-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
magdola replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja sie juz pogubiłam... Czyli dalej nie ma kto go zabrać ze schonu? Nie znam sie kompletnie w "papierkach" schroniskowych, ale mogłabym go stamtąd wyciągnąć i gdzieś dowieźć, tylko jak by to miało wyglądać i ile kosztować? :oops: I albo dzisiaj albo w niedzielę... -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Jak by był ktoś ze Szczecina to ja oddam koszyczek świeżo uzbieranych jeżyn w zamian za parę groszy na sunię :cool3: Ewentualnie mam jeszcze fasolkę szparagową świeżo zerwana i oszypułkowaną :lol::cool3: :))) i kilka rzeczy na bazarek, którego nie potrafie zrobić :oops: I to by bylo na tyle... No dobra : jak się zabrać za bazarek i komu wysłać fotki? -
Ja tez jestemza sterylka, ale jęsli to nie za duzy problem to można sprawdzić ten tatoo :p. Jeśli nic nie wyniknie z tego to wtedy ciachnąć ;)
-
Dlatego pisałam, żeby wstrzymać się ze sterylką... Może hodowca się znajdzie... szkoda byłoby... PS. Jestem przeciwnikiem pseudo!:mad: W jakim jest wieku mała? I gdzie jest? Ma jakiś dt? Czy toleruje inne psy, suki?
-
biszkopcik na długich nunkach biega po zielonych łąkach [']
magdola replied to Ambra's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bałam sie odwiedzic ten temat...:-( Śpij maleńki aniołku [*] Biegaj szczęśliwa za Tęczowym Mostem i baw się z moją maleńką Łilunią:placz::placz::placz::placz: -
Jeśli mała ma tatuaż to może dałoby radę odzyskac rodowód??? Może jakiś hodowca by sie znalazł co ma już taka rasę i wie co i jak... Może warto?:cool3:
-
Szlag mnie trafia..:mad: Bo malutkie to takie fajniutkie, pomarszczone i kochane, no i graja w reklamie na zmarszczki, a potem zdziwienie :crazyeye: bo ten pies urósł i już nie jest taki sliczny jak maskotka i na dodatek je i trzeba z nim wychodzic na dwór !:mad::angryy:
-
[quote name='Natussiaa']Kędzior to szczeniaczek rasy[B][COLOR=#000000] pudelek [/COLOR][/B]jest przemiły i kochany........ Lubi się przytulać i czeka aby brać go na ręce..... Kędzior ma niewielkie problemy z oczami, jest leczony. Wierzymy,że szybko ktoś go pokocha... [B][COLOR=#000000]Kędzior posiada mikroczip, 2 szczepienia oraz aktualną książeczkę zdrowia...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000]WARUNKIEM ADOPCJI JEST ZGŁOSZENIE SIĘ NA ZABIEG KASTRACJI [url]http://schronisko-medor.webd.pl/new//images/rsgallery/display/Pudelek_szczeniak%20800x600.jpg.jpg[/url] [url]http://schronisko-medor.webd.pl/new//images/rsgallery/display/Pudelek_szczeniaczek%20800x600.jpg.jpg[/url] [/COLOR][/B][B]Fundacja Medor - Przyjaciele Bezdomnych Zwierząt[/B] ul.Urocza 9 95-100 Zgierz tel 506-761-221[/quote] Czy to na pewno pudelek? On jakieś takie proste te kłaczki ma:cool3:
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ja muszę za ok 10 min zmykać , będę wieczorem to wtedy mogę coś zadziałać, właśnie do kogo podać namiary "adopcyjne"? -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='lucySxy']Swietna stronka! Duza ma oglądalność:p Moze szybko znajdzie domek na miejscu i nie bedzie potrzebny zaden daleki transport....[/quote] Oprócz netu to jescze gazeta jest co tydzień bezpłatna :multi: do każdej skrzynki pocztowej raczej powinna trafić :razz: jeśli ja zakwalifikują.... ... hmmm A tak sobie pomyślałam, że może by do redaktora napisac o niej??? Jak szaleć to na całego :) Tylko to juz by musiał kto inny bo ja sie jakoś nie czuję w tej kwestii ekspertem i nie wiem co by tu jeszcze opisać ... [B]Redaktor dyżurny: [/B] Tomek Kuczyński GG: 3555268 -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam ogłoszenia w MM Moje Miasto Szczecin ([URL="http://www.mmszczecin.pl"]Szczecin - informacje, plan miasta, mapa, zdjęcia, video, Blogi – MM Moje Miasto[/URL]) Ogłoszenie: [url]http://www.mmszczecin.pl/search?radioSearchType=&q=basset&ns_query=basset[/url] zmienić coś? -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='lucySxy'] Juz rozesłałam wici w Szczecinie..ale moze dac jeszcze ogłoszenie w jakiejs lokalnej gazecie? Tylko ja nie wiem w jakiej,bo mieszkam kolo Lublina.[/quote] Głos Szczeciński, Kurier Szczeciński, Metro, Moje Miasto Zobacze co sie da zrobić... -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak'] Z ogłoszeniami trzeba poczekać przynajmniej do wizyty u weta.[/quote] Ja mogę zamieścić ogłoszenie w naszej lecznicy. A gdzie do weta się wybieracie? -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek'] zeby tak i temu facetowi obwisla "fujarka". [/quote] Popieram!:mad: -
Są ludzie i podludzie... I to właśnie za sprawą tych drugich dzieje się tak jak się dziać nie powinno...:mad: Sama mam podobnego kudłaczka i kąpiele robimy co 1-2 tyg, a czesanie to już rutyna... Nawet sobie nie wyobrażam co te biedne psiaki musiały czuć........... Ale na szczęście los się do nich uśmiechnął......:loveu:
-
biszkopcik na długich nunkach biega po zielonych łąkach [']
magdola replied to Ambra's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O Boshe! :placz::placz::placz: Nie daj się maleńka..... -
[quote name='pinkmoon']Brązowa wrzuci nowe filmiki, to wtedy dopiero się wszystkie ciotki zakochają w brzydalu Sznurku :)[/quote] Jak tak można pisać?! Przecież ten psiur nawet nie stał koło brzydala!!! On jest taki słodki...tak brzydki, że aż śliczny. Cudowny... Sama sobie się dziwię, że tak piszę, ale... on po prostu coś w sobie ma...:loveu:
-
biszkopcik na długich nunkach biega po zielonych łąkach [']
magdola replied to Ambra's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jesteśmy z tobą maleńka...... Nie daj się kochana!