-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
[quote name='irenaka']Joma! Nie rozmawiałam z tą Panią na ten temat i nie wiem, dlaczego twierdzi, że pudel nie uczuli jej dziecka. Ja przekazałam tylko informację, że taki dom chce pudla. Tylko tyle. Domu nie sprawdzałam.[/quote] U nas np okazało sie, że dana rasa psa nie uczula dwóch różnych rodzajów alergii z którymi mam do czynienia u dwóch różnych osób, w tym jednej bardzo silnej. Ale alergii jest od groma różnych i najlepiej byłoby sprawdzić wcześniej. Chociaż ja powiem tak: jak przyjechał do nas pierwszy pies z hodowli, w której były inne rasy i pomimo, że pies był przed podróżą "prany" o i tak alergia dała o sobie znać, ale już po kąpieli w domu było ok. Zaznaczam, że są różne alergie i też na pot, zapach, nie tylko włos...
-
[quote name='mgie']Jeszcze raz.. Gwiazda nie szuka już domu tymczasowego. W sobotę(jak wszystko pójdzie dobrze) pojedzie do hotelu.Teraz najważniejsze są pieniądze. [B]Magdola[/B] podtrzymujesz swoją deklaracje wpłaty? Jeśli tak powiedz proszę ile ona wyniesie. Żeby[B] sonikowa[/B] wiedziała ile wpisać w pierwszy post,a my ile jeszcze brakuje.[/quote] Na razie wpłaciłam 9 zł:oops: bo tylko tyle miałam na koncie :oops: Fajnie, że hotel będzie, ale obawiam się, że dt byłby tańszy. Może sie mylę bo nie jestem w tym temacie ekspertem i nie znam się na tym kompletnie... I kasa na hotel byłaby na inną bidulkę...
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
magdola replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U mnie wszyscy z pracy wiedzą i popytają znajomych... Greven jak z tymi "pierdołami" sie umówimy? Wysłać? -
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
magdola replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata5']Alergia jest nie tylko na włos,możesz mieć yorka i przy nim też alergię. A w łózku to byś się z dwójką zmieściła.Ja śpię z mężem i 5 psami(największy 15kg,najmniejszy 2 kg) i jakoś się mieścimy.Wprawdzie niezbyt komfortowo się wysypiamy,ale jakoś dajemy radę:diabloti:[/quote] W każdym razie jeśli nie ja to mam nadzieję, że niuńki znajdą najlepsze domki pod słońcem:) Jeśli chodzi o alergię to jest sprawdzona: grzywacz owłosiony- nie ma alergii, jamnik - jest, onek - jest straszna! Więc alergii w tym przypadku by nie było:) -
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
magdola replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='elmira']Renatko, to pies, i to pies ;)[/quote] Zgadza się, tylko np. u nas jest alergia. mamy juz grzywacza, jestem początkującym samoukiem psim fryzjerem i wiem jak trza dbac o włos. Nie będę sie reklamować bo i tak wybierzecie domki najlepsze, ale gdyby coś to ja sie piszę, tylko nie wiem czy bym sie w łóżku z dwójką zmieściła :evil_lol: -
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
magdola replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']narazie nic nie wpłynęło więc możesz zmieniać :lol:[/quote] Ja na razie czekam na wypłatę :oops: ale sumę deklarowana wpłacę, a jak ktoś będzie robił bazarek to prosze o kontakt. Coś dorzucę :) Deklaruję dt lub ds (jak sie zgodzi reszta mojego "stada") - może nawet udało by mi się załatwić sterylkę ( za kilka dni będe wiedziała ) -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Frogg']To, że bez transportu to nie znaczy, że najlepiej... trzeba dobrze sprawdzić.[/quote] Nie napisałam, że lepiej, tylko jeśli domek byłby sprawdzony to się zaoszczędzi na stresie suni:) Toż to wiadomo, że lepszy sprawdzony domek w Krakowie niż byle jaki 'pod nosem' :lol: -
[quote name='Glorien']Ogłoszenia na: warszawa.gumtree.pl [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL] [URL="http://www.zwierzeta.pilne.net/"]www.zwierzeta.pilne.net[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/"]www.darmobranie.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.hodowcy.com.pl/"]www.hodowcy.com.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL][/quote] Glorien jesteś boska:loveu::loveu:
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że zasmiecam wątek, ale może któraś z Was kochane mogłaby pomóc i wpłacic chociaż 5 zł na tą maleńką, gwałconą sunię .... Liczy sie każda złotówka... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/potrzebna-pomoc-dla-gwalconej-gwiazdy-mamy-kilka-dni-nowe-zdjecia-strona-22-23-a-130005/[/url] -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='lucySxy']Magdola,czy masz cały czas kontakt z tą osobą? czy mieszka w okolicy Szczecina? Tak chyba byloby najlepiej..[/quote] Mam kontakt przez koleżankę z pracy, ta osoba jest ze szczecina albo okolic, więc transport odpada, ale dom nie sprawdzony. Jak dowiem sie namiarów na tę osobę to dam znać (zaraz idę do pracy, tylko nie wiem jak pracuje ta koleżanka:razz:). Trzeba to sprawdzić. -
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
magdola replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='Qti']Czyli potrzebny jest yorczarz z Warszawy i kasiorka![/quote] O kasiorke się nie martwmy:evil_lol: Poszukiwany "zayorczony" lub "zayorczona" z Wawy lub okolic:eviltong: -
[quote name='mgie']Bardzo dziękuje,że zajrzałaś na wątek.:Rose::Rose::Rose: [SIZE=4][B][COLOR=DarkSlateGray]FUNDACJA OSTATNIA SZANSA [/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4] [B][COLOR=DarkSlateGray]PIWNA 7/5A [/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4] [B][COLOR=DarkSlateGray]00 - 265 WARSZAWA [/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4] [B][COLOR=DarkSlateGray]BANK PEKAO S.A. [/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4] [B][COLOR=DarkSlateGray]68 1240 1066 1111 0010 2468 8007[/COLOR][/B][/SIZE] SWIFT:[B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] Pekao SA: PKOPPLPW [/FONT][/COLOR][/B] [SIZE=4][B][COLOR=DarkSlateGray] Tytuł: Gwiazda - nick[/COLOR][/B][/SIZE][/quote] jw, nie będzie to wiele, ale postaram się. mam nadzieję, że będzie dobrze:loveu:
-
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
magdola replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='necia25']właśnie mnie też dokładnie o to chodziło (tylko nie wiedziałam jak to ująć) :evil_lol:[/quote] Ja mam sukienke karnawałową "calineczka" dla dziewczynki ok 6 letniej. Mogę przeznaczyc na bazarek jeśli sie przyda... -
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
magdola replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='Yoda i Tos']Nasza propozycja jest następująca: Od wczoraj jesteśmy zarejestrowanym oddziałem Fundacji Viva. Nie będziemy zbierać pieniędzy na wykup na fundacyjne konto, ale....proponujemy by osoby zajmujące się Yorkami wybrały jedna osobe której będą wpłacac na konto fundusze, jeśli uzbieramy potrzebną kwotę to zabierzemy tą osobę do pseudo i razem z nią te suki wykupimy. Na nasze konto fundacyjne możemy zbierać wpłaty na sterylizację i ewentualne leczenie tych suk, weźmiemy je pod opiekę fundacyjną i adoptowane będą z umowami adopcyjnymi, sprawdzeniem DS itd... Adopcja oczywiście PO sterylizacji.[/quote] Jestem za! -
Dwie Yorczki wyciągnięte z pseudohodowli - w nowych domach.
magdola replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='necia25']są piękne :loveu: myślę, że skoro nie rodzą to pewnie ropomacicza mają trzeba jak najszybciej je stamtąd zabrać nim będzie za późno :placz: i zrobić sterylki ... kurcze czy tylko my tu na dogo widzimy, że to jest okropne zaniedbanie względem tych suniek :mad: a pseudo robią co chcą :angryy: trzeba się zorganizować i je wyciągnąć wszystkie ... dt na pewno się znajdą ... one powinny się wylegiwać na podusiach, a nie walać się we własnych odchodach w jakiejś stodole :angryy: jedną Suczkę po sterylce mogę zabrać do siebie na DS ...[/quote] :mad::mad::mad: Ja też mogę DT lub DS A tak szczerze to my sobie a oni (pseudo) sobie. Watpię, żeby ich to jakos zabolało, czy obchodziło. My tu flaki wypruwamy (dokładnie Wy:cool3:), nerwicy można się nabawić, a po nich jak po kaczce! Deklaruję na razie jednorazowo 20 zł -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
magdola replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Greven']Na tej stronie znalazłam stosunkowo niedrogie karmy oraz dodatki: [URL="http://www.telekarma.pl/category.php?id=3&prod=0&weight=2&age=4&rodzaj=warunek1&start=0"]karma dla psów - puszki / saszetki ::[/URL] [URL="http://www.telekarma.pl/category.php?id=9&prod=0&weight=0&age=4&rodzaj=warunek1&start=0"]karma dla psów - witaminy / odżywki ::[/URL] Jeśli ktoś ma ochotę, to może zamówić, zapłacić i zlecić wysyłkę na mój adres.[/quote] Ja mogę wysłac takie coś (zużyte 12 kropli) [URL="http://www.krakvet.pl/biowet-kerabol-50ml-p-1545.html"]BIOWET Kerabol 50ml[/URL] I pół kilo tej karmy w nieoryginalnym opakowaniu: [URL="http://www.zoologiczny.sklep.pl/Royal_Canin_Starter_Puppy_2kg__28_109_70_142_199___1528"]Royal Canin Starter Puppy 2kg - Sklep Zoologiczny[/URL] EDIT: Oczywiście to może być też na bassetkę albo inną bidę... jej by sie przydały te kropelki na skórę chyba?? Albo przekazać osobiście -
Mam DS dla pudelka (małego, ale dorosłego:) Najlepiej sunia po sterylce:) nauczona czystości. W domu jest już terierka (śpi w łóżku:),jakiś czas temu odeszła od państwa pudelka i teraz chcą drugiego. Gdyby coś to podam nr tel do państwa, lub przekażę namiary. Szczecin
-
Jak napisałam wyżej : polecam Bento Kronen, a Puffi nie wiem co to jest, bo nie kupuję jej. Nie sprawdzałam też składu bo mnie to nie interesuje (my kupujemy Royala). Napisałam tylko, że Biedronka nie ma swoich marek i produkcją zajmują się znane firmy, np Pedigre, bo z tą firmą Biedronka ma podpisaną umowe (ale nie wiem czy producentem tej karmy jest właśnie Pedigre!). Poza tym cena tej karmy nie jest jakaś specjalnie powalająca (czyt. droga), co może świadczyć o nie najlepszej jakości, jednakże sprzedaje się, tak jak i inne kiepskie karmy i jeszcze nie słyszałam, żeby jakiemuś psu się stała krzywda po takim jedzeniu (być może ale ja nic o tym nie wiem...) Osobiście polecam royala, hillsa, bozitę a z tańszych bento kronen (jw). Ja osobiście nie dałabym psu ani Puffi, ani Pedigre,jednakże są zwolennicy tej karmy. I wcale nie twierdzę, że tam jest dużo mięsa, bo być może masz rację.
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gustaw']Wieści od Sandry: Niunia jest już obudzona, do odbioru będzie po 20.oo. Lekarz nie ma zastrzeżeń, ogólnie jest dobrze.[/quote] Lubimy dobre wieści :loveu: -
Bento Kronen też jest ok :0) Poza tym idź do biedronki i zobacz jaki jest producent, wtedy po powrocie do domu włącz net i poszukaj co jeszcze produkują. Produkty "biedronkowe" o tyle różnia sie od TIP-ów, Tesco i innych marek własnych, że płacisz za towar a nie za markę. Biedronka nie ma "swoich"produktów. Nie wierzysz przejdź sie i poczytaj producentów. Koncentrat Madero to koncentrat Pudliszki (ten sam produkt w dwóch słoikach) a tańszy, część soków produkuje Hortex, częśc napojów Hoop, jogurty Bakoma, itd, itp. Nie znam się na tej karmie i nie wiem co to jest, nie twierdzę również że jest rewelacyjna, ale sprwdzic można bo cena jest niezła... PS. Jeśli pies nie jest osowiały, nie chudnie, jest skory do zabawy i lubi to jedzenie to wg mnie jest ok...