niestety nic to nie dało, no może minimalnie. A na co on dostał Metacam?[/QUOTE] Suka ageralion tez brała, ale tez znikome działanie.... ( ja tez kiedys brałam:)) napisalam na wątku fundacyjnym staruszków...... Biedny ten psiak....
  7. Macia, wyślij mi nr konta....mam tam kilka groszy z bazarku....jak mnie znowu nie wywali z Dogo....:( juz nawet internet zmieniliśmy z TZ em na szybszy....?????
  8. [INDENT][COLOR=#ff0000][SIZE=5][FONT=Verdana]Pimpek do schroniska trafił 20.03.2012 ,na kwarantannie powinien być do 3.04.2013r, wiec mamy czas tylko do 3.04.2012 żeby go uratować przed zagryzieniem lub uśpieniem...[/FONT][/SIZE][/COLOR][/INDENT] [quote name='Lupi']W okolicy Stepnicy został znaleziony mały, bardzo przestraszony pies. Piesek jest czarny, kudłaty. Wzrost do "pół łydki". Psiak bardzo wychudzony - tęskni za swoim właścicielem. Psiak jest młody (ok.1,5 roku). Nie reaguje na koty, bardzo boi się dużych psów, do dzieci przyjacielski. W chwili obecnej znajduje się w DT gdzie pozostanie jeszcze kilka dni - później pozostanie odebrany przez schronisko :(. Jeżeli ktoś chciałby zapewnić psiakowi kącik, kochające serducho to na pewno zyska oddanego przyjaciela [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1467/obraz068o.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5369/obraz067jd.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8426/obraz069au.jpg[/IMG] ROZLICZENIE PSIAKA: 04.01.2013 - Otrzymaliśmy karmę Brit 15 kg dzięki uprzejmości Ellig :loveu::loveu::loveu: [/quote] Miało byc tak pieknie a psiak wrocil z adopcji mega wystraszony ... Boi sie wlasnego cienia...:( wykazuje agresje lekowa. Potrzebny DT, zeby mozna bylo go wyciagnac ze schroniska po kwarantannie...
  9. [quote name='Cudak']A na czyje konto przelalas?[/QUOTE] A teraz to mi mów.... Nie pamietam a mam inne konto..... Trudno, najwyżej wplace drugi raz....
  10. [quote name='Hałabajówka']W tytule wystarczy "leczenie szczeniaków z parwo"... będzie wiedział o co chodzi. A jak mi podasz kwotę to ja mu powiem że tyle i tyle powinno wpłynąć. I jak się dostaniesz na konto i mi podasz co i kto i co i ile to pouzupełniam rozliczeniowy żeby wszystko było jasne i klarowne. Ja też wysłałam namiary na Ciebie dobrej duszy to się zdublowałyśmy ;)[/QUOTE][B]Halabajowko. [/B]​Popros moda zeby zmienił wątek z rozliczaniem na Macie....
  11. Moze poproszę kundelkowej skarbonke? Tylko trzeba potem zwrócić czesc..... Cudak dopiero prosiła, więc....?
  12. [quote name='Hałabajówka']Jak mi nakazali na watku Dextera tak żem przyczłapała na wątek Perełki ;) Cudak nie obrazisz mnie zbyt małą kwotą, w ogłe nie ma takiej możliwości. Dla mnie teraz każdy grosz na wagę złota więc jakbym mogła się obrażać :) Poza tym przecież za jamniczki sie nie obraziłam ani razu...prawda?[/QUOTE]a za mało za jamniczki????:mad::evil_lol: [IMG]http://i47.tinypic.com/34q9ta9.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Buszki']Tak troszkę Im się wyrosło i już nawet czekoladowe nie są :roll:. Dzięki :).A które konkretnie :cool3:. Te starsze,to już rozrabiają.A ruda Dajo wypuściła się dzisiaj na pokoje,a potem owarkała i oprychała Chichę :evil_lol:.[/QUOTE]A co będzie sobie żałować???!!! :D [IMG]http://i47.tinypic.com/34q9ta9.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i47.tinypic.com/34q9ta9.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i47.tinypic.com/34q9ta9.jpg[/IMG]
  16. [quote name='agaciaaa']Niezły wynik! Czyli już samych basków 15 miotów :) A u mnie w tym roku nie będzie pierogów :( bo zawsze ja je robię, a w tym roku nie miałam na to czasu... :([/QUOTE]Ja dostałam kilka od mamy i.....już je zjadłam:oops: [IMG]http://i47.tinypic.com/34q9ta9.jpg[/IMG]
  17. mam tylko nadzieję, że mod się nie doczepi...... [IMG]http://i47.tinypic.com/34q9ta9.jpg[/IMG]
  18. Moja Airusia kilka razy mniejsza ale też w kołnierzu ;) Powodzonka chłopaku. Śliczności:loveu: Ja takiego olbrzyma wymiziam w święta;) [IMG]http://i47.tinypic.com/34q9ta9.jpg[/IMG]
  19. Co za babsztyle! Psiakom karteczki przyklejają? Sobie naklejcie :D:diabloti: Czekam w wigilie na Amoorkowego Mikołaja;) [IMG]http://i47.tinypic.com/34q9ta9.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i47.tinypic.com/34q9ta9.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i47.tinypic.com/34q9ta9.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://i47.tinypic.com/34q9ta9.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Mama Muninki']Dziewczyny, dla dzieciatych albo wnuczatych mam taką propozycję. Rzeczy z mojej szuflady na portalu dla mamusiek mogę przeznaczyć na spłatę długu szczeniaków. Żeby już nie zakładać kolejnego bazarku bo to strasznie długo się wlecze w czasie. Rzeczy można obejrzeć na [URL]http://szafka.pl/profil/SzufladaPati[/URL] niestety niezalogowani nie widzą cen więc powiem ze ceny są 5, 10 ,15 pln jedynie rowerek za 50 pln. jeśli ktoś zainteresowany to dopyta o cenę+ koszty wysyłki. Wpłata na konto podane przez Hałabajówkę (wartość przedmiotu) natomiast koszt przesyłki na moje konto i jak ona mi potwierdzi że weszło to wysyłam rzecz. Jeśli propozycja sensowna to przekażcie dzieciatym.[/QUOTE] To nie będzie regulaminowe i mozna za to oberwać. Lepiej założyć bazarek i wkleic fotki, lub linki do fotek... [quote name='Hałabajówka']Oki dzięki Magdola potwierdzenie pewnie będzie dopiero po świetach. Żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi...400zł za jamniczki to kasa która powinna trafic do mnie ale z racji takiej że dług caly czas rośnie...na razie zakładam od siebie żeby w ogóle coś poszło za faktury. 65zl wpiszę potem w rozliczenie na pierwszej stronie. Podaj mi jeszcze link do bazarku na którym mam dac znac bo juz się pogubiłam.[/QUOTE]ja zapłaciłam za grudzień za jamniczki a co z tym zrobisz to Twoja sprawa;) Link do bazarku jest w moim podpisie.
  24. Cudak.... Czy dziewczyny dostały kasę z tego bazarku z lipca?????[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228601-Do-usunięcia[/url]
×
×
  • Create New...