-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ulka 1108']Kiri211 zadeklarowałam 30 zł dla Bakuni, pisałam kilka razy do Toli i nadal ch....a jasna nie wiem gdzie je wpłacić, może się w końcu dowiem chyba że ktoś robi sobie jaja[/QUOTE] Ulko spokojnie Tola jest niepełnoletnia i pewnie nie ma konta. Ja proponuję może do skarpety kudłaczy z dopiskiem "Dla Baki" ? Jako ktoś ma inne pomysły to pisać. -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
:crazyeye:[quote name='Kiri211']To chyba Ana będzie wiedziała najlepiej co tam zaszło, bo ja nie wiem jak to wszystko do końca było.. Ale był daleko zawieziony a pani stwierdziła, że już go nie chce.[/QUOTE] EEEEEEEEEEEEeeeeeeeee no chyba nie myślicie, że ja......:crazyeye: :shake: -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
magdola replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Ja jakieś przegięcie mam zobaczyłam to zdjęcie i pomysła na plakat złapałam [url]http://images8.fotosik.pl/145/618aea5ed996642fmed.jpg[/url] :cool1:[/QUOTE] To zdjęcie wymiata.... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola^^']Mam smutną wiadomość najprawdopodobniej kierownik nie pozwoli żebym ja lub ktoś z wolontariuszy kupił Bake bo twierdzi że jak ktoś chce psa to sam musi przyjechać po niego :/ Więc nie wiem co robić ! Może by ktoś zadwonił do kierownika i by kupił tego psa a my byśmy ją zawiozły lub ktoś po nią przyjechał. Same problemy ;([/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Może jakas koleżanka, znajomi, mama, tata, ciocia, babcia.... Nikt nie może?????? :mad::mad::mad: -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Ale tu cisza... i mrozem wieje.... A malutka tam marznie..... -
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
magdola replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Ja też chyba mam dla niego miejsce. Wstępna decyzja pozytywna jutro ostateczna. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Ja gdzieś czytałam że te z włosem, np yorki , briardy. Ale nie wiem na ile to prawda. A w schronisku to nie wiem czy bedzie łatwo takiego pieska znaleźć bo psy wielorasowe mają domieszki różnych psów.[/QUOTE] Tak to prawda, że niektóre nie uczulaja (jak moja ) ale teraz w tych czasach są różne rodzaje alergii i w sumie to nie wiadomo czy będzie uczulał czy nie... Najlepiej przetestować na własnej skórze, ale to też niedobre, bo pies sie przyzwyczai i co z powrotem? Oczywiście ten sam pies może na początku uczulać a po kąpieli i zabiegach fryzjerskich w domu przestaje i tak jest najczęściej. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Mam chyba DT dla Gucia. Wstępna decyzja podjęta, ostateczna jutro... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Może byłby transport 20.12 ale nic pewnego... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Ja powiem tak : dzisiaj cierpie na bezsennośc i nie wiem jak jutro wstane do pracy bo mam na 6!!!. We wtorek i środę też więc w domu, lub na dworcu byłabym ok 15-16, czwartek mam wolne, ale rano na drugi koniec szczecina do lekarza i po 11 (tak myślę) mam wolne, piątek na rano, sob wolna i niedziela popo....ale w niedzielę mam nadzieję będzie z nami już Baka (bardzo mi się nie podoba to imię, bo taki miał "pseudonim" mój Śp. były chłopak!) . Dodam że jeszcze nie wiem kiedy, ale czeka mnie w tym tyg pogrzeb cioci.... Ale damy radę..... -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Kręci mi się w głowie.... Jesteś THE BEST -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='ni356']A może tz mamusię poprosi[/QUOTE] Mój "kochany" tz jutro obiecał zadzwonić do mamusi :) Ale jak mały trafi w moje okolice to mu pychola ogolę:diabloti: więc pomyślcie...bo ja z niego grzywacza zrobię hahaha:diabloti::diabloti::diabloti: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Jedzenie można kupić ze skarpety kudłaczy, no problem. Pogódź się z mamusią :modla:[/QUOTE] Leni moja kochana, żebys ty wiedziała to co ja wiem to sama byś się zastanawiała.... Tonący brzytwy się chwyta.... tylko nie wiem czy ta brzytwa nie jest za tępa!!! Ja już bym wolała sama wziąć go i trzymać na balkonie....chociaż może ... a byłaby smycz, obroża i miska do jedzenia? Jestem taka zła na tą babę!!!!! Tak mnie w życiu nikt za nic nie wyzwał.... ale mój maleńki Gucio taki bezbronny jest.......... Jeśli byłaby gwarancja, że Gucio pogryzie tymczasowiczkę to załatwiam:diabloti:Żartowałam :cool3: -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
magdola replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Chyba nieeeee.... -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
magdola replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Piromanka.... nim się obejrzymy a Lenka będzie miała wymarzony domek...Perfekcja to mało powiedziane... Noi teraz mam kilkunastu faworytów, a tak szczerze to chyba nie będe zaglądała na dogo, bo mi sie o wiele lepiej wtedy żyje.... wszyscy są szczęsliwi, i ja nie wyję przy monitorze !!! :mad::p -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
magdola replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']ja myślę że jak na pierwszy dzień to już dużo ...... :) oby tak dalej :):):)[/QUOTE] Po tygodniu to on będzie fajnym psem, ale ta nieufność mu pozostanie... Oby trafił na porządnych ludzi, którzy będą wiedzieli jak z nim dalej pracować.... -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
magdola replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='lena13']Samsung głównie obserwuje, pierwszym etapem oswajania tego psiaka będzie akceptacja miejsca i przede wszystkim człowieka, dziś nie mogłam sobie na wiele pozwolić ale zaakceptował fakt, że jestem, że sprzątam że podaję posiłek, że daje parówki nie kulił się gdy byłam jednak nie pozwolił mi na podejście do siebie, kuląc się więc nie nalegałam jeszcze jest za wcześnie. Nie odwraca głowy gdy przy nim siedzę nawiązuje ze mną kontakt wzrokowy, widać, że ciekawy jest miejsca ciekawy jest mnie ale się boi a to tą ciekawość ogranicza nie jest jednak już skulonym psem, który sika na widok człowieka stara się dbać o czystość. Jest dużym psem na zdjęciach wydawał się kruszynkom je chętnie i dużo. Moja obecność i to, że do niego przychodzę musi kojarzyć się mu z czymś dobrym. Jest pięknym młodym psem, po pokonaniu lęku i odpowiednim zareklamowaniu niuniek pojedzie szybko do domku bo jest śliczny.[/QUOTE] Kocham Cię za wszystko co robisz Leno13 :) Będzie z niego super pies! -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Hotelik: dość tni chyba ale nie znam się : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173948-zachodniopomorskie-DT-hotelik-dla-maA-ych-psA-w-Transport-psA-w[/URL] ale jakby co to będę zmuszona pogodzić się z teściową,albo poproszę mojego kochanego TZ ona by wzięła małego raczej na 99% tylko nie wiemteraz na pewno bo jestem z nią na wojennej ścieżce, i ona nie jest idealna.........ale dla zwierząt anioł, tylko musiałaby dostać jedzenie i instrukcje. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Dziewczyny, dla Gucia trzeba zarezerwować miejsce w hoteliku - tak na wszelki wypadek, żeby potem nie działać na wariackich papierach jakby co. Tylko który hotelik w Poznaniu nie zedrze z nas zbyt wiele?[/QUOTE] Jakby co to znam hotelik w zachodniopomorskim, ale szukać trzeba w razie czego.... cholera..... porusze niebo i ziemię....tak bym chciała coś mu znaleźć... nie hotelik.....tylko dom! Chociaż na ten tydzień, dwa, trzy.... -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola^^']No to Bakusia pojedzie do DT a może nawet do DS ;)[/QUOTE] ja bym ją wzięła, ale wszystko zależy od mojego kochanego męża (mam nadzieję, że czyta jak go chwalę:)) -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']A może namówimy Tolę na wagary? :razz: :evil_lol:[/QUOTE]Ja jestem zaaaaa Jako, że mogłabym byc jej mamą, to jej wystawię zaświadczenie, że była chora na "dogomaniacką grypę" :diabloti: -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']wyglada inaczej jak york ale jest przepiękna, naprawde słodziutka:)[/QUOTE] Ze zdjęc wiem :diabloti::loveu::loveu::loveu: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Zawsze jest podejrzenie, ale zawsze mniej jeśli prawdzone bo teraz tyle tych alergii... Dostałam jedno z kilku info odnośnie Gucia... Na razie jedno wielkie NIE! BUUUU !!!!! Ide spać i płakać do poduszki.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Nie mogę się nadziwić, że york nie może znaleźć domu... a tak szczerze to mam nadzieję, że Bakusia wygląda inaczej niż york bo nie przepadam za nimi - ludzie robią z psów, które kiedyś polowały na szczury - kaleki w torebeczkach! i ubrankach!