-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07'][B]Magdola[/B], to właśnie tego kudłacza miałam na myśli, nie wiem skąd mi się imię Stefan wzięło :p. Pisze że psiak ma 4 latka, szkoda że nie ma więcej jego zdjęć, i nic o nim nie wiadomo ale uroczy jest, i chyba raczej mały. Edit: już wiem , Stefan jest na stronie innego schroniska w Białej Podlaskiej: [COLOR=indigo][B]Stefan[/B][/COLOR], 1 rok. [/QUOTE] Ło Matko.... ja się przeraziłam, ze to jeden i ten sam pies :D:D:D Nie to, żeby Stefan był gorszy, ale jakiś podstęp bym zaraz węszyła.... :D Ale na tym pierwszym zdjęciu to powala....:loveu: Taki uśmiech.....:cool1: EDIT: Odnośnie tego psiaka ze schroniska od nas to kilka razy znikał ze strony, nie będę tam dzwonić bo mam złe wspomnienia, sama tam niedługo będę.... zdobęde cenne info:) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
W sumie to córka najbardziej poszkodowana, bo skradziono jej prezenty (dośc drogie bo cała rodzina sie składała), Poza tym, że nowa szyba kosztowała 450 zł, to koszty kradzieży są oszacowane na niecałe 3000... Jednego sprawcę chyba mają, drugiego ustalają... Co dalej ... się okaże... Ale raczej nic nie odzyskamy.... Ale co nas nie zabije to nas wzmocni! A na dniach wybieram sie do Bakusi...Która zmieniła imie na Kaja :) Tylko boje się, że ja zabiorę do siebie.... A moja Ola to płakała cały dzień za Bakusią :( -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']zeskanowalam bilety ale nie potrafię tu wkleić wiec jak ktoś chce to moge wysłać na maila :) a więc wpłynęło: Deszczowyjka 20 zł Ulla1108 30 zł skarpeta kudłaczy 30 zł Lika1771 50 zł ana666 20zł Tola^^ 10 zł razem wpłynęło [B]160 zł[/B] i: wykupienie Baki 30 zł bilet baki 4 zł bilety do szczecina do mnie i Toli 31,50 w strone powrotną bilet Toli 41zł mój w strone powrotną 22 zł taksówka 20zł razem: [B]148, 50 zł [/B] więc [B]160 zł-148,50= 11,50[/B] a więc zostało 11,50 i mam pytanie co chcecie żebym zrobiła z tą kasą? Czy zagadzacie sie żebym dała na kolege ze schronu Baki Frania [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176179-Staruszek-FRANIO-ze-skrAE-conAE-gA-A-wkAE-juA-w-DT-Potrzebne-deklaracje-staA-e[/URL] Franiu jest po wylewie i kazdy grosz jest ważzny czy może na kudłacvze, albo podzielić na pół? jest też jamniorka w Dt i tam też przydała by sie pomoc finansowa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176573-Jamnicza-mama-z-jej-tygodniowym-dzieckiem-bardzo-marznAE-w-schroniskowej-budzie-PILNE[/URL] 11,50 to mało, nie wiem jak podzielić i komu przekazać ale prosze Was o decyzje bo te pieniądze są od Was też.[/QUOTE] Jeśli chodzi o bilety to ja widziałam je "na żywo" i sądzę, że nie ma potrzeby skanowania. Potwierdzam kwoty, tylko strasznie jestem zła, że tyle taksówkarz zdarł z Was!!!!! Hamidło:shake:, bo mi słów brak. Ja jadąc na dworzec zapłaciłam 8 zł!!! Tak właśnie żerują taksówkarze na kimś kto jest przyjezdny.... Gdybym mogła cofnąć czas.....:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Czuje się winna......:oops: A kwaota nawet w małej ilości przyda się innej bidzie :cool3: -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07'][B]Magdola[/B], nie wiem czy byłaś w schronisku w Szczecinie, ale na stronie internetowej widziałam tam kilka kudłatych psiaków, m.in. ślicznego Stefana. Nie wiem czy tam są jacyś wolontariusze, i czy są na dogomanii.[/QUOTE] Do schroniska mam strasznie nie po drodze ale niedługo się wybieram tam.... Stefan????? Jaki Stefan??? Nie wiedziałam, że u nas w schronie mają psy imiona.... Ale przez jednego nie mogę spać, tylko, że to pies... a ja mam w domu 9 m sukę :( No chyba, że wykastrowany.... -
[quote name='anado']TakWszystkim palaczom zycze powodzenia w walce z nalogiem w nowym roku!!!![/QUOTE] ja rok temu zamieniłam "fajki" na psa :) I dobrze mi z tym:) Mój TZ wydaje 300 na papierochy, a ja kupuje szmpony, odżywki, i inne rzeczy za taka sama kwotę :D A jak to wszystko działa na znszczoną poschroniskową sierść..............O wiele lepiej niż dym...brrrrrr...............
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/37703.jpg[/IMG]A co myślicie o tym? -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Nie wydaja. Nawet nie chca zeby Wojtek poszedl do DT. Kiedys pod jego zdjeciem ktos to zaproponowal. KTOZ napisal, ze najlepiej jak Wojtek bedzie siedzial w schronie i stamtad trafi do DS. Ze nie ma opcj DT dla tego psa bo to zle na niego wplynie! Ja napisalam,ze poprosze o wyjasnienie tego stwierdzenia, ze on MUSI zostac w schronisku. Niestety zarowno moj post jak poprzedni zostal usuniety...[/QUOTE] Baka też była wydana do mnie na DS i... narazie dwa razy zesiusiała się w nowym domu i wymiotowała ze stresu... Może coś w tym jest... ale jak do mni ewróci to nie będę miała nic przeciwko... :) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena'][URL]http://www.przytulisko.glowno.pl/psy/slides/Tola.html[/URL] kolejny kudlacz w Glownie. Sliczna! i nazywa sie Tola ;)[/QUOTE] Haaa... A widziałas Myszkę Uszatkę.... czy jakoś tam...... A Tolę juz widziałam jest śliczna -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']W tym schronie nie wydają do dt ani hotelików, trzeba uważać[/QUOTE] ale zapytać wogóle o charakter, kastrację itp..... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Super tylko czy napewno dobry domek dla Bakusi,bo Ona musi miec jak najlepszy:lol:[/QUOTE] Lepszego nie mogła by mieć! Nigdy sama, no chyba że zakupy... Ogrodzony teren koło domku, pan taksówkarz (Bakusia uwielbia jeździć autem:D), najlepsze żarełko, kolega Golden :) A jak się nie zaklimatyzuje to za dwa dni wraca do nas na zawsze :)))))))))))))))))))))))))) I mam taką cichą nadzieję, że sie nie zaklimatyzuje...... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
A ja mam łzy w oczach i nie mogę przełknąć śliny... Byłam dzisiaj z dziewczynami u cioci i Bakusia tak się spodobała, że została. Powiedzieli, że mi już jej nie oddadzą.... Warunki będzie miała świetne... Czekam na wieści czy się zaklimatyzowała, jeśli nie to wraca do nas na wieku wieków :) a jeśli tak to będę ja odwiedzać i chyba wezmę znowu "coś" na DT..... -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']A czy ktos moze zalozyc watek Lena? Ja wiem o nim tyle samo co Wy :) czyli dwa zdjecia i info ze strony :([/QUOTE] Ja myślę, że najlepiej zadzwonić do schroniska i tam zapytać o jakieś szczegóły, bo napisali, że proszą o zainteresowanie psem..... -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']LEN, LENEK - ladnie :)[/QUOTE] I nawet kolor lniany :D -
No niestety i podejrzewam, że psy zostały otumanione, bo jak ktoś jest w domu obcy to szczekają jak głupie, zwłaszcza Baka... Filmik bardzo chętnie:)
-
Pusia -jestem sliczna. I ma dobry domek.Jest chora. Pomozemy?
magdola replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Ja to bym chciala juz. Ale rozsadek mowi ze nalezy poczekac na koniec cieczki a potem wysterylizowac. To potrwa. Niedobrze dla niej. Nie wiem co robic.[/QUOTE] A ja bym juz ogłaszała, w końcu jeśli trafi się dobry domek to poczeka.... -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']a który wybrałaś? :razz: Mnie się jakoś udało w IE.[/QUOTE] OOOO to ja też musze spróbować w IE... -
[quote name='mysza 1']Zaoffuję ale cel szczytny ;) Zapraszam na bazarek dla Hienki na tymczasie u Cudaka ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/176407-RA-A-ne-ksiAE-zki-na-sterylkAE-i-badania-Hienki-do-3-01-do-14-00?p=13770667#post13770667[/url][/QUOTE] Bardzo chętnie, ale jutro mój ostatni dzień w pracy, mój TZ na bezrobociu, a na dodatek nas okradli :(
-
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']magdola, a czy ten znajomy nie wziąłby na dłuższy, dożywotni tymczas naszego staruszka Puszka? Bo szczerze mówiąc, to wydaje mi się, że z domem dla Hieny nie będzie problemu, natomiast dla Puszka owszem. Pies jest zupełnie niekłopotliwy.[/QUOTE] Sadzę, że nie będzie problemu, ale zawsze jest ale... I tu właśnie sie zastanawia. Po nowym roku jesteśmy wstępnie umówieni, pooglądamy fotki, przedstawie mu kilka "bidulek" i wtedy zobaczymy:) -
Pusia -jestem sliczna. I ma dobry domek.Jest chora. Pomozemy?
magdola replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Na razie to domek teoretyczny. Ma się zdecydować po Nowym Roku, bo wtedy do mnie przyjdzie i podejmie "męską decyzję" . Ja sama bym sie nie wahała i oddała tam swojego psa. Warunki bardzo dobre, niestety brak dostępu do netu:( Miłość do zwierząt przeogromna.... -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
magdola replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']dawaj do mnie na fona, to wrzucę :)[/QUOTE] Dawaj!!!!! -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Dla mnie Wojtek zostanie Lenkiem... W końcu nie jego wina, że mu conieco więcej urosło między nogami.....:diabloti: To jakie imię proponujecie??? -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak'][B]Cajus JB[/B] dziękujemy :loveu: Ja już wybrałam i zaraz wkleję je w 1. post ;) Psów tam na DT nie było. To mój bardzo, bardzo dobry znajomy i ma doświadczenie z psami. Warunki moge powiedziec w ciemno, że rewelacyjne. Chciał wziąć Bakusie ode mnie tylko martwił się że piesek musiałby w domu siedzieć sam podczas jego pracy... Z tym, że nie potrafi to problemu by nie było, jedynie byłby brak smyczy :) ale ja bym coś wykombinowała:) Ja bym sama swojego psa dała jemu w ciemno, więc jetem pewna warunków... Jak się dodzwonię to zaraz napiszę czy jest pewne na 100%. ;) -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak'] Jeśli tylko znajdziemy transport... z okolic Szczecina do okolic Torunia. [/QUOTE] Jakby coś to jest szansa na DT w Szczecinie..... Jutro dam znać. -
Pusia -jestem sliczna. I ma dobry domek.Jest chora. Pomozemy?
magdola replied to monika55's topic in Już w nowym domu
zapisuję ... EDIT: No to tak: 1.Czy Pusia i Dafi to te sam psiak? Bo sa podobne zwłaszcza na fotach... 2. Ile latek ma Pusia? 3. Jak jest duża? 4. Jak z zachowaniem czystości i pozostawaniem w domu samej? Mam potencjalny domek. Gwarantuję miłość, wiernośc i że cię nie opuszczę, itd...:diabloti: (nie u mnie, ale u przyjaciela). Na początek DT z możliwością DS. Im więcej będę wiedziała o Pusi tym więksa szansa. PS. Czy Pusia była strzyżona? -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
magdola replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Super wieści.... Ostatnio nam się domki pootwierały :)